Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» A centaur deer (privat cu Brad Miller)
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Purple12Today at 11:44 am by Vanessa

» Promisiunile lui Dumnezeu
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Purple12Today at 5:16 am by dominic

» Sonic the Hedgehog 2
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Purple12Sat May 04, 2024 10:18 pm by Survivor

» Condica de prezenta
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Purple12Sat May 04, 2024 3:09 am by Survivor

» Experiența aproape personală
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Purple12Sat May 04, 2024 3:04 am by Survivor

» Avatare made by mindfreak
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Purple12Sat May 04, 2024 3:03 am by Survivor

» Bancuri cu bula
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Purple12Fri May 03, 2024 10:59 pm by Alethia Spitz

» Discuții despre seriale
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Purple12Wed May 01, 2024 11:14 pm by Akiko

» Bancuri diverse
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Purple12Wed May 01, 2024 12:05 pm by Alethia Spitz

Recent members
See more
Visitators
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food EmptyMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food I_back_titleMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Empty 
Akiko
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food EmptyMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food I_back_titleMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Empty 
Survivor
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food EmptyMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food I_back_titleMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Empty 
Alethia Spitz
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food EmptyMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food I_back_titleMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Empty 
Xiphion.
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food EmptyMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food I_back_titleMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Empty 
Yobi
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food EmptyMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food I_back_titleMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Empty 
mindfreak.
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food EmptyMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food I_back_titleMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Empty 
Nameko
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food EmptyMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food I_back_titleMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Empty 
Kizzy
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food EmptyMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food I_back_titleMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Empty 
Sammy
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food EmptyMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food I_back_titleMedusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Empty 

Share

Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food

Vizitator
Guest
Anonymous
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Fri Aug 26, 2022 9:20 am

Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Femeie-par-prins-cu-un-sarpe-786657

O femeie și-a prins părul cu un șarpe adevărat, iar apoi s-a dus la un Fast Food pentru a-și comanda mâncare. O altă clientă a filmat momentul, iar imaginile au ajuns virale pe internet.

O femeie a reușit să șocheze mai mulți clienți ai unui fast food după ce și-a prins părul cu un șarpe.

O altă femeie care își aștepta rândul la coadă a reușit să filmeze momentul și să îl posteze pe internet, iar imaginile au devenit imediat virale.

La prima vedere pare a fi vorba despre un șarpe de jucărie, însă în materialul video se poate observa cum șarpele din părul femeii se mișcă.

“Știe prea bine și încearcă să creeze un nou trend în materie de coafuri”

"Elasticele se pierd ușor, așa că luat și ea ce a găsit la îndemână!”, sunt câteva dintre comentarile oamenilor la acest video.








Survivor
××Administrator××
Survivor
❥ Army: ❥ Army: : ❥Falun Gong, Reiki & Qigong
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 18934
×Silver ×Silver : 35952
×Reputation ×Reputation : 37
❥×Enrolment Date : 2020-03-16
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : ❥ Aldebaran
×Mood ×Mood : ❥ 幸せな猫
Re: Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Fri Aug 26, 2022 10:58 am

Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food F2u_autumn_divider_by_daydream_doodle_dbptmal-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTQiLCJwYXRoIjoiXC9mXC9jMTliZTJmNi00ZTU1LTQ4M2EtOGVjNC1mNTMxNTgyY2RlMmRcL2RicHRtYWwtOWU3NGViNmEtNjJmMC00MGQwLTliYjEtMzYzZDEzMjNiZWQ3LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Eu cred ca are cateva tigle de pe casa lipsa. 


Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food F6b717efbceeaca142fd5be5f380a929
Vizitator
Guest
Anonymous
Re: Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Fri Aug 26, 2022 8:10 pm

A vrut să iasă în evidență și nu prea știa cum. In ziua de azi se găsesc multi nebuni dornici să ajungă virali.


Survivor
××Administrator××
Survivor
❥ Army: ❥ Army: : ❥Falun Gong, Reiki & Qigong
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 18934
×Silver ×Silver : 35952
×Reputation ×Reputation : 37
❥×Enrolment Date : 2020-03-16
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : ❥ Aldebaran
×Mood ×Mood : ❥ 幸せな猫
Re: Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Sat Aug 27, 2022 10:10 pm

Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food F2u_autumn_divider_by_daydream_doodle_dbptmal-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTQiLCJwYXRoIjoiXC9mXC9jMTliZTJmNi00ZTU1LTQ4M2EtOGVjNC1mNTMxNTgyY2RlMmRcL2RicHRtYWwtOWU3NGViNmEtNjJmMC00MGQwLTliYjEtMzYzZDEzMjNiZWQ3LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Mie oricum mi se pare ca tipa se joaca cu focu. A face o frizura cu un sarpe in cap, poate sa aiba un final nefericit atat pentru cuafeza cat si pentru clienta fumata. 


Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food F6b717efbceeaca142fd5be5f380a929
Vizitator
Guest
Anonymous
Re: Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Sat Aug 27, 2022 10:29 pm

Asta așa e. Dar totuși nu îți dai seama de ceva. Eu cred că șarpele ăla e un animăluț dublu chinuit. O dată că i-o fi scos colții veninoși și veninul. (Da se practică așa ceva, e la fel de obișnuit precum cuparea urechilor sau a cozii la câini) A doua oară că l-a înnodat in par. Nu știu cât de mult i-o fi plăcut șarpelui.


Last edited by Alethia Spitz on Sat Aug 27, 2022 11:00 pm; edited 1 time in total
Mamasita
××YAKUZA××
Mamasita
❥ Army: ❥ Army: : ocean fantasy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 64
×Silver ×Silver : 27991
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2016-09-15
×Age ×Age : 22
×Location ×Location : in lumea mea
×Mood ×Mood : rup tacerea
Re: Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Sat Aug 27, 2022 10:44 pm

Si eu nu inteleg de ce pui linie de dialog? Faci compunere sau rpg?
@Alethia Spitz sunt total deacord cu tine referitor la sarpe. Dar si ce spune  @Apacha este real. 


Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Tumblr_nan8w3lX081tb3oeto1_500
Vizitator
Guest
Anonymous
Re: Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Sat Aug 27, 2022 11:04 pm

Scuze, reflexul. Și da ai dreptate.


Mamasita
××YAKUZA××
Mamasita
❥ Army: ❥ Army: : ocean fantasy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 64
×Silver ×Silver : 27991
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2016-09-15
×Age ×Age : 22
×Location ×Location : in lumea mea
×Mood ×Mood : rup tacerea
Re: Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Sat Aug 27, 2022 11:25 pm

Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Ocean_blue_kitten_circle_divider_f2u_by_cal_vain_damntxe-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTUiLCJwYXRoIjoiXC9mXC9mZDI1NWQ0Yy1iMmNhLTRhMjYtYjgzZi1lOWYxYTkwMzAzNGZcL2RhbW50eGUtMDk4NmM2YzAtYzZiMy00ZDM1LTg0ZTQtMDU0YjAzYTA1ZDk1LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODkifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Decinstainsa te inteleg...... Ori postezi pentru prima data la off topic, ori postezinatat de des la rpg incat nu mai faci diferenta de cum se posteaza la non rpg. Gravo cu voi. rolling on the floor 


Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Tumblr_nan8w3lX081tb3oeto1_500
Vizitator
Guest
Anonymous
Re: Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Sun Aug 28, 2022 7:41 am

Postez foarte des la RPG. Și în al doilea rând sunt plecat în vacanță la Oradea și în împrejurimi. Și fie oboseala fie neatenția.


Mamasita
××YAKUZA××
Mamasita
❥ Army: ❥ Army: : ocean fantasy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 64
×Silver ×Silver : 27991
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2016-09-15
×Age ×Age : 22
×Location ×Location : in lumea mea
×Mood ×Mood : rup tacerea
Re: Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Sun Aug 28, 2022 10:54 am

Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Ocean_blue_kitten_circle_divider_f2u_by_cal_vain_damntxe-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTUiLCJwYXRoIjoiXC9mXC9mZDI1NWQ0Yy1iMmNhLTRhMjYtYjgzZi1lOWYxYTkwMzAzNGZcL2RhbW50eGUtMDk4NmM2YzAtYzZiMy00ZDM1LTg0ZTQtMDU0YjAzYTA1ZDk1LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODkifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Fi mai atent man! Eu sa fac parte din staff....vai vai ce asi face. 


Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Tumblr_nan8w3lX081tb3oeto1_500
Alyana
××VIP MEMBER.
Alyana
❥ Army: ❥ Army: : Muslim women
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 5714
×Silver ×Silver : 15241
×Reputation ×Reputation : 3
❥×Enrolment Date : 2021-10-25
×Age ×Age : 29
×Location ×Location : Constanta
Re: Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Sun Aug 28, 2022 10:59 am

Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Autumn_fall_divider_by_lleafeons_dahz5sx-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTgiLCJwYXRoIjoiXC9mXC85ZmI0YzVjNy1mZDJjLTQ3NTYtOTQ1ZC03Mjk4ODE0ZWJjYTZcL2RhaHo1c3gtZGZlMzhmMzktYzU3Yi00NDQzLWJjYjktMWRiNzBmYzlhZGZlLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODkifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Stai calma  @Mamasita, aici se fac favoritisme pe fata. Vai doamne sa lipsim, suntem dati afara din staff! 


Lavender makes me feel free and fly to unpaved shores. 
Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food 0dbecedb16946e4e88bff2ef1dd2221b
Guest
Guest
Anonymous
Re: Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Tue Dec 27, 2022 3:25 pm

Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food Dap2hbs-bd875708-56fd-458d-b5f4-ee3a34314702.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzM5ZGVhN2I1LTk5MmUtNGU5MS04NGU3LTcyMmRjZjdiY2QxOFwvZGFwMmhicy1iZDg3NTcwOC01NmZkLTQ1OGQtYjVmNC1lZTNhMzQzMTQ3MDIucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Doamne ce tâmpenie rolling on the floor Trebuie să-ți lipsească niște țigle de pe casă să-ți pui un șarpe în cap
Sponsored content
Re: Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food

Medusa exista în realitate :) A fost văzută la un fast food
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» Scotland
» Whisky-ul are gust de pleosnita? (proverb sau realitate)
» Exista sirene?
» Fantomele exista
» The food of the day

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ✴️JUST 4 FUN ✴️ :: ⚜️CAFEnea :: ⚜️Talking-
Jump to: