Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Familia Melimi Fanclub
Saint Patrick Day (with Kairi) Purple12Thu Apr 25, 2024 6:41 pm by Survivor

» Condica de prezenta
Saint Patrick Day (with Kairi) Purple12Thu Apr 25, 2024 6:24 pm by Luminița Lumi

» Berbec
Saint Patrick Day (with Kairi) Purple12Thu Apr 25, 2024 2:36 pm by Nacht.

» Taur
Saint Patrick Day (with Kairi) Purple12Thu Apr 25, 2024 2:36 pm by Nacht.

» Gemeni
Saint Patrick Day (with Kairi) Purple12Thu Apr 25, 2024 2:35 pm by Nacht.

» Rac
Saint Patrick Day (with Kairi) Purple12Thu Apr 25, 2024 2:34 pm by Nacht.

» Leu
Saint Patrick Day (with Kairi) Purple12Thu Apr 25, 2024 2:34 pm by Nacht.

» Fecioara
Saint Patrick Day (with Kairi) Purple12Thu Apr 25, 2024 2:33 pm by Nacht.

» Balanta
Saint Patrick Day (with Kairi) Purple12Thu Apr 25, 2024 2:32 pm by Nacht.

Recent members
See more
Visitators
Saint Patrick Day (with Kairi) Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Saint Patrick Day (with Kairi) EmptySaint Patrick Day (with Kairi) I_back_titleSaint Patrick Day (with Kairi) Empty 
Nacht.
Saint Patrick Day (with Kairi) EmptySaint Patrick Day (with Kairi) I_back_titleSaint Patrick Day (with Kairi) Empty 
Akiko
Saint Patrick Day (with Kairi) EmptySaint Patrick Day (with Kairi) I_back_titleSaint Patrick Day (with Kairi) Empty 
Survivor
Saint Patrick Day (with Kairi) EmptySaint Patrick Day (with Kairi) I_back_titleSaint Patrick Day (with Kairi) Empty 
Alethia Spitz
Saint Patrick Day (with Kairi) EmptySaint Patrick Day (with Kairi) I_back_titleSaint Patrick Day (with Kairi) Empty 
Xiphion.
Saint Patrick Day (with Kairi) EmptySaint Patrick Day (with Kairi) I_back_titleSaint Patrick Day (with Kairi) Empty 
Me&You
Saint Patrick Day (with Kairi) EmptySaint Patrick Day (with Kairi) I_back_titleSaint Patrick Day (with Kairi) Empty 
Ratonu'
Saint Patrick Day (with Kairi) EmptySaint Patrick Day (with Kairi) I_back_titleSaint Patrick Day (with Kairi) Empty 
mindfreak.
Saint Patrick Day (with Kairi) EmptySaint Patrick Day (with Kairi) I_back_titleSaint Patrick Day (with Kairi) Empty 
Midori
Saint Patrick Day (with Kairi) EmptySaint Patrick Day (with Kairi) I_back_titleSaint Patrick Day (with Kairi) Empty 

Share

Saint Patrick Day (with Kairi)

Sharma Katrina
××FANTASY RPG××
Sharma Katrina
×Sex ×Sex : Other / Decline to state
×Gold ×Gold : 18
×Silver ×Silver : 1972
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 42
×Location ×Location : Fairytopia
Saint Patrick Day (with Kairi) Sun Mar 17, 2024 11:30 am

Era dimineața zilei de 17 martie când se sărbătorea Sfântul Patrick. Aveam in plan sa ne îmbrăcăm in verde, sa mergem la un restaurant irlandez unde să mâncăm prânzul, sa mergem apoi la un festival dedicat Irlandei unde sa ascultam muzică irlandeză și să bem bere eu bineînțeles una fara alcool. Trebuia să găsesc doar o prietena cu care sa merg așa că mă apuc sa le sun pe câteva dintre ele să văd dacă au sau nu planuri pentru astăzi. Modalitatea era să apar in oglinzile lor, folosindu-le pe post de videotelefon.
Kairi
××REAL RPG××
Kairi
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 10
×Silver ×Silver : 560
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-03-03
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Kobe
Re: Saint Patrick Day (with Kairi) Tue Mar 19, 2024 9:46 am

Nici nu se trezise bine, cand Kairi văzu pe calendar trandafirul verde. Acest semn știa ca urma sa fie cinstit cum se cuvine. Era sărbătoarea națională a Irlandei. Insa ea era o irlandeza get be get cu trăsături ușor mongoloide. Chiar daca la fata parea o asiatica, prin venele ei pulsa cu vitejie un sânge de viking. Un sânge de nordic naționalist și brav. 
Sharma Katrina
××FANTASY RPG××
Sharma Katrina
×Sex ×Sex : Other / Decline to state
×Gold ×Gold : 18
×Silver ×Silver : 1972
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 42
×Location ×Location : Fairytopia
Re: Saint Patrick Day (with Kairi) Tue Mar 19, 2024 7:53 pm

Eu eram o zână irlandeză cu sânge juma german spre deosebire de sora mea care era irlandeza cu sânge juma indian. Asta deoarece mă născusem din flori, dintr-o aventura a mătușii Josephine cu germanul care mai târziu fusese o perioada logodnicul mătușii Selene și care o părăsise fix in ziua nunții pe mătușa Selene când aflase că e o zâna.

După ce sun câteva prietene, apar și în oglinda de machiaj a lui Kairi.
-Alo! Buna! Ce faci? Te-ar interesa sa sărbătorim împreună Saint Patrick?
Kairi
××REAL RPG××
Kairi
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 10
×Silver ×Silver : 560
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-03-03
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Kobe
Re: Saint Patrick Day (with Kairi) Sat Mar 23, 2024 12:13 pm

După ce mai face câteva ture de camera, se așează pe scaun de indata ce suna telefonul magic. Oglinda mea o afișa pe Katrina asemeni apelurilor de pe whatsapp a oamenilor. Kiar incantata sa vada ca o suna dis de dimineață.
-Vai de mine și de mine! Nu pot sa cred ca m-ai sunat. A trecut atata timp. Ma bucur ca nu m-ai uitat. Cu mare drag voi serba st. Parik with you.....pentru tânără domnișoară era o veste cu adevarat grozava incat abea se abține sa nu plângă de fericire. Pe obrazul ei au început sa curgă lacrimi de bucurie în timp ce ochii ei luceau asemeni sticlelor și cristalelor de muroano.
Sharma Katrina
××FANTASY RPG××
Sharma Katrina
×Sex ×Sex : Other / Decline to state
×Gold ×Gold : 18
×Silver ×Silver : 1972
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 42
×Location ×Location : Fairytopia
Re: Saint Patrick Day (with Kairi) Sat Mar 23, 2024 1:34 pm

-Ma bucur ca ai acceptat invitatia mea. o sa vin la tine curand. Spun eu.

Apoi oglinda ei capata o stralucire asemeni soarelui pentru cateva momente dupa care iesi din ea un card de scantei roz si mov care efectuandun dans se aglomerase intr-un nor roz movuliu si apoi incepurasase materializeze. Aparand eu.
Kairi
××REAL RPG××
Kairi
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 10
×Silver ×Silver : 560
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-03-03
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Kobe
Re: Saint Patrick Day (with Kairi) Mon Apr 22, 2024 8:29 pm

Stand și văzând spectacolul la care asista, Kairi se bucura de fiecare clipa. Ii veni chiar sa atingă acel nor cu mana ca sa ii vadă consistenta. Dar știa un lucru, ce venea din alta lume nu trebuia atins, ba din contra, trebuia păstrată o distanta de 2-3 metrii pentru orice eventualitate. 
-Bine ai venit. Nu ma asteptam sa te vad atat de repede....ii spune Kairy tinerei fete cu care avea o relație strânsă de prietenie asemeni fraternitate de sânge.
Sharma Katrina
××FANTASY RPG××
Sharma Katrina
×Sex ×Sex : Other / Decline to state
×Gold ×Gold : 18
×Silver ×Silver : 1972
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 42
×Location ×Location : Fairytopia
Re: Saint Patrick Day (with Kairi) Tue Apr 23, 2024 9:22 am

-M-am teleportat prin oglinda. E o vrajă care îmi place uneori sa o folosesc. Sa mă teleportez prin mijlocul de comunicare care tocmai l-am folosit fie că e telefon, oglinda magica sau lac vrăjit.
Kairi
××REAL RPG××
Kairi
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 10
×Silver ×Silver : 560
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-03-03
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Kobe
Re: Saint Patrick Day (with Kairi) Tue Apr 23, 2024 3:45 pm

Kairi începea sa rada și sa chichoteasca. Era cea mai ieftina metoda de a calatorii undeva.
-Parca ai fi acele fiinte asemănătoare cu spearfinger. Numai ele se teleporteaza prin oglinzi și uși poziționate pe te miri unde. ...insa nu putea sa nu rămână surprinsa de eficienta acelelei metode. In acel momentisi dorea sa învețe și ea vraja telepirtarii și metodele ei.
Sharma Katrina
××FANTASY RPG××
Sharma Katrina
×Sex ×Sex : Other / Decline to state
×Gold ×Gold : 18
×Silver ×Silver : 1972
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 42
×Location ×Location : Fairytopia
Re: Saint Patrick Day (with Kairi) Tue Apr 23, 2024 11:27 pm

-Spre deosebire de teleportarea obișnuită care înseamnă pur și simplu că dispar dintr-un loc și apar in altul, și se realizează prin curbura spatiu-timp, teleportarea printr-un sistem de comunicare presupune transformarea mea într-un bit de informație și călătoria prin sistemul de telefonie sau sistemul de comunicare magic pe calea undelor radio cu viteza luminii și apoi la destinație mă transform înapoi în eu însămi.
Sponsored content
Re: Saint Patrick Day (with Kairi)

Saint Patrick Day (with Kairi)
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» Irlanda
» Saint Seiya: Legend of Sanctuary

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ♦ RPG♦ :: ⚜️Supranatural-
Jump to: