Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Promisiunile lui Dumnezeu
Amora Kingdom (with Annanau) Purple12Today at 12:15 by dominic

» There are no differences between religions (With Lao Zeng)
Amora Kingdom (with Annanau) Purple12Today at 10:34 by Sharma Sanara

» Bancuri diverse
Amora Kingdom (with Annanau) Purple12Yesterday at 23:52 by Alethia Spitz

» Mesmer Kingdom (with Takumi)
Amora Kingdom (with Annanau) Purple12Yesterday at 22:46 by Peggy

» Saint Patrick Day (with Kairi)
Amora Kingdom (with Annanau) Purple12Yesterday at 21:32 by Sharma Katrina

» Condica de prezenta
Amora Kingdom (with Annanau) Purple12Yesterday at 20:02 by Sccubus

» Ohayou~
Amora Kingdom (with Annanau) Purple12Yesterday at 18:11 by portal Rpg

» Rpg Portal
Amora Kingdom (with Annanau) Purple12Yesterday at 17:25 by portal Rpg

» Hello portal's
Amora Kingdom (with Annanau) Purple12Yesterday at 17:21 by portal Rpg

Recent members
See more
Visitators
Amora Kingdom (with Annanau) Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Amora Kingdom (with Annanau) EmptyAmora Kingdom (with Annanau) I_back_titleAmora Kingdom (with Annanau) Empty 
Survivor
Amora Kingdom (with Annanau) EmptyAmora Kingdom (with Annanau) I_back_titleAmora Kingdom (with Annanau) Empty 
Akiko
Amora Kingdom (with Annanau) EmptyAmora Kingdom (with Annanau) I_back_titleAmora Kingdom (with Annanau) Empty 
Alethia Spitz
Amora Kingdom (with Annanau) EmptyAmora Kingdom (with Annanau) I_back_titleAmora Kingdom (with Annanau) Empty 
Nacht.
Amora Kingdom (with Annanau) EmptyAmora Kingdom (with Annanau) I_back_titleAmora Kingdom (with Annanau) Empty 
Xiphion.
Amora Kingdom (with Annanau) EmptyAmora Kingdom (with Annanau) I_back_titleAmora Kingdom (with Annanau) Empty 
portal Rpg
Amora Kingdom (with Annanau) EmptyAmora Kingdom (with Annanau) I_back_titleAmora Kingdom (with Annanau) Empty 
Yobi
Amora Kingdom (with Annanau) EmptyAmora Kingdom (with Annanau) I_back_titleAmora Kingdom (with Annanau) Empty 
mindfreak.
Amora Kingdom (with Annanau) EmptyAmora Kingdom (with Annanau) I_back_titleAmora Kingdom (with Annanau) Empty 
Nina Cenar
Amora Kingdom (with Annanau) EmptyAmora Kingdom (with Annanau) I_back_titleAmora Kingdom (with Annanau) Empty 

Share

Amora Kingdom (with Annanau)

Kearixen
××FANTASY RPG××
Kearixen
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 2
×Silver ×Silver : 1684
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-11-22
×Age ×Age : 38
×Location ×Location : Amora
Amora Kingdom (with Annanau) Sat 3 Feb - 13:49

Era o zi obisnuita dar cam incarcata pe Amora. In palatul Amorei stateam pe tron impreuna cu fiica mea Yin care trebuia sa ia exemplu de la mine, ea fiind mostenitoarea tronului Amorei.
Ziua incepuse cam stresanta inca de dimneata.
Cand imi beau ceaiul de dimineata, postasul imi arunca un sac cu scrisori. Scrisorile trebuiau sortate, cele care erau scrisori tipic fanilor si cele care mentionau problemele regatului. De obicei era treaba scribului regal care aflam ca azi nu va ajunge la munca. Asa ca ii dadusem aceasta sarcina lui Yin.
Al doilea lucru stresant era ca aflasem ca Black Dragon se intorsese. Black Dragon fiind un dragon de culoare neagra si fiind principalul Villain de pe timpul parintilor mei. Cel care imi ucisese parintii si din cauza careia Yin crescuse fara bunici.
Annanau
××sci-fic/supranatural××
Annanau
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 40
×Silver ×Silver : 2100
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 23
×Location ×Location : El dorado
Re: Amora Kingdom (with Annanau) Tue 6 Feb - 0:01

Eram prin parc și ma uitam cum nuferii albaștrii începeau sa prindă contur. Vântul avea o adiere placuta de primăvară. Soarele încălzea fiecare loc cu razele sale pline de căldură și iubire. Din cand in cand mai apărea câte un nor răzleț pe cer. Ce sa mai, frumusetea naturii își spune cuvântul.
Kearixen
××FANTASY RPG××
Kearixen
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 2
×Silver ×Silver : 1684
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-11-22
×Age ×Age : 38
×Location ×Location : Amora
Re: Amora Kingdom (with Annanau) Tue 16 Apr - 23:20

După ce terminasem treaba la palat care presupunea semnat decrete și ascultat supușii, afland că avem vizitatori mă pregătesc de un spectacol aerian. Merg în parc unde văd ca cineva admira nuferii albaștrii care azi înfloreau oferind astfel un mic spectacol floral.
Eu mă hotărăsc să întâmpine vizitatoarea printr-un spectacol aerian.
Zbor în viteza deasupra lacului cu nuferi făcând câteva tumbe in aer apoi suflu foc făcând cercuri de foc și trecând prin cercurile de foc.
Sponsored content
Re: Amora Kingdom (with Annanau)

Amora Kingdom (with Annanau)
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» An angel visits Terra (with Annanau)
» Mesmer Kingdom (with Takumi)
» United Kingdom of Great Britain

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ♦ RPG♦ :: ⚜️Fantasy RPG-
Jump to: