Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Promisiunile lui Dumnezeu
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  Purple12Today at 12:15 pm by dominic

» There are no differences between religions (With Lao Zeng)
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  Purple12Today at 10:34 am by Sharma Sanara

» Bancuri diverse
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  Purple12Yesterday at 11:52 pm by Alethia Spitz

» Mesmer Kingdom (with Takumi)
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  Purple12Yesterday at 10:46 pm by Peggy

» Saint Patrick Day (with Kairi)
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  Purple12Yesterday at 9:32 pm by Sharma Katrina

» Condica de prezenta
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  Purple12Yesterday at 8:02 pm by Sccubus

» Ohayou~
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  Purple12Yesterday at 6:11 pm by portal Rpg

» Rpg Portal
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  Purple12Yesterday at 5:25 pm by portal Rpg

» Hello portal's
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  Purple12Yesterday at 5:21 pm by portal Rpg

Recent members
See more
Visitators
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  EmptyAdventures with deer centaur (with Gülsim)  I_back_titleAdventures with deer centaur (with Gülsim)  Empty 
Survivor
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  EmptyAdventures with deer centaur (with Gülsim)  I_back_titleAdventures with deer centaur (with Gülsim)  Empty 
Akiko
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  EmptyAdventures with deer centaur (with Gülsim)  I_back_titleAdventures with deer centaur (with Gülsim)  Empty 
Alethia Spitz
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  EmptyAdventures with deer centaur (with Gülsim)  I_back_titleAdventures with deer centaur (with Gülsim)  Empty 
Nacht.
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  EmptyAdventures with deer centaur (with Gülsim)  I_back_titleAdventures with deer centaur (with Gülsim)  Empty 
Xiphion.
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  EmptyAdventures with deer centaur (with Gülsim)  I_back_titleAdventures with deer centaur (with Gülsim)  Empty 
portal Rpg
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  EmptyAdventures with deer centaur (with Gülsim)  I_back_titleAdventures with deer centaur (with Gülsim)  Empty 
Yobi
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  EmptyAdventures with deer centaur (with Gülsim)  I_back_titleAdventures with deer centaur (with Gülsim)  Empty 
Nameko
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  EmptyAdventures with deer centaur (with Gülsim)  I_back_titleAdventures with deer centaur (with Gülsim)  Empty 
Ratonu'
Adventures with deer centaur (with Gülsim)  EmptyAdventures with deer centaur (with Gülsim)  I_back_titleAdventures with deer centaur (with Gülsim)  Empty 

Share

Adventures with deer centaur (with Gülsim)

Vanessa
××ANIME RPG ××
Vanessa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 15
×Silver ×Silver : 1029
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Tropical Spiritual Woodland
Adventures with deer centaur (with Gülsim) Sun Jan 28, 2024 9:28 pm

Era o zi de ianuarie cand ma plimbam prin padure in cautare de hrana. Tot cautand observ ca cineva venise in padure si isi lasase masna deschisa si pe bord era lasata mancarea nesupravegheata. Erau pe un servetel cateva sendwichuri. Unele contineau sunca altele erau cu branza si salata si altul era exclusiv vegan continand intre cele 2 felii de paine unse cu pateu vegetarian: O frunza de salata, o felie de dovlecel copt, O felie de vanata coapta, 2 felii de ardei kapia, 2 felii de rosii si o felie de cartof fiert.
Audca proprietarii masinii se intorceau dar inca nu erau in raza vizuala asa ca fur singurul sandwich vegan, neatingandu-ma de celelalte. Apoi ma ascund in zona ca sa vad reactiile la ceea ce lor li se va parea ciudat. Adica la fpatl ca a dsparut doar sandwich-ul vegan si cele cu carne nu.
Gülsim Ali
××REAL RPG××
Gülsim Ali
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 22
×Silver ×Silver : 1034
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 23
×Location ×Location : Izmir
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Mon Jan 29, 2024 9:56 am

Ma plimbam prin frumoasele păduri ale Anatolie singura cautand niște ciuperci de gătit. In general îmi plăcea sa caut galbiori, hribe și bureți iuți. Foarte rar câte o cratiță și o vinecioara. Știam ca din aceste bunatati va ieși o mâncare desăvârșită și gustoasa. 
Vanessa
××ANIME RPG ××
Vanessa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 15
×Silver ×Silver : 1029
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Tropical Spiritual Woodland
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Mon Jan 29, 2024 10:04 am

Observ fata care culegea ciuperci. O pândesc până lăsase coșul cu ciuperci jos dicandu-se sa caute altele iar eu în acel timp fur niste ciuperci din coș. Apoi mă ascund după niște tufe. Așteptând să se întoarcă la cos și să îi văd reacția.
Gülsim Ali
××REAL RPG××
Gülsim Ali
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 22
×Silver ×Silver : 1034
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 23
×Location ×Location : Izmir
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Mon Jan 29, 2024 10:07 am

Culegem și cantam cântece turcești învățate de la mama. Asa e stilu meu de a-a-mi exprima bucuria fata de cei din jur si natura. Iubeam natura și spiritul ei care ma umplea de bucurie și optimism. 
Vanessa
××ANIME RPG ××
Vanessa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 15
×Silver ×Silver : 1029
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Tropical Spiritual Woodland
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Mon Jan 29, 2024 10:15 am

Îmi plăceau cântecele ei foarte mult. Începusem să bat ritmul cu coarnele și copitele în scoarța copacilor dar având grijă să îmi arăt doar partea de căprioară.
Gülsim Ali
××REAL RPG××
Gülsim Ali
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 22
×Silver ×Silver : 1034
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 23
×Location ×Location : Izmir
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Mon Jan 29, 2024 10:32 am

Vazand ca ii place cum cant, am inceput sa cant o piesa celebra a lui Stephanie King. Nu avea cum sa nu bucure sufletul cuiva. Am inceput sa cant din suflet și sa dansez. Parca eram una cu ritmul și natura.
Vanessa
××ANIME RPG ××
Vanessa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 15
×Silver ×Silver : 1029
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Tropical Spiritual Woodland
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Mon Jan 29, 2024 10:45 am

Îmi plăcea melodia foarte mult. Bat ritmul cu coarnele și copitele până când termină melodia. Eu receptasem însă și mesajul din melodie. Stau încă ascunsă după tufe însă îi permit sa se apropie și să mângâie partea mea de căprioară. Încă vroiam sa o iau ușor, temandu-ma sa nu aibă un șoc când va vedea că nu eram doar o căprioară.
Gülsim Ali
××REAL RPG××
Gülsim Ali
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 22
×Silver ×Silver : 1034
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 23
×Location ×Location : Izmir
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Mon Jan 29, 2024 10:47 am

-Haide, iesi afara. Nu iti fac nimic. Sunt o persoana bună. .....priveam atenta sa vad ce se intampla. Nu stiam cine este, insa preferam sa ma las dezarmata. Nu de arme, ci de atitudinea mea de a fi în garda. Simteam ca si cum ar fi o prezenta amorfa sau dintr-o alta lume. Ceva magic sau mitic.
Vanessa
××ANIME RPG ××
Vanessa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 15
×Silver ×Silver : 1029
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Tropical Spiritual Woodland
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Mon Jan 29, 2024 11:01 am

Ies încet aratandu-mi jumătatea de căprioară după care ies complet. Mă duc lângă ea, mirosind-o și dandu-i un pupic pe obraz și frecandu-mi năsucul umed și rece de obrazul ei.
Gülsim Ali
××REAL RPG××
Gülsim Ali
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 22
×Silver ×Silver : 1034
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 23
×Location ×Location : Izmir
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Mon Jan 29, 2024 11:07 am

Când o vad cât este de drăgălașa, imi venea sa ma înmoi pe picioare. Ma întorc spre ea și o iau în brate. Parca era o jucărie de plus extrem de pufoasa și blanoasa. Mai ca nu îmi mai venea sa ii dau drumu. Voiam sa ii simt blanita pe fata mea exact ca și un copil. 
Vanessa
××ANIME RPG ××
Vanessa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 15
×Silver ×Silver : 1029
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Tropical Spiritual Woodland
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Mon Jan 29, 2024 11:11 am

-Buna! Eu sunt Vanessa. Tu?
Gülsim Ali
××REAL RPG××
Gülsim Ali
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 22
×Silver ×Silver : 1034
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 23
×Location ×Location : Izmir
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Mon Jan 29, 2024 11:17 am

-Numele meu este Gulsim Ali. Ma bucur sa te cunosc. Sper ca nu te-a sufocat prea tare. ....si imi fac pasi în spate ca sa ii dau spațiu de respiro. Nu voiam sa o sufoc mai tare de cât îmi permitea limita bunului simt.
Vanessa
××ANIME RPG ××
Vanessa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 15
×Silver ×Silver : 1029
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Tropical Spiritual Woodland
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Mon Jan 29, 2024 11:32 am

-Incantata deasemenea. Spun eu si topai ca o caprioara.
Gülsim Ali
××REAL RPG××
Gülsim Ali
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 22
×Silver ×Silver : 1034
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 23
×Location ×Location : Izmir
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Mon Jan 29, 2024 4:10 pm

Ma bucuram sa o vad cum țopăie și cât este de adorabila acea imagine și gest pe care il facea. Era bucuroasa și cumva extrem de copilaroasa. Iar mie tot ce era copilăros imi placea. 
Vanessa
××ANIME RPG ××
Vanessa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 15
×Silver ×Silver : 1029
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Tropical Spiritual Woodland
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Tue Jan 30, 2024 12:37 am

Ai ceva mai bun de mancare? Cade exemplu o prajitura vegana? Vrei sa fim prietene? Pot sta cateva zile la tine? Pun eu intrebarile rapid una dupa alta pe o voce entuziasmata si rugatoare, facand ochi dragalsi si pupacind-o pe obraz. In fapt aveam fix comportamentul unei caprioare care la inceput era timida dar cand prindea incredere devenea bagacioasa, dornica de atentie si amuzanta. Care starnea mila si compasiune prin ochisorii ei dragalasi si gesturile tandre.





Gülsim Ali
××REAL RPG××
Gülsim Ali
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 22
×Silver ×Silver : 1034
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 23
×Location ×Location : Izmir
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Wed Jan 31, 2024 9:08 am

....văzând atitudinea ei drăgălașa, normal ca nu o refuz. Mie nu îmi stătea în fire sa spun nu sau nu nu. Insa aveam o multime de dulciuri delicioase doar pentru ea. 
Vanessa
××ANIME RPG ××
Vanessa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 15
×Silver ×Silver : 1029
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Tropical Spiritual Woodland
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Thu Feb 01, 2024 12:32 am

Miros dulciurile si atunci incerc sa o impung cu nasucul in locul unde erau dulciurile dar dinneatentie o lovesc usor cu unul din coarnele mele.
-Ups, scuze.
Gülsim Ali
××REAL RPG××
Gülsim Ali
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 22
×Silver ×Silver : 1034
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 23
×Location ×Location : Izmir
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Thu Feb 01, 2024 4:36 pm

....ma uit spre ea și ii zambesc. Chiar era simpatica precum un copil mic și adorabil.
-Nu, nu ai făcut nimic gresit. Stai liniștită, nu te supara sau stresa.....iar eu merg de indata și o mângâi pe spate ca sa se liniștească.
Vanessa
××ANIME RPG ××
Vanessa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 15
×Silver ×Silver : 1029
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Tropical Spiritual Woodland
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Thu Feb 01, 2024 8:36 pm

-Pot veni acasa cu tine? Ai ceva de mancare sa imi dai? Stii, e cam greu sa gasesc mancare in padure acum. E ianuarie, e inca iarna.
Gülsim Ali
××REAL RPG××
Gülsim Ali
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 22
×Silver ×Silver : 1034
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 23
×Location ×Location : Izmir
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Fri Feb 09, 2024 7:30 pm

....nu, nu o puteam refuza pentru ca nu era stilul meu. Eu aveam o inima prea buna ca sa pot sa o abandonez. Știam doar ca aveam sa îmi găsesc o noua prietena.
-Da, te primesc cu mare drag. ...dar acest lucru am spus din toata inima mea.
Vanessa
××ANIME RPG ××
Vanessa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 15
×Silver ×Silver : 1029
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Tropical Spiritual Woodland
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Sat Feb 10, 2024 9:33 pm

-Multumesc. Ii spun eu si o ling pe maini si pe obraji. Merg apoi dupa ea pana la casa ei. Inainte sa intru in casa fac ceva ce probabil nu se astepta de la o creatura salbatica. Imi sterg copitele de covorasul de la intrare.  


Last edited by Vanessa on Sun Feb 11, 2024 5:11 pm; edited 1 time in total
Gülsim Ali
××REAL RPG××
Gülsim Ali
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 22
×Silver ×Silver : 1034
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 23
×Location ×Location : Izmir
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Sun Feb 11, 2024 4:08 pm

....gestul ei era plin de dragoste si de tandrețe. Era o ființă adorabila și gingășia. Ii spun sa vina alături de mine ca să mergem împreună acasă la mine. Insa nu stiam cum avea sa se învețe cu locuinta mea și cu locurile mele.
Vanessa
××ANIME RPG ××
Vanessa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 15
×Silver ×Silver : 1029
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Tropical Spiritual Woodland
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Sun Feb 11, 2024 5:12 pm

Merg dupa ea pana la casa ei. Abia asteptam sa ii vad casa.
Gülsim Ali
××REAL RPG××
Gülsim Ali
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 22
×Silver ×Silver : 1034
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 23
×Location ×Location : Izmir
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Fri Feb 16, 2024 3:29 pm

Ii deschid usa și o poftesc în casa. Era o casa modesta și simpatica care te ducea cu gandul la casa din copac. Totul era din lemn și de natura ecologica. Insa si ferestrele erau făcute în asa maniera ca sa te bucuri de lumina de la soare. Iar noaptea totul era pe energie solara și regenerabila. 


Adventures with deer centaur (with Gülsim)  60d919939ffe63c1459d417f48e21d32
Vanessa
××ANIME RPG ××
Vanessa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 15
×Silver ×Silver : 1029
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Tropical Spiritual Woodland
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Fri Feb 16, 2024 7:14 pm

Inainte sa intru in casa, ma sterg pe copite de covorasul de la intrare. Vroiam sa fiu manierata dar si amuzanta. Caci sigur a vedea un animalut care se sterge manierat pe copite parea amuzant.
Gülsim Ali
××REAL RPG××
Gülsim Ali
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 22
×Silver ×Silver : 1034
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 23
×Location ×Location : Izmir
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Fri Apr 12, 2024 11:52 pm

Chiar daca casa parea prea eleganta, era amenajata în asa fel încât sa ma pot bucura de ea. Totul fiind făcut mai mult după confortul meu personal, nu după fițe și mofturi. Insa știam ca dacă voi locuiți cu cineva, ii voi accepta tabieturile.
-Bine ai venit, te rog sa intrii și sa te simti ca si la tine acasă draga mea prietena.
Vanessa
××ANIME RPG ××
Vanessa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 15
×Silver ×Silver : 1029
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Tropical Spiritual Woodland
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim) Sat Apr 13, 2024 3:57 pm

Intru in casa ei și încep a mirosi totul pentru a îmi face o primă impresie apoi dau câteva ture de sufragerie, rastorn vreo 3 scaune in încercarea de a le impinge cu boticul apoi în încercarea de a ajunge la un pahar de apa acidulata din mijlocul mesei, in loc sa întind mâna, incerc sa îl trag mai aproape trăgând de fața de masa, și făcând să alunece alte pahare goale care se spărseseră.
Beau apa din paharul pe care pusesem ochii constatând surprinsa că era o apa puțin ciudată pentru mine dar plăcută. Pe sticlă scria Apa carbogazoasa cu gust de lămâie. Dau apoi câteva ture de sufragerie după care mă așez în mijlocul covorului. Prind telecomanda televizorului in gura, apoi o pun jos lângă mine și curioasă incep sa o butonez.
Comportamentul meu arata ca și cum aș fi o ființă undeva între un animal sălbatic și un om primitiv, și totodată foarte curioasa de imprejurimi.
Sponsored content
Re: Adventures with deer centaur (with Gülsim)

Adventures with deer centaur (with Gülsim)
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» Gülsim Ali
» Deer Squad
» Adventures in Stoneage (with Zephyrion)
» The Grim Adventures of Billy & Mandy
» Centaur's life

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ♦ RPG♦ :: ⚜️Fantasy RPG-
Jump to: