Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» There are no differences between religions (With Lao Zeng)
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Purple12Today at 10:34 am by Sharma Sanara

» Bancuri diverse
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Purple12Yesterday at 11:52 pm by Alethia Spitz

» Mesmer Kingdom (with Takumi)
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Purple12Yesterday at 10:46 pm by Peggy

» Saint Patrick Day (with Kairi)
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Purple12Yesterday at 9:32 pm by Sharma Katrina

» Condica de prezenta
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Purple12Yesterday at 8:02 pm by Sccubus

» Ohayou~
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Purple12Yesterday at 6:11 pm by portal Rpg

» Rpg Portal
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Purple12Yesterday at 5:25 pm by portal Rpg

» Hello portal's
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Purple12Yesterday at 5:21 pm by portal Rpg

» I'm looking for rpg partner
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Purple12Yesterday at 5:14 pm by Maverick Anne

Recent members
See more
Visitators
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 EmptyVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 I_back_titleVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Empty 
Survivor
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 EmptyVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 I_back_titleVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Empty 
Akiko
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 EmptyVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 I_back_titleVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Empty 
Alethia Spitz
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 EmptyVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 I_back_titleVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Empty 
Nacht.
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 EmptyVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 I_back_titleVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Empty 
Xiphion.
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 EmptyVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 I_back_titleVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Empty 
portal Rpg
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 EmptyVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 I_back_titleVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Empty 
Yobi
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 EmptyVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 I_back_titleVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Empty 
Nameko
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 EmptyVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 I_back_titleVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Empty 
Ratonu'
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 EmptyVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 I_back_titleVreau să-mi cer scuze și să-mi repar - Page 2 Empty 

Share

Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar

Go to page : Previous  1, 2
dominic
×Holy Bible×.
dominic
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 2634
×Silver ×Silver : 3859
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-09
×Age ×Age : 42
×Location ×Location : Okinawa, Japan
×Mood ×Mood : Happy
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar Tue Jan 09, 2024 3:15 pm

First topic message reminder :

Vreau să-i cer minții să mă ierte pentru comportamentul meu nepoliticos și răutăcios. Am procedat într-un mod greșit și mă simt groaznic din cauza asta. Eram bolnav mintal în mintea mea, în atitudinea și inima mea. Nu voi încerca să schimb pe nimeni pentru convingerile sale, pentru avatarul sau semnătura lui. Te rog, iartă-mă, ticălos.

De asemenea, trebuie să spun că îmi pare foarte rău lui Midori. M-am rănit în ultimele zile, gândindu-mă la grosolănia mea față de ea. Midori, m-am înșelat și îți cer să mă ierți. Știu că ai dreptul să-ți spui convingerile și sunt un ipocrit religios.

În sfârșit, lui Rox. Am făcut o mare greșeală să raportez forumul. Aș dori să anulez acest lucru și să spun că am exagerat. Nu există probleme pe acest forum. Sper că pot fi amabil și nu prost și sper să nu mai rănesc nimănui aici. Te rog sa imi accepti scuzele.

Dacă simți că am uitat de tine, nu am făcut-o. În fiecare zi mă doare inima și plâng pentru ce i-am făcut lui Rox, mindfreak, midori, stephanie și poate altora de aici, îmi place și eu am rănit-o și pe Izabella. Eram confuz cu cine vorbeam și dau vina pe alții pentru că au făcut conturi false. Cât de greșit am greșit. Îmi pare rău băieți. Sper să fiu blând și amabil și înțeleg dacă ești supărat pe mine. Sunt încă foarte supărat pe mine și încă plâng și mă întristesc în timp ce scriu asta. Acest lucru nu este fals. Aproape că fac un videoclip pe YouTube și am vrut să-l distribui, dar aleg să scriu doar aici. Vă rog bun venit înapoi. Dacă nu poți sau nu vrei, înțeleg și o voi lua și eu într-un mod pașnic. Te iubesc,

prietenul tău,
dominic în Japonia
Elz
××VIP MEMBER.
Elz
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 1016
×Silver ×Silver : 35295
×Reputation ×Reputation : 2
❥×Enrolment Date : 2015-01-01
×Age ×Age : 26
×Location ×Location : Cluj
Re: Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar Mon Feb 19, 2024 11:01 pm

Yes, I had a wonderful day.
You? 
Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar
View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
Similar topics
-
» Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici
» Japonezii isi cer scuze pentru nimicuri
» Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb”

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ❤ About forum❤ :: ⚜️New members-
Jump to: