Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Achiziții
A centaur deer (privat cu Brad Miller) Purple12Today at 12:24 am by mindfreak.

» Awardsuri speciale
A centaur deer (privat cu Brad Miller) Purple12Yesterday at 8:00 pm by mindfreak.

» An alien project for protection(with Cecilia )
A centaur deer (privat cu Brad Miller) Purple12Yesterday at 7:24 pm by Cecilia

» You are stuck on me like a tattoo (Open RPG)
A centaur deer (privat cu Brad Miller) Purple12Yesterday at 7:18 pm by Enrique

» Dulce Maria
A centaur deer (privat cu Brad Miller) Purple12Yesterday at 4:52 pm by Rogue

» Zoe Sugg
A centaur deer (privat cu Brad Miller) Purple12Yesterday at 4:41 pm by Rogue

» Penelope Cruz
A centaur deer (privat cu Brad Miller) Purple12Yesterday at 4:35 pm by Rogue

» Kaya Scodelario
A centaur deer (privat cu Brad Miller) Purple12Yesterday at 4:24 pm by Rogue

» Excursia (with Irina)
A centaur deer (privat cu Brad Miller) Purple12Yesterday at 4:14 pm by Sharma Sanara

Recent members
See more
Visitators
A centaur deer (privat cu Brad Miller) Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
Rogue
A centaur deer (privat cu Brad Miller) EmptyA centaur deer (privat cu Brad Miller) I_back_titleA centaur deer (privat cu Brad Miller) Empty 
Survivor
A centaur deer (privat cu Brad Miller) EmptyA centaur deer (privat cu Brad Miller) I_back_titleA centaur deer (privat cu Brad Miller) Empty 
dominic
A centaur deer (privat cu Brad Miller) EmptyA centaur deer (privat cu Brad Miller) I_back_titleA centaur deer (privat cu Brad Miller) Empty 
Nacht.
A centaur deer (privat cu Brad Miller) EmptyA centaur deer (privat cu Brad Miller) I_back_titleA centaur deer (privat cu Brad Miller) Empty 
portal Rpg
A centaur deer (privat cu Brad Miller) EmptyA centaur deer (privat cu Brad Miller) I_back_titleA centaur deer (privat cu Brad Miller) Empty 
Xiphion.
A centaur deer (privat cu Brad Miller) EmptyA centaur deer (privat cu Brad Miller) I_back_titleA centaur deer (privat cu Brad Miller) Empty 
Akiko
A centaur deer (privat cu Brad Miller) EmptyA centaur deer (privat cu Brad Miller) I_back_titleA centaur deer (privat cu Brad Miller) Empty 
mindfreak.
A centaur deer (privat cu Brad Miller) EmptyA centaur deer (privat cu Brad Miller) I_back_titleA centaur deer (privat cu Brad Miller) Empty 
Alethia Spitz
A centaur deer (privat cu Brad Miller) EmptyA centaur deer (privat cu Brad Miller) I_back_titleA centaur deer (privat cu Brad Miller) Empty 
Sharma Sanara
A centaur deer (privat cu Brad Miller) EmptyA centaur deer (privat cu Brad Miller) I_back_titleA centaur deer (privat cu Brad Miller) Empty 

Share

A centaur deer (privat cu Brad Miller)

Vanessa
××ANIME RPG ××
Vanessa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 15
xSilver xSilver : 400
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-28
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Tropical Spiritual Woodland
A centaur deer (privat cu Brad Miller) Mon May 06, 2024 11:44 am

Era o noapte de vara cu vreme impredictibilă. In plus începuse și sezonul de vânătoare. Eu zbenguiam prin pădure în căutare de ciuperci. La un moment dat aud niste împușcături dar apoi îmi dau seama că pe mine încercau sa mă împuște. Începusem să alerg și să mă ascund după copaci și după tufișuri până când la un moment dat mă trezesc in mijlocul șoselei încolțită de vânători dar și de un autocar cu farurile aprinse pe faza lungă care mă orbiseră. La un moment dat aud un zgomot puternic și văd o lumină puternică strafulgerand și credeam că până aici mi-a fost. Fusese un trăsnet din fericire și nu o armă. Vânătorii încă mă pândeau. Ieșisem in calea autocarului cu turiști așteptând din clipa în clipa sa fiu împușcata de vânători sau călcată de autocar. Nu mai aveam timp de reacție sau opțiuni.
Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
xSilver xSilver : 400
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: A centaur deer (privat cu Brad Miller) Sat May 11, 2024 8:10 pm

Ies din tufiș cu arma în mana ridicând pistolul spre vânători. Erau niște braconieri care erau puși pe fapte mari.
-Pe ei băieți! Strig cât ma țin plămânii. Insa vad și un autocar care era oprit. Le fac semn la colegi ca sa aibă grija pentru a nu fi victime colaterale. Ploaia ne îngreuna ușor misiunea pentru ca ne udase. Deja începea sa ne fie frig de fiecare data când bătea vântul.
A centaur deer (privat cu Brad Miller)
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» Adventures with deer centaur (with Gülsim)
» O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)
» Decoratiuni pentru brad, din turta dulce
» Deer Squad
» Centaur's life

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ♦ RPG♦ :: ⚜️Fantasy RPG-
Jump to: