Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Türkiye
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Purple12Today at 2:22 pm by Me&You

» Berbec
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Purple12Yesterday at 5:54 pm by Horoscop-BOT

» Taur
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Purple12Yesterday at 5:53 pm by Horoscop-BOT

» Gemeni
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Purple12Yesterday at 5:52 pm by Horoscop-BOT

» Rac
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Purple12Yesterday at 5:52 pm by Horoscop-BOT

» Leu
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Purple12Yesterday at 5:52 pm by Horoscop-BOT

» Fecioara
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Purple12Yesterday at 5:51 pm by Horoscop-BOT

» Balanta
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Purple12Yesterday at 5:51 pm by Horoscop-BOT

» Scorpion
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Purple12Yesterday at 5:50 pm by Horoscop-BOT

Recent members
See more
Visitators
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
Me&You
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 EmptyA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 I_back_titleA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Empty 
Rogue
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 EmptyA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 I_back_titleA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Empty 
Survivor
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 EmptyA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 I_back_titleA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Empty 
Horoscop-BOT
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 EmptyA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 I_back_titleA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Empty 
Xiphion.
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 EmptyA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 I_back_titleA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Empty 
Alethia Spitz
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 EmptyA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 I_back_titleA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Empty 
Haruka
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 EmptyA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 I_back_titleA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Empty 
Eris
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 EmptyA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 I_back_titleA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Empty 
Adirson Wirat
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 EmptyA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 I_back_titleA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Empty 
Midori
A trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 EmptyA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 I_back_titleA trip in Japan (with Zeynep )  - Page 2 Empty 

Share

A trip in Japan (with Zeynep )

Go to page : Previous  1, 2
dominic
×Holy Bible×.
dominic
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 3327
xSilver xSilver : 2057
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-09
×Age ×Age : 42
×Location ×Location : Okinawa, Japan
×Mood ×Mood : Happy
A trip in Japan (with Zeynep ) Wed Jun 19, 2024 6:30 am

First topic message reminder :

Dominic a mers în parcul lui preferat și a observat toți oamenii și familiile, copiii și animalele de companie care se jucau.  A inspirat adânc și a tras un pui de somn în parc.
dominic
×Holy Bible×.
dominic
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 3327
xSilver xSilver : 2057
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-09
×Age ×Age : 42
×Location ×Location : Okinawa, Japan
×Mood ×Mood : Happy
Re: A trip in Japan (with Zeynep ) Thu Aug 08, 2024 7:37 am

Așa că sare în piscină făcând o minge de tun, apoi deschide ochii pentru a vedea culorile albastre limpezi ale piscinei și apa care îi înconjoară fața și mâinile și își imaginează că este un explorator de peșteri subacvatice. Înoată sub apă până la capătul piscinei și ridică privirea și vede că Zeynep se uită în jur. Își face un mic zâmbet și spune „Hai că e cald”.

În timp ce Dominic așteaptă ca Zeynup să i se alăture, el decide să plutească pe spate pentru o clipă și să închidă ochii. Se rătăcește în mintea lui ce fel de stropire va face Zeynup. Se gândește în sinea lui: „Dacă Zeynep se scufundă, va fi o stropire mică, dacă face o stropire, va face o stropire, iar dacă face o minge de tun, poate stropirea va ajunge la diapozitive."

Toată această imaginație îl face să zâmbească. Încearcă să-și controleze fericirea și să nu fie mai entuziasmat decât media.

Se gândește „Sunt sigur că am un prieten cu care să mă joc în piscină sub acest soare” și „Mă întreb ce va aduce ziua acum”.
Zeynep
××ANIME RPG ××
Zeynep
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 20
xSilver xSilver : 100
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-06-11
×Location ×Location : Istanbul
Re: A trip in Japan (with Zeynep ) Thu Aug 08, 2024 1:07 pm

Pentru ca tanara fata era o fire amuzanta si copilaroasa, se gandi sa faca si ea un tun ca si prietenul ei Dominic. Intra in piscina, se uda in asa fel incat corpul ei sa fie pregatit pentru apa. Stia ca daca sare in piscina fara sa fie corpul aclimatizat, risca sa faca soc termic si finalul nu era prea fericit.
Iese din piscina si merge la trambulina, alege sa sara de la cea mai mare inaltime, adica de la 3 metrii. Se duce in varf, face cateva sarituri si pe urma se transforma in minge facand saritura ghiulea. A reușit sa ude toate persoanele care au fost pe marginea piscinei. Saritura sa facand valuri de o jumatate de metru. Iese la suprafata apei fiind extrem de victorioasa.
"Acum este bine Dominic? Am facut o saritura pe cinste." Si incepe sa pufneasca in ras in timp ce inota spre el. O data ajunsa langa Dominic, ridica palma ca sa bata 5-ul. Era foarte mandra de saritura ei si in acelasi timp bucuroasa ca a reuși sa il impresioneze pe prietenul ei.
dominic
×Holy Bible×.
dominic
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 3327
xSilver xSilver : 2057
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-09
×Age ×Age : 42
×Location ×Location : Okinawa, Japan
×Mood ×Mood : Happy
Re: A trip in Japan (with Zeynep ) Sat Sep 07, 2024 4:22 pm

Băiatul a fost atât de fericit să-l vadă pe Zeynep jucându-se la soare și a fost o încântare pentru ochi. „Hei Zeynep, ai fost grozav, mi-au plăcut în special stropii mari și să-i ud pe ceilalți, nu-i așa?, pentru că, dacă nu se udă complet, atunci nu trebuie să fie atât de aproape de piscina nu?" S-a hotărât ce să facă în continuare și s-a gândit „Este cald și mă întreb dacă Zeynep ar vrea să se odihnească cu mine la umbră sub copaci și să mănânce niște prânz” așa că a întrebat-o „Zeynep, mi-e foame, ce zici de tu? Vrei să mănânci prânzul în curând? Am vrut să-ți pun mai multe întrebări despre viață, relații și familie și prieteni, dacă ești bine să vorbești despre astfel de lucruri? Mă duc să fac un duș, te rog să ne întâlnim lângă copacul de umbră de la piscină, împreună putem să ne uităm la alții cum se joacă și vorbesc, ce crezi?" Și-a simțit fruntea arzând puțin de la soare, deoarece sunt doar 30 de minute și a am avut arsuri solare.
Sponsored content
Re: A trip in Japan (with Zeynep )

A trip in Japan (with Zeynep )
View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
Similar topics
-
» X Japan
» Curiosity about Japan
» Trip-Hop

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ♦ RPG♦ :: ⚜️Fantasy RPG-
Jump to: