Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Bancuri diverse
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Purple12Today at 11:52 pm by Alethia Spitz

» Mesmer Kingdom (with Takumi)
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Purple12Today at 10:46 pm by Peggy

» Saint Patrick Day (with Kairi)
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Purple12Today at 9:32 pm by Sharma Katrina

» Condica de prezenta
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Purple12Today at 8:02 pm by Sccubus

» Ohayou~
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Purple12Today at 6:11 pm by portal Rpg

» Rpg Portal
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Purple12Today at 5:25 pm by portal Rpg

» Hello portal's
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Purple12Today at 5:21 pm by portal Rpg

» I'm looking for rpg partner
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Purple12Today at 5:14 pm by Maverick Anne

» Berbec
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Purple12Today at 4:49 pm by Nacht.

Recent members
See more
Visitators
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii EmptySpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii I_back_titleSpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Empty 
Survivor
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii EmptySpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii I_back_titleSpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Empty 
Akiko
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii EmptySpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii I_back_titleSpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Empty 
Alethia Spitz
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii EmptySpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii I_back_titleSpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Empty 
Nacht.
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii EmptySpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii I_back_titleSpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Empty 
Xiphion.
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii EmptySpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii I_back_titleSpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Empty 
portal Rpg
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii EmptySpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii I_back_titleSpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Empty 
Yobi
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii EmptySpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii I_back_titleSpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Empty 
Sammy
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii EmptySpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii I_back_titleSpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Empty 
mindfreak.
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii EmptySpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii I_back_titleSpune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Empty 

Share

Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii

Survivor
××Administrator××
Survivor
❥ Army: ❥ Army: : ❥Falun Gong, Reiki & Qigong
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 18994
×Silver ×Silver : 36022
×Reputation ×Reputation : 37
❥×Enrolment Date : 2020-03-16
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : ❥ Aldebaran
×Mood ×Mood : ❥ 幸せな猫
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Thu Aug 25, 2022 11:20 pm

Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii Spune-mi-un-motiv-sa-traiesc-cautand-scopul-vietii-eleftherios-g-eleftheriadis
Autor: Eleftherios G. Eleftheriadis
ISBN: 9786065504882
Editura: Egumenita
Anul publicării: 2022
Pagini: 104
Format: 130x200
Categoria: Sfaturi Practice

Traim fara sa avem habar incotro mergem. Suntem ca niste corabii necarmuite. Spiritul vremii contemporane vrea ca aceasta calatorie sa fie scop in sine. „Traieste-ti viata!”, ti se spune. „Bucura-te fiecare clipa a ei, asta conteaza”.
Vreau sa te gandesti la o corabie. O corabie care are cele mai bune standarde. O corabie care a fost construita in cel mai bun santier naval. Are cele mai bune instrumente de navigare si cele mai corecte harti. Dispune de cel mai instruit echipaj. Insa daca acestei corabii nu-i dam o destinatie, este condamnata sa se scufunde.
Nu se poate ca o corabie sa nu aiba destinatie… Destinatia ii da siguranta. Destinatia ii da sens. Destinatia este cea care face diferenta dintre viata si moarte. E nevoie de destinatie.
Elefterios G. Elefteriadis
Shop :
https://www.librariadelfin.ro/carte/spune-mi-un-motiv-sa-traiesc-cautand-scopul-vietii-eleftherios-g-eleftheriadis--i122678


Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii F6b717efbceeaca142fd5be5f380a929
Spune-mi un motiv sa traiesc. Cautand scopul vietii
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» Razboiul care m-a invatat sa traiesc
» Cartea tibetana a vietii si a mortii
» Glandele endocrine, rezervorul vietii
» Urme ale posibilei existente a vietii pe Marte in trecut
» Un ocean nemarginit de Constiinta. Raspunsuri simple la marile intrebari ale vietii

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ❇️More you know❇️ :: ⚜️Book-
Jump to: