Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Versailles.
New Transformers [with Midori]  - Page 2 Purple12Today at 8:29 pm by Survivor

» Türkiye
New Transformers [with Midori]  - Page 2 Purple12Today at 2:24 pm by Me&You

» Love in space (with Zorath)
New Transformers [with Midori]  - Page 2 Purple12Today at 1:18 pm by Zorath Kryll

» A trip in Japan (with Zeynep )
New Transformers [with Midori]  - Page 2 Purple12Today at 1:13 pm by Zeynep

» Mythological zoo reservation (with Survivor)
New Transformers [with Midori]  - Page 2 Purple12Today at 12:56 pm by Survivor

» Halloween
New Transformers [with Midori]  - Page 2 Purple12Today at 12:50 pm by Survivor

» Dominic's blog
New Transformers [with Midori]  - Page 2 Purple12Today at 12:36 pm by Survivor

» Condica de prezenta
New Transformers [with Midori]  - Page 2 Purple12Today at 12:35 pm by Survivor

» Retragere mindfreak.
New Transformers [with Midori]  - Page 2 Purple12Today at 12:34 pm by Survivor

Recent members
See more
Visitators
New Transformers [with Midori]  - Page 2 Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
Me&You
New Transformers [with Midori]  - Page 2 EmptyNew Transformers [with Midori]  - Page 2 I_back_titleNew Transformers [with Midori]  - Page 2 Empty 
Rogue
New Transformers [with Midori]  - Page 2 EmptyNew Transformers [with Midori]  - Page 2 I_back_titleNew Transformers [with Midori]  - Page 2 Empty 
Survivor
New Transformers [with Midori]  - Page 2 EmptyNew Transformers [with Midori]  - Page 2 I_back_titleNew Transformers [with Midori]  - Page 2 Empty 
Horoscop-BOT
New Transformers [with Midori]  - Page 2 EmptyNew Transformers [with Midori]  - Page 2 I_back_titleNew Transformers [with Midori]  - Page 2 Empty 
Xiphion.
New Transformers [with Midori]  - Page 2 EmptyNew Transformers [with Midori]  - Page 2 I_back_titleNew Transformers [with Midori]  - Page 2 Empty 
Alethia Spitz
New Transformers [with Midori]  - Page 2 EmptyNew Transformers [with Midori]  - Page 2 I_back_titleNew Transformers [with Midori]  - Page 2 Empty 
Haruka
New Transformers [with Midori]  - Page 2 EmptyNew Transformers [with Midori]  - Page 2 I_back_titleNew Transformers [with Midori]  - Page 2 Empty 
Eris
New Transformers [with Midori]  - Page 2 EmptyNew Transformers [with Midori]  - Page 2 I_back_titleNew Transformers [with Midori]  - Page 2 Empty 
Adirson Wirat
New Transformers [with Midori]  - Page 2 EmptyNew Transformers [with Midori]  - Page 2 I_back_titleNew Transformers [with Midori]  - Page 2 Empty 
Midori
New Transformers [with Midori]  - Page 2 EmptyNew Transformers [with Midori]  - Page 2 I_back_titleNew Transformers [with Midori]  - Page 2 Empty 

Share

New Transformers [with Midori]

Go to page : Previous  1, 2
Analise
××sci-fic/supranatural××
Analise
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
xSilver xSilver : 450
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-07
×Age ×Age : 19
×Location ×Location : Cybertron
New Transformers [with Midori] Sun Jan 07, 2024 2:14 pm

First topic message reminder :

Eram o extraterestra de pe noul Cybertron. Eram un organism metamorfic dar și un bio-android în același timp. Asta însemna că puteam sa fiu complet umană din punct de vedere biologic dar și să mă transform într-o mașină din metal și în transformare sa fiu un organism complet mecanic.
Eram un transformers mult mai evoluat decât cei clasici care semănau a oameni din metal când încercau sa ia înfățișare umană.
Analise
××sci-fic/supranatural××
Analise
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
xSilver xSilver : 450
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-07
×Age ×Age : 19
×Location ×Location : Cybertron
Re: New Transformers [with Midori] Tue Jul 16, 2024 9:11 am

Intru in casa lui și mă așez într-un fotoliu din living.
-Ai o casa foarte frumoasă. Spun eu, admirandu-i casa. Primul lucru care însă îmi atrase atenția fu colecția de CD-uri din biblioteca. Iar al doilea fu sticla de șampanie care trona ca un rege în mijlocul paharelor de cristal din vitrina bibliotecii. Apoi mă uitam la plantele decorative de langa fereastră care unele erau deja înflorite, florile lor emanând un miros parfumat
.
Midori
°°°Moderator°°°
Midori
❥ Army: ❥ Army: : Port Mafia
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 7865
xSilver xSilver : 3076
×Reputation ×Reputation : 16
❥×Enrolment Date : 2014-12-16
×Age ×Age : 27
×Location ×Location : Romania
×Mood ×Mood : Noooope.
Re: New Transformers [with Midori] Tue Jul 16, 2024 2:50 pm


New Transformers [with Midori]  - Page 2 D8bfb01c335e1dc2bc5f53689bcbc112
~Stefano~

- „Mulțumesc.”, răspunsese Stefano, îndreptându-se spre bucătărie ca să prepare acea băutură de care îi spusese lui Analise, dar nu înainte de a pune niște muzică.
Preparatul acelui cocktail nu durase mult, însă îndeajuns încât să o surprindă pe tânăra domnișoară plimbându-se încet-încet prin living room-ul său. Părea că nu a realizat că Stefano era gata cu cocktail-ul, așa că bărbatul le lăsă pe măsuța tin living fără să facă vreun zgomot și se îndreptă tiptil spre zona în care Analise se oprise să analizeze florile.

O curpinse cu brațele, pe la spate, lăsându-și, pentru un moment, capul pe umărul ei. Apoi, printr-o mișcare bruscă, a întors-o pe Analise cu fața la el și o trăsese spre el în așa fel încât corpurile lor să fie complet lipite, rămânând, asftel, doar câțiva centimetri între fețele lor. Analise nu părea deranjată de apropierea dintre cei doi, așa că Stefano plănui să se folosească de această situație plăcută.

- „Știi... băutura ta e de mult gata.” îi șopti la ureche într-un mod seducător, însă nu-i dădu drumul la mâini.

Fără să aștepte un răspuns din partea ei, și-a lipit buzele de ale ei, sărutând-o pasional în timp ce o lipi de peretele de lângă ei. În timp ce o sărută, una din mâinile sale îi prinsese cele două mâini subțiri deasupra capului ei, imobilizând-o si trimițându-i fiori plăcuți pe șira spinării; iar cealaltă mână se plimbă, ușor pe corpul ei, făcând-o să scoată câte un geamăt ușor când Stefano îi atinsese punctele sensibile. Simțindu-se curajos, mâna lui liberă s-a îndreptat către capătul de jos a rochiei pe care aceasta o purtă, ca să o poată ridica ușor pentru a avea acces la ceea ce, aparent, își doreau amândoi. Văzând cum corpul tinerei reacționează pozitiv la atingerea sa, degetele sale au pătruns ușor sub lenjeria ei intimă, tachinând-o puțin înainte de o pătrunde cu două degete pentru a-i provoca și mai multă plăcere. Degetele sale s-au încovoiat ușor în interiorul ei, făcând-o să geamă și mai tare în timp ce corpul ei începu să tremure de plăcere din ce în ce mai tare.

Luând acest lucru ca un semn pozitiv din partea ei, și-a scos, la un moment dat, degetele din interiorul ei umed și a gustat-o, din moment ce simțea nevoia supremă de a afla dacă gustul ei e la fel de dulce precum sărutul și personalitatea ei. A lăsat un „mmm” scurt să iasă la iveală, apoi a hotărât să continue totul în dormitorul care era la câțiva pași de ei.

Ajungând în dormitorul întunecat, a trântit-o ușor de pat și s-a urcat peste ea, însă nu înainte de a scăpa de hainele lor. Își reluă activitatea prin a o săruta, din nou, în cele mai sensibile puncte ale ei, făcând-o să-și dorească mai mult.

După ce Stefano consideră că o tachină destul de mult, se poziționă la intrarea ei umedă și o pătrunde, de data aceasta cu membrul său extrem de excitat. Îi dădu câteva secunde să se obișnuiască cu senzația probabil ușor arzătoare pentru ea, iar apoi își relă activitatea, mișcându-se înainte și înapoi în interiorul ei. Simți cum pereții vaginului ei se contractă datorită contactului dintre ei, făcându-l pe Stefano să geamă de plăcere. Hotărâ să-i dea mai mult - moment în care una dintre mâinile sale se jucă cu sfârcul ei, întărindu-l și mai tare decât era deja; lăsând cealaltă mână să își exercite mișcările circulare în zona clitorisului ei, făcând-o pe Analise să-și arcuiască spatele de plăcere.


New Transformers [with Midori]  - Page 2 4a777cd11bab7ca82e8a013198e2a97e
New Transformers [with Midori]  - Page 2 A3KUX4L
Analise
××sci-fic/supranatural××
Analise
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
xSilver xSilver : 450
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-07
×Age ×Age : 19
×Location ×Location : Cybertron
Re: New Transformers [with Midori] Thu Jul 18, 2024 11:20 am

Fusesem surprinsa plăcut încât îl lăsasem pe Stefano da facă ce dorește astfel încât ajunsesem repede la o partida de amor in dormitorul sau. Partida de amor fu plăcuta pentru amândoi însă mai ales pentru mine care începusem sa gem de plăcere și să îmi arcuiesc spatele și sfârcurile mi se întăriseră. Se întâmplă fix ca în momentul acela sa am orgasm.
Midori
°°°Moderator°°°
Midori
❥ Army: ❥ Army: : Port Mafia
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 7865
xSilver xSilver : 3076
×Reputation ×Reputation : 16
❥×Enrolment Date : 2014-12-16
×Age ×Age : 27
×Location ×Location : Romania
×Mood ×Mood : Noooope.
Re: New Transformers [with Midori] Tue Jul 23, 2024 9:59 am


New Transformers [with Midori]  - Page 2 D8bfb01c335e1dc2bc5f53689bcbc112
~Stefano~

Observând că Analise este curpinsă de un val de orgasme, Stefano își continuă mișcările de du-te-vino, acestea devenind mai grăbite și ferme, până în momentul în care amândoi au ajuns să se termine. O sărută ușor pe frunte și se trânti în pat, lângă ea.

- „Doamne, a fost....” începu Stefano, însă se opri pentru a lua o gură mare de aer. „Minunat. Ești minunată, Analise.” continuă acesta, întorcându-se pe o parte pentru a o privi, din nou, pe femeia cu care tocmai făcuse sex. O îmbrățișă și au stat într-o liniște comfortabilă timp de câteva momente.

- „Să știi că băutura te așteaptă în living pe măsuță... asta dacă încă o vrei. Sau vrei runda doi?” îi făcu cu ochiul, în timp ce se ridică din pat pentru a se îmbrăca.


New Transformers [with Midori]  - Page 2 4a777cd11bab7ca82e8a013198e2a97e
New Transformers [with Midori]  - Page 2 A3KUX4L
Analise
××sci-fic/supranatural××
Analise
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
xSilver xSilver : 450
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-07
×Age ×Age : 19
×Location ×Location : Cybertron
Re: New Transformers [with Midori] Tue Aug 06, 2024 12:33 am

Pe deoparte mi-ar fi plăcut să avem și o runda a doua, văzând-ul că se îmbracă ii spun:
-Runda doi mai târzior. Nu as vrea sa te epuizez. Apoi ii zâmbesc și mă îndrept către living unde iau băutura de pe masă și sorb o gură. Ma simteam grozav dupa acea partida intima alaturi de el. Pentru mine era ca si un vis. Inca mai oftam si imi muscam buza in timp ce ma gandeam la cum am facut dragoste. Voiam sa mai am parte de inca o asemenea experienta. Am decis sa mai astept ca sa nu il obosesc prea tare. Corpul meu mai dorea sa aiba parte de iubire si orgasme. Imi atingeam gatul in timp ce ma uitam la el cu admiratie si iubire. Era perfect pentru mine. Era tot ce imi doream.
Midori
°°°Moderator°°°
Midori
❥ Army: ❥ Army: : Port Mafia
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 7865
xSilver xSilver : 3076
×Reputation ×Reputation : 16
❥×Enrolment Date : 2014-12-16
×Age ×Age : 27
×Location ×Location : Romania
×Mood ×Mood : Noooope.
Re: New Transformers [with Midori] Tue Aug 20, 2024 7:59 pm


New Transformers [with Midori]  - Page 2 D8bfb01c335e1dc2bc5f53689bcbc112
~Stefano~

Stefano zâmbi când o văzu pe Analise îndreptându-se spre living, unde băutura ei o aștepta pe masă. O văzu cum luă o gură și se apropie de ea, zâmbind.

- „Sper că-ți place.” spuse Stefano, lăsându-i un pupic umed pe obraz. „Am fost barman într-o vreme.” începu să povestească. „Verișorul meu m-a învățat să fac o grămadă de băuturi de genul ăsta.”

Se îndreptă, apoi, cu Analise de mână, spre canapeaua comfortabilă din living și o așeză în brațele lui, urmând apoi să o mângâie pe păr. Părea a fi o prințesă, un bibelou în brațele lui. Observând cum ofta din când în când și cum își mai mușcă, ocazional, buzele, îi luă paharul cu cocktailul pregătit de el și îl așeză pe măsuța de lângă ei, iar apoi îi cuprinse, din nou, buzele moi într-ale sale.


New Transformers [with Midori]  - Page 2 4a777cd11bab7ca82e8a013198e2a97e
New Transformers [with Midori]  - Page 2 A3KUX4L
Analise
××sci-fic/supranatural××
Analise
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
xSilver xSilver : 450
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-07
×Age ×Age : 19
×Location ×Location : Cybertron
Re: New Transformers [with Midori] Wed Aug 21, 2024 9:03 am

-Imi place. Verișorul tau te-a învățat foarte bine. Ei bine, nu cumva barul acela numit Juices &; Races din partea mai rău famată a Sorento Springs de pe Cybertron e a verișorului tau? Si internet cafe-ul numit Cybercafe nu o fi fost tot a lui? Întreb eu in speranța că voi găsi un subiect de discuții. Ii răspund la sărut, lasandu-ma cuprinsă de sărutul sau pasional și apoi mă las in brațele sale, alintandu-ma precum o pisicuță. Buzele sale moi ma faceau sa il doresc si mai mult. Abea ca ma puteam aptine sa nu il mangai pe spate.
Imi fac curaj si continui sa il sarut cu si mai multa pasiune, jucandu-ma in parul sau. Ma las usor pe spate in asa fel incat sa ii fac loc sa se desfasoare in largul sau. Nimeni si nimic nu avea sa opreasca ceea ce avea sa urmeze pentru amandoi.
Midori
°°°Moderator°°°
Midori
❥ Army: ❥ Army: : Port Mafia
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 7865
xSilver xSilver : 3076
×Reputation ×Reputation : 16
❥×Enrolment Date : 2014-12-16
×Age ×Age : 27
×Location ×Location : Romania
×Mood ×Mood : Noooope.
Re: New Transformers [with Midori] Thu Aug 22, 2024 5:13 pm


New Transformers [with Midori]  - Page 2 D8bfb01c335e1dc2bc5f53689bcbc112
~Stefano~

Ba da, acela e.” răspunse Stefano amuzat înainte să o sărute pasional pe Analise.

În timpul sărutului dintre cei doi, Stefano observă cu tânăra se alintă în brațele lui precum o pisică, ceea ce-l făcu să-și dea seama că, de fapt, interacțiunea dintre cei doi din dormitor nu a fost nimic întâmplător și că, de fapt, șansa ca niște sentimente să existe între cei doi, erau extrem de mari. La un moment dat, fata începu să se joace cu părul lui, iar în schimb, Stefano o cuprinse de ambele părți ale capului ei, adâncind și mai mult sărutul pasional pe care cei doi îl shareuiau. Singurul lucru pe care Stefano și-l dorea în acel moment a fost să o simtă aproape, însă un gând rău famat își făcuse apariția în capul lui.

Crezi că părinții tăi m-ar accepta?” o întrebă după ce se îndepărtă de ea destul cât să poată vorbi cu ea. Era ușor îngrijorat și totodată curios de răspunsul ei.



New Transformers [with Midori]  - Page 2 4a777cd11bab7ca82e8a013198e2a97e
New Transformers [with Midori]  - Page 2 A3KUX4L
Analise
××sci-fic/supranatural××
Analise
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
xSilver xSilver : 450
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-07
×Age ×Age : 19
×Location ×Location : Cybertron
Re: New Transformers [with Midori] Sun Aug 25, 2024 10:19 pm

-Desigur că te-ar accepta. Sunt niste părinți destul de moderni. Apropo tata deși nu prea e strict in privința normelor sociale, lăsând libertatea mea de alegere, e destul de strict in privința legii. Nu te-ar ierta de amenda de viteza sau curse ilegale nici daca ți-ar fi socru. Spun eu, râzând.
-Ca tot am adus vorba, vai ce vremuri erau în urmă cu câțiva ani când făceam curse ilegale cu pariu pe combustibil.
Mă amuză că tata nu știe nici până azi despre aceste mici aventuri ale mele.
Ii povestesc eu despre cum reușeam să fac și ceva  cu care tata nu era de acord.
Continuam sa ii povestesc mai multe despre părinții mei și chiar incercam să cădem de acord asupra unei zile in care sa îl prezint părinților mei.
Midori
°°°Moderator°°°
Midori
❥ Army: ❥ Army: : Port Mafia
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 7865
xSilver xSilver : 3076
×Reputation ×Reputation : 16
❥×Enrolment Date : 2014-12-16
×Age ×Age : 27
×Location ×Location : Romania
×Mood ×Mood : Noooope.
Re: New Transformers [with Midori] Thu Sep 05, 2024 11:00 am


New Transformers [with Midori]  - Page 2 D8bfb01c335e1dc2bc5f53689bcbc112
~Stefano~

Rămăsese surprins de faptul că femeia din fața lui credea că părinții ei l-ar accepta ca pe un posibil iubit, sau și mai mult, pentru fiica lor. Nu era cel mai cuminte bărbat, însă era loial. Când venea vorba de curse, Stefano se băga mereu. Îi plăceau și îl făceau să se simtă viu și apreciat.

„Nu trebuie să știe tatăl tău că eu particip la curse ilegale, nu-i așa?” o întrebă, făcându-i cu ochiul în timp ce degetul lui arătăror se plimbă ușor pe obrazul ei.



New Transformers [with Midori]  - Page 2 4a777cd11bab7ca82e8a013198e2a97e
New Transformers [with Midori]  - Page 2 A3KUX4L
Analise
××sci-fic/supranatural××
Analise
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
xSilver xSilver : 450
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-07
×Age ×Age : 19
×Location ×Location : Cybertron
Re: New Transformers [with Midori] Tue Sep 24, 2024 2:13 pm

-Normal că nu trebuie să știe. Știi, și mie îmi plac cursele. Dar curse legale e un singur mare campionat anual în care participa aceleași persoane. Toate locurile sunt deja ocupate. Așa că noua nu ne rămâne decât varianta curselor ilegale. Ii explic eu, faptul că împărtășeam aceeași pasiune.
Sponsored content
Re: New Transformers [with Midori]

New Transformers [with Midori]
View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
Similar topics
-
» Transformers: Age of extinction
» Transformers: Revenge of the fallen
» Transformers 2: Răzbunarea celor învinși
» Midori's RPG tracker
» Personaje Midori

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ♦ RPG♦ :: ⚜️Fantasy RPG-
Jump to: