Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» A Centaur prince (with Nacht.)
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România Purple12Yesterday at 2:03 am by Ηαρολδ

» Fairy adventure (privat with Manuka)
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România Purple12Yesterday at 2:00 am by Sharma Sanara

» A spider and a vampire 2 (privat with Maverick Anne)
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România Purple12Yesterday at 1:50 am by Survivor

» A spider and a vampire (privat with Maverick Anne)
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România Purple12Yesterday at 1:37 am by Survivor

» New curier ( with Mine)
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România Purple12Yesterday at 12:01 am by Calypso

» Horoscop by Andreea Lovin
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România Purple12Sat May 11, 2024 11:23 pm by Fan. Andreea Lovin

» Hell Bet (with Sccubus)
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România Purple12Sat May 11, 2024 10:00 pm by Levona Incandesor

» Saint Patrick Day (with Kairi)
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România Purple12Sat May 11, 2024 9:05 pm by Sharma Katrina

» Excursia (with Survivor)
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România Purple12Sat May 11, 2024 8:41 pm by Lady Charlotte

Recent members
See more
Visitators
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România EmptyLista locurilor presupuse a fi bântuite din România I_back_titleLista locurilor presupuse a fi bântuite din România Empty 
portal Rpg
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România EmptyLista locurilor presupuse a fi bântuite din România I_back_titleLista locurilor presupuse a fi bântuite din România Empty 
Survivor
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România EmptyLista locurilor presupuse a fi bântuite din România I_back_titleLista locurilor presupuse a fi bântuite din România Empty 
Akiko
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România EmptyLista locurilor presupuse a fi bântuite din România I_back_titleLista locurilor presupuse a fi bântuite din România Empty 
Nacht.
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România EmptyLista locurilor presupuse a fi bântuite din România I_back_titleLista locurilor presupuse a fi bântuite din România Empty 
Xiphion.
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România EmptyLista locurilor presupuse a fi bântuite din România I_back_titleLista locurilor presupuse a fi bântuite din România Empty 
Alethia Spitz
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România EmptyLista locurilor presupuse a fi bântuite din România I_back_titleLista locurilor presupuse a fi bântuite din România Empty 
mindfreak.
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România EmptyLista locurilor presupuse a fi bântuite din România I_back_titleLista locurilor presupuse a fi bântuite din România Empty 
Wakanda
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România EmptyLista locurilor presupuse a fi bântuite din România I_back_titleLista locurilor presupuse a fi bântuite din România Empty 
Midori
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România EmptyLista locurilor presupuse a fi bântuite din România I_back_titleLista locurilor presupuse a fi bântuite din România Empty 

Post new topicReply to topicShare

Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România

Roxana H.
××Fondator××
Roxana H.
❥ Army: ❥ Army: : nazzy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 27356
×Silver ×Silver : 66947
×Reputation ×Reputation : 38
❥×Enrolment Date : 2014-11-08
×Age ×Age : 28
×Location ×Location : Ατενος, Ελλαδα
×Mood ×Mood : (⊙ω⊙)
Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România Tue Feb 24, 2015 4:12 pm


Următoarea listă cuprinde locuri din România despre care circulă legende urbane și despre care se crede, în popor, că ar fi bântuite. În aceste locuri, numeroase persoane au raportat fenomene considerate paranormale (obiecte ce se mișcă singure, voci, apariții stranii etc.), fapte care, însă, nu au putut fi dovedite din punct de vedere științific.

Hotelul Cismigiu
Padurea Horia-Baciu
Padurea Radovan
Dealul Lunganilor
Palatul Parlamentului
Foisorul de foc
Corneliu Bellu
Castelul Bran
Liceul Carmen Sylva
CAstelul Banffy
Manastirea Chiajna
Troita miresei


●▬●۞ ۞▬▬●

Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România 02111
Teru.
××YAKUZA××
Teru.
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 723
×Silver ×Silver : 34468
×Reputation ×Reputation : 6
❥×Enrolment Date : 2015-02-25
×Age ×Age : 30
×Mood ×Mood : whelmed
Re: Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România Thu Mar 05, 2015 11:08 pm

De primele 2 şi de Mânăstirea Chiajna ştiam. La un moment dat voiam să merg cu nişte prieteni în pădurea Baciu să vedem dacă e chiar bântuită sau vedem OZN-uri şi apoi ne-am amintit că aşa încep filmele de groază.. Şi eu una am devenit paranoică :]]



Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România Tumblr_myhk6gPJRB1rv4a09o1_r2_500
©tumblr

Roxana H.
××Fondator××
Roxana H.
❥ Army: ❥ Army: : nazzy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 27356
×Silver ×Silver : 66947
×Reputation ×Reputation : 38
❥×Enrolment Date : 2014-11-08
×Age ×Age : 28
×Location ×Location : Ατενος, Ελλαδα
×Mood ×Mood : (⊙ω⊙)
Re: Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România Thu Mar 05, 2015 11:54 pm

Da tu de loc esti din Cluj? Padurea Baciu ii renumita pentru asa ceva, mai alec ca am cunostinte care s-au incurajat si au mers in perioada ieleloe si pe urma au avut niste experiente tare ciudate.


●▬●۞ ۞▬▬●

Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România 02111
Sponsored content
Re: Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România

Lista locurilor presupuse a fi bântuite din România
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» 10 Locuri Bantuite din Romania
» Date sintetice privin dosarele înaintate de România la UNESCO pentru înscrierea în Lista reprezentativă a patrimoniului cultural imaterial al umanităţii
» Romania – Locul 9 in lume la Hearthstone . Cei mai buni 11 jucatori de Hearthstone din Romania
» Paranormal: case bantuite
» Mituri urbane şi Case bântuite din Galaţi

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ✴️JUST 4 FUN ✴️ :: ⚜️Paranormal :: place-
Post new topicReply to topicJump to: