Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» A centaur deer (privat cu Brad Miller)
Terror of Halloween  Purple12Today at 11:44 am by Vanessa

» Promisiunile lui Dumnezeu
Terror of Halloween  Purple12Today at 5:16 am by dominic

» Sonic the Hedgehog 2
Terror of Halloween  Purple12Sat May 04, 2024 10:18 pm by Survivor

» Condica de prezenta
Terror of Halloween  Purple12Sat May 04, 2024 3:09 am by Survivor

» Experiența aproape personală
Terror of Halloween  Purple12Sat May 04, 2024 3:04 am by Survivor

» Avatare made by mindfreak
Terror of Halloween  Purple12Sat May 04, 2024 3:03 am by Survivor

» Bancuri cu bula
Terror of Halloween  Purple12Fri May 03, 2024 10:59 pm by Alethia Spitz

» Discuții despre seriale
Terror of Halloween  Purple12Wed May 01, 2024 11:14 pm by Akiko

» Bancuri diverse
Terror of Halloween  Purple12Wed May 01, 2024 12:05 pm by Alethia Spitz

Recent members
See more
Visitators
Terror of Halloween  Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Terror of Halloween  EmptyTerror of Halloween  I_back_titleTerror of Halloween  Empty 
Akiko
Terror of Halloween  EmptyTerror of Halloween  I_back_titleTerror of Halloween  Empty 
Survivor
Terror of Halloween  EmptyTerror of Halloween  I_back_titleTerror of Halloween  Empty 
Alethia Spitz
Terror of Halloween  EmptyTerror of Halloween  I_back_titleTerror of Halloween  Empty 
Xiphion.
Terror of Halloween  EmptyTerror of Halloween  I_back_titleTerror of Halloween  Empty 
Yobi
Terror of Halloween  EmptyTerror of Halloween  I_back_titleTerror of Halloween  Empty 
mindfreak.
Terror of Halloween  EmptyTerror of Halloween  I_back_titleTerror of Halloween  Empty 
Nameko
Terror of Halloween  EmptyTerror of Halloween  I_back_titleTerror of Halloween  Empty 
Midori
Terror of Halloween  EmptyTerror of Halloween  I_back_titleTerror of Halloween  Empty 
Kizzy
Terror of Halloween  EmptyTerror of Halloween  I_back_titleTerror of Halloween  Empty 

Post new topicReply to topicShare

Terror of Halloween

Me&You
××Fondator××
Me&You
❥ Army: ❥ Army: : Ink Tattoo
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 21021
×Silver ×Silver : 44019
×Reputation ×Reputation : 47
❥×Enrolment Date : 2018-07-04
×Age ×Age : 35
×Location ×Location : Bistrita
×Mood ×Mood : perfecta
Terror of Halloween Fri Nov 05, 2021 9:52 am

Terror of Halloween  R.1819daa1b8c3821a037678b26a283eef?rik=y1GwgwkjH%2bqMUg&riu=http%3a%2f%2fwww.designbolts.com%2fwp-content%2fuploads%2f2017%2f09%2fHalloween-Scary-House-Wallpaper-1


Ah halloween ul una din cele mai frumoase sărbători pe care le ador sau cel puțin o adoram înainte până în ziua în care aproape mi am văzut moartea cu ochii.
Veți înțelege pe parcurs despre ce vorbesc.
Aveam 15 ani când s a întâmplat acea tragedie,în fiecare halloween eu cu prietenii mei cărora nu o să le spun numele pt că nu vreau să le expun identitatea.
La marginea cartierului unde locuiesc trăia un om de vreo 30 sau 40 de ani care ura halloween ul până în măduva oaselor și de aceea din câte am auzit răpea copii care colindau la ușa lui și îi ucidea iar poliția nu putea face nimic din cauza lipsei de dovezi.
N aș fi crezut așa ceva dacă nu vedeam cu ochii mei.
Cum putea un om să facă un asemenea gest barbar unor copii nevinovați?
Deci revenind la poveste,totul a început în seara de Halloween când eu și cei 3 prieteni ai mei am mers la colindat și în caz de urgență cu toții ne am luat vreo 4 sacoșe pt a le umple cu bomboane.
Am colindat prin tot cartierul iar când eram gata să plecăm acasă unul din prietenii mei a avut proasta idee să mergem la casa de la marginea cartierului deși părinții noștri ne au avertizat să nu mergem acolo,eu m am opus dar voturile erau 3-1 pt ei deci n aveam ce i face și am mers cu ei la acea casă unde am auzit de la vecini că acolo locuiește un om cu o inimă așa de rece încât și a ucis familia și a îngropat o sub casă iar zvonurile s au răspândit repede prin cartier.
Recent am auzit că el ar fi un criminal în serie care răpește copii de Halloween și îi ucide,de aceea în fiecare halloween dispar cei mai mulți copii iar poliția nu face nimic.
Odată ajunși la acea casă prietenii mei au sunat la ușă iar în secunda doi din casă a ieșit un om îmbrăcat într un fel de psihopat cu sac pe cap și plin de sânge dar el ne a spus cu o voce calmă:
P(psihopatul)
-Nu vă temeți copii e doar vopsea. 
-V am speriat nu?
-Haideți înăuntru ca să vă servesc cu bomboane.
Prietenii mei au intrat bucuroși în casă dar apoi acel om se uită la mine și mi zice:
P
-Tu nu vrei să intri?
Pr(protagonistul)
-Nu ms eu aștept afară 
P
-Cum dorești dar vei pierde distracția
Apoi închide ușa iar eu am rămas afară așteptându mi prietenii.
După 20 de minute de așteptare am început să mă îngrijorez din cauză că prietenii mei nu mai ieșeau așa că am intrat în casă.
Din nu știu ce motiv în casă nu prea era lumină așa că am căutat întrerupătorul și l am apăsat.
Mai bine nu o făceam,după ce am aprins lumina am văzut ceva ce m a lăsat cu o traumă gravă pe care nu o pot uita nici azi.
Era omul psihopat care trăgea un sac după el dar după ce am aprins lumina cred că s a speriat și l a scăpat,ce a ieșit din sac aproape că m a făcut să vomit.
Erau prietenii mei făcuți bucățele de parcă ar fi tranșați ca animalele la abator.
Psihopatul când m a văzut și a scos cuțitul și a fugit după mine,am reusit să fug de el dar apoi a aruncat cuțitul în mine și m a nimerit în mână,am sângerat până acasă iar părinții mei când m au văzut așa au chemat salvarea și poliția.
După ce am ajuns la spital au venit la mine 2 polițiști care m au întrebat ce s a întâmplat așa că le am zis tot iar ei au zis  că se vor ocupa de caz.
A 2 a zi la casa psihopatului a venit poliția și au percheziționat toată casă și tot nu au găsit nimic,așa mi au zis.
I am întrebat:
Pr
-Cum n ați găsit nimic?
-Prietenii mei au fost uciși de acel monstru,l am văzut cu ochii mei.
Degeaba am încercat să le explic că nu m au crezut iar acel monstru este în libertate și în ziua de azi.
Eu nu înțeleg cum de acel monstru că altcumva nu pot să i zic,poate să scape după câte a făcut?
A ucis cred că mii de copii nevinovați,de un lucru sunt sigur acum,dacă nimeni nu face nimic acel monstru v a ucide mulți copii nevinovați.
 ,,sfârșit"


快い浮気者 [Help],,This is reality,,[Life]私のキャンデ
Terror of Halloween  R
Terror of Halloween
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» Halloween
» Halloween
» signature for halloween
» In noaptea de Halloween.
» Isekai Story for Halloween (with Bahar)

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ✴️JUST 4 FUN ✴️ :: ⚜️Paranormal :: story-
Post new topicReply to topicJump to: