Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Türkiye
I'm looking for rpg partner - Page 8 Purple12Today at 2:22 pm by Me&You

» Berbec
I'm looking for rpg partner - Page 8 Purple12Yesterday at 5:54 pm by Horoscop-BOT

» Taur
I'm looking for rpg partner - Page 8 Purple12Yesterday at 5:53 pm by Horoscop-BOT

» Gemeni
I'm looking for rpg partner - Page 8 Purple12Yesterday at 5:52 pm by Horoscop-BOT

» Rac
I'm looking for rpg partner - Page 8 Purple12Yesterday at 5:52 pm by Horoscop-BOT

» Leu
I'm looking for rpg partner - Page 8 Purple12Yesterday at 5:52 pm by Horoscop-BOT

» Fecioara
I'm looking for rpg partner - Page 8 Purple12Yesterday at 5:51 pm by Horoscop-BOT

» Balanta
I'm looking for rpg partner - Page 8 Purple12Yesterday at 5:51 pm by Horoscop-BOT

» Scorpion
I'm looking for rpg partner - Page 8 Purple12Yesterday at 5:50 pm by Horoscop-BOT

Recent members
See more
Visitators
I'm looking for rpg partner - Page 8 Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
Me&You
I'm looking for rpg partner - Page 8 EmptyI'm looking for rpg partner - Page 8 I_back_titleI'm looking for rpg partner - Page 8 Empty 
Rogue
I'm looking for rpg partner - Page 8 EmptyI'm looking for rpg partner - Page 8 I_back_titleI'm looking for rpg partner - Page 8 Empty 
Survivor
I'm looking for rpg partner - Page 8 EmptyI'm looking for rpg partner - Page 8 I_back_titleI'm looking for rpg partner - Page 8 Empty 
Horoscop-BOT
I'm looking for rpg partner - Page 8 EmptyI'm looking for rpg partner - Page 8 I_back_titleI'm looking for rpg partner - Page 8 Empty 
Xiphion.
I'm looking for rpg partner - Page 8 EmptyI'm looking for rpg partner - Page 8 I_back_titleI'm looking for rpg partner - Page 8 Empty 
Alethia Spitz
I'm looking for rpg partner - Page 8 EmptyI'm looking for rpg partner - Page 8 I_back_titleI'm looking for rpg partner - Page 8 Empty 
Haruka
I'm looking for rpg partner - Page 8 EmptyI'm looking for rpg partner - Page 8 I_back_titleI'm looking for rpg partner - Page 8 Empty 
Eris
I'm looking for rpg partner - Page 8 EmptyI'm looking for rpg partner - Page 8 I_back_titleI'm looking for rpg partner - Page 8 Empty 
Adirson Wirat
I'm looking for rpg partner - Page 8 EmptyI'm looking for rpg partner - Page 8 I_back_titleI'm looking for rpg partner - Page 8 Empty 
Midori
I'm looking for rpg partner - Page 8 EmptyI'm looking for rpg partner - Page 8 I_back_titleI'm looking for rpg partner - Page 8 Empty 

Share

I'm looking for rpg partner

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Aurora ☪
××FANTASY RPG××
Aurora ☪
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 107
xSilver xSilver : 400
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-09-30
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Witchland
I'm looking for rpg partner Sat Sep 30, 2023 1:30 pm

First topic message reminder :

Pentru ca vine halloween-ul cu magia lui, propun sa facem un rpg colectiv de Halloween sau 1ve1. Sa lasam magia sa ne cuprinda pana in adancul oaselor. Ca de accea suntem iubitori de Halloween. Voi ce ziceti? 
Isabelle Dupont
××ANIME RPG ××
Isabelle Dupont
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 55
xSilver xSilver : 239
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-05-24
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Paris
Re: I'm looking for rpg partner Tue Jun 18, 2024 3:28 pm

Perfect atunci. Te las pe tine sa incepi acel rpg. Sper ca te-ai uitat peste rpg-uri ca sa vezicum se postează. 
dominic
×Holy Bible×.
dominic
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 3327
xSilver xSilver : 2057
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-01-09
×Age ×Age : 42
×Location ×Location : Okinawa, Japan
×Mood ×Mood : Happy
Re: I'm looking for rpg partner Wed Jun 19, 2024 6:32 am

Ok

https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/t8021-a-trip-in-japan-with-dominic#285012


Sper să vă alăturați mie în lumea imaginației pe care o vom crea împreună. Îmi folosesc numele adevărat, dar dacă vrei să folosești un alt alias, cred că este grozav. Distreaza-te cu mine. 😎🍩
Rogue
knight
Rogue
❥ Army: ❥ Army: : all my puppets
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 18107
xSilver xSilver : 44967
×Reputation ×Reputation : 23
❥×Enrolment Date : 2015-12-07
×Age ×Age : 30
×Location ×Location : ❥ Hell
×Mood ×Mood : ❥ evil
Re: I'm looking for rpg partner Wed Jun 19, 2024 3:09 pm

Rogue wrote:
I'm looking for rpg partner - Page 8 01zdLJS
Evelunes wrote:
Aș vrea să fac un RPG cu acest personaj. Ea este demon și aș vrea să întâlnească un băiat simplu pe care să-l corupă să facă păcate.

Yeva Petrov wrote:
Yeva Petrov wrote:
Aș vrea să fac un RPG cu acest personaj. Aș vrea pe cineva care să îl joace pe Glenn Powell de la semnătură sub un nume la alegere de personaj. Cei doi sunt proaspăt căsătoriți și merg să își petreacă luna de miere în Hawaii. Așa aș vrea să înceapă ideea topicului și de acolo continuăm. E cineva dispus să se alăture ? ^.^

M-am gândit mai bine și cred că pe personaj aș vrea să îl cheme Dimitri Petrov (fc: Glenn Powell). Dorește cineva să facă acest personaj? ^_^


Încă am nevoie de voluntari pentru aceste două idei ^^
Vă aștept
Să știți că nu mușc!
Seara faină
XOXO




I'm looking for rpg partner - Page 8 ?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false
Survivor
××Administrator××
Survivor
❥ Army: ❥ Army: : ❥Falun Gong, Reiki & Qigong
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 25755
xSilver xSilver : 23087
×Reputation ×Reputation : 40
❥×Enrolment Date : 2020-03-16
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : ❥ Aldebaran
×Mood ×Mood : ❥ 幸せな猫
Re: I'm looking for rpg partner Wed Jun 19, 2024 5:26 pm

I'm looking for rpg partner - Page 8 Sea_divider___f2u_by_iesbiangela_dcl1olw-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTA4IiwicGF0aCI6IlwvZlwvZDFmMDg5OTItNDY3YS00Y2Y3LWEyOTctYTczOWUzODYxYWU1XC9kY2wxb2x3LTZhNTNiNDNiLTEzMzAtNGRmMi05Y2VmLTAwY2ZmYmUyYmQ5Ny5wbmciLCJ3aWR0aCI6Ijw9MzAyIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmltYWdlLm9wZXJhdGlvbnMiXX0
Asi vrea eu sa ma alături. Dar am stat pe tușă ca poate se alatura  @Midori și  @Xiphion.



Hello dear autumn! 
c18777c981773c9c23a9e6e39be9035dee41ebc8r1-500-281_hq.gif37da7cdc91be2b19f187715bb44584c6.gif


I'm looking for rpg partner - Page 8 Welcome-glitter-animation
Asturius
××ANIME RPG ××
Asturius
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 1
xSilver xSilver : 5
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-06-19
×Location ×Location : Hell
Re: I'm looking for rpg partner Wed Jun 19, 2024 5:51 pm

Caut partener pentru un rpg anime psychiedelic. 
Medusa
××ANIME RPG ××
Medusa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 2
xSilver xSilver : 10
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-06-29
×Location ×Location : Ocean
Re: I'm looking for rpg partner Sat Jun 29, 2024 2:21 pm

Caut partener pentru un rpg de vara. Poate sa fie anime sau fantasy. Actiunea se petrece la mare. Atat pe plaja cat si in ocean. 
Alethia Spitz
××YAKUZA××
Alethia Spitz
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 285
xSilver xSilver : 1460
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-05-24
×Age ×Age : 38
×Location ×Location : Braila
Re: I'm looking for rpg partner Sat Jun 29, 2024 4:15 pm

Buna! Preferi ca personajul partener sa fie print sau pirat sau un prinț rebel devenit pirat? Mă gândesc că după nume tu vrei sa o joci pe legendara Medusa
Online
Medusa
××ANIME RPG ××
Medusa
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 2
xSilver xSilver : 10
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-06-29
×Location ×Location : Ocean
Re: I'm looking for rpg partner Tue Jul 02, 2024 11:01 am

Eu ma gandeam ca actiunea sa se petreaca in ocean. Dupa cum vezi, avatarul meu este meduza si era normal sa te duca cu gandu la lumea oceanelor si marilor. Right? 
Alice Cooper
××ANIME RPG ××
Alice Cooper
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 51
xSilver xSilver : 255
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2024-07-02
×Location ×Location : Eforie Nord
Re: I'm looking for rpg partner Tue Jul 02, 2024 12:47 pm

Caut partener pentru un rpg anime cu tema summer time. Actiunea sa se petreaca pe o insula. 
Sponsored content
Re: I'm looking for rpg partner

I'm looking for rpg partner
View previous topic View next topic Back to top
Page 8 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ♦ RPG♦ :: ⚜️RPG Directory-
Jump to: