Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Condica de prezenta
Urmatoarele 365 de zile Purple12Yesterday at 10:28 pm by Ratonu'

» I'm looking for rpg partner
Urmatoarele 365 de zile Purple12Yesterday at 10:01 pm by portal Rpg

» Cimitirul animalelor
Urmatoarele 365 de zile Purple12Yesterday at 9:39 pm by portal Rpg

» Sonic the Hedgehog 2
Urmatoarele 365 de zile Purple12Yesterday at 12:57 pm by portal Rpg

» Promisiunile lui Dumnezeu
Urmatoarele 365 de zile Purple12Yesterday at 12:48 pm by portal Rpg

» Mu, unul dintre continentele scufundate
Urmatoarele 365 de zile Purple12Wed May 08, 2024 10:08 pm by Alethia Spitz

» There are no differences between religions (With Lao Zeng)
Urmatoarele 365 de zile Purple12Wed May 08, 2024 10:34 am by Sharma Sanara

» Bancuri diverse
Urmatoarele 365 de zile Purple12Tue May 07, 2024 11:52 pm by Alethia Spitz

» Mesmer Kingdom (with Takumi)
Urmatoarele 365 de zile Purple12Tue May 07, 2024 10:46 pm by Peggy

Recent members
See more
Visitators
Urmatoarele 365 de zile Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Urmatoarele 365 de zile EmptyUrmatoarele 365 de zile I_back_titleUrmatoarele 365 de zile Empty 
portal Rpg
Urmatoarele 365 de zile EmptyUrmatoarele 365 de zile I_back_titleUrmatoarele 365 de zile Empty 
Survivor
Urmatoarele 365 de zile EmptyUrmatoarele 365 de zile I_back_titleUrmatoarele 365 de zile Empty 
Akiko
Urmatoarele 365 de zile EmptyUrmatoarele 365 de zile I_back_titleUrmatoarele 365 de zile Empty 
Alethia Spitz
Urmatoarele 365 de zile EmptyUrmatoarele 365 de zile I_back_titleUrmatoarele 365 de zile Empty 
Nacht.
Urmatoarele 365 de zile EmptyUrmatoarele 365 de zile I_back_titleUrmatoarele 365 de zile Empty 
Xiphion.
Urmatoarele 365 de zile EmptyUrmatoarele 365 de zile I_back_titleUrmatoarele 365 de zile Empty 
mindfreak.
Urmatoarele 365 de zile EmptyUrmatoarele 365 de zile I_back_titleUrmatoarele 365 de zile Empty 
Ratonu'
Urmatoarele 365 de zile EmptyUrmatoarele 365 de zile I_back_titleUrmatoarele 365 de zile Empty 
Yobi
Urmatoarele 365 de zile EmptyUrmatoarele 365 de zile I_back_titleUrmatoarele 365 de zile Empty 

Share

Urmatoarele 365 de zile

Guest
Guest
Anonymous
Urmatoarele 365 de zile Tue Dec 07, 2021 4:22 pm

Urmatoarele 365 de zile Urmatoarele-365-de-zile-blanka-lipinska-bg1

Rezumat Urmatoarele 365 de zile - Blanka Lipinska
Laura este împușcată în timpul sarcinii și cei mai buni doctori se luptă pentru viața ei. Soțul său, capul mafiei siciliene, trebuie să ia cea mai grea hotărâre din viața sa – să-și salveze iubita sau copilul? Oare ce va alege Massimo? Oare viața fără Laura va mai avea sens pentru el? Își va putea crește singur fiul? Milioane de gânduri îi trec prin minte, dar niciunul nu-i aduce alinare. Nu știe care va fi soarta familiei sale. Ale cui sunt oare cele 365 de zile pe care le vom urmări în a treia parte din saga?



Romanul Următoarele 365 de zile este o continuare a bestsellerului scris de Blanka Lipińska despre Laura Biel, care a fost răpită de capul mafiei siciliene. Plină de erotism și de răsturnări de situație senzaționale, această serie, comparată cu bestsellerul mondial Cincizeci de umbre ale lui Grey, a câștigat inimile femeilor.



Dacă cineva crede că autoarei îi va fi greu să-și surprindă din nou cititorii, atunci ar trebui să-și pună centurile de siguranță, pentru că această carte este ca o cursă într-un roller coaster!



Trilogia 365 de zile în cifre



Peste 2 milioane de exemplare ale trilogiei 365 de zile vândute

1248 de pagini provocatoare



Recenzii de la cititori



Cartea este mai bună decât filmul

„Cartea este mai bună decât filmul, pentru că răspunde la câteva întrebări care au rămas în aer în urma filmului. Povestea este senzațională, plină de acțiune, emoție și suspans. Mi-a fost atât de greu să mă despart de ea!” – Amely, Amazon



Vei fi surprins pe deplin

„Al treilea volum începe cu un eveniment șocant, așa că primul capitol te lasă deja cu gura căscată. Nu vreau să dezvălui mai multe, pentru a vă lăsa să fiți surprinși pe deplin, așa cum mi s-a întâmplat și mie, însă vă asigur că, încetul cu încetul, tot ce s-a întâmplat în volumele trecute se conectează aici.” – Aniibook, Goodreads



De departe cea mai captivantă poveste din trilogie

„Această a treia parte creează o mulțime de controverse, chiar mai multe decât precedentele, datorită întorsăturii pe care povestea o ia. La finalul lecturii, nu pot decât să subliniez că Următoarele 365 de zile este de departe cea mai captivantă poveste din trilogie.” – Vanesa Domínguez, Goodreads



Finalul, deși controversat, m-a fermecat

„Prin această trilogie, autoarea a devenit una dintre preferatele mele! Am trăit intens fiecare capitol, iar finalul, deși controversat, m-a fermecat, lăsându-mă cu dorința pentru o continuare a poveștii. Dacă apare un nou volum, îl voi citi fără ezitare!” – Romanticos libros, Goodreads



Nu este o poveste de dragoste tipică

„Cu siguranță nu am anticipat ce urmează în volumul 3! Mi-a plăcut foarte mult că Următoarele 365 de zile nu ne-a prezentat o poveste de dragoste tipică, iar modul în care Laura a evoluat și și-a găsit adevăratul sine a dat acestei povești o altă dimensiune.” – Elvira Boling, Goodreads

Urmatoarele 365 de zile
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» Ocolul Pamantului in 80 de zile
» Prima dată în Japonia. Ce să faci în 12 zile
» 12 zile. O initiere secreta in taramul tainic al zeilor
» Călătorie în Japonia: un traseu complet de 10 zile cu trenuri de mare viteză
» Dieta indiană: slăbești până la 8 kilograme în 7 zile. Plan alimentar pe o săptămână

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ❇️More you know❇️ :: ⚜️Book-
Jump to: