Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» An alien project for protection(with Kamelya)
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Purple12Today at 9:40 by Esperanza

» Emily Didonato
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Purple12Today at 9:29 by Rogue

» Candice Swanepoel
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Purple12Today at 9:13 by Rogue

» Eiza Gonzales
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Purple12Today at 8:36 by Rogue

» Anitta
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Purple12Today at 8:28 by Rogue

» Achiziții
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Purple12Today at 1:17 by mindfreak.

» Hell Bet (with Sccubus)
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Purple12Yesterday at 23:59 by Levona Incandesor

» Vot Ban Alethia Spitz
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Purple12Yesterday at 23:30 by Yobi

» Condica de prezenta
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Purple12Yesterday at 18:21 by Xiphion.

Recent members
See more
Visitators
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 EmptyO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 I_back_titleO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Empty 
Survivor
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 EmptyO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 I_back_titleO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Empty 
Rogue
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 EmptyO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 I_back_titleO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Empty 
Nacht.
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 EmptyO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 I_back_titleO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Empty 
portal Rpg
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 EmptyO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 I_back_titleO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Empty 
Akiko
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 EmptyO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 I_back_titleO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Empty 
Xiphion.
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 EmptyO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 I_back_titleO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Empty 
Alethia Spitz
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 EmptyO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 I_back_titleO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Empty 
mindfreak.
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 EmptyO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 I_back_titleO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Empty 
Wakanda
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 EmptyO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 I_back_titleO arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)  - Page 2 Empty 

Share

O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Fri 29 Sep - 21:43

First topic message reminder :

Era o zi de vara, in padurea Hoia Baciu. La un momentdat nefiind atenta ma trezesc ca un autocar opreste cu frana de urgenta fix milimetric langa mine si soferul era speriat de infatisarea mea. Dar si eu ma speriasem de faza.
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Fri 13 Oct - 16:22

-Presupun că au murit toți brusc în vre-un accident sau crimă și nu a mai rămas în viață nici un moștenitor. Ori daca e, acel moștenitor e prin alta țară.
Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
×Silver ×Silver : 2881
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Fri 13 Oct - 16:30

-Sau putem lua o tablita Owija si putem afla de la un spirit. Insa destul de riscant acest gand
Pentru ca, riscam sa il contactam pe Zozo si nu cred ca e roza.
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Fri 13 Oct - 19:36

-Intradevar foarte riscant. Demonii si chiar regele iadului insusi abia asteapta cacineva sa foloseascaaea tablita si ei sa aiba ocazia de a isi baga coada cum se spune.
Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
×Silver ×Silver : 2881
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Fri 13 Oct - 19:55

-Oare alta metoda inafara de acea tablita afurisita mai sti? O intreb pe un ton destul de mirat si in acelasi timp destul de intrigat. Pentru ca voiam sa stiu si alta metoda, nu doar cea tablita.
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Fri 13 Oct - 22:30

-Da, dar din pacate nu te pot ajuta. Un vrajitor sau vrajitoare poate. Sunt destul de puternici sa vada fantomele si sa le convinga sa se faca vizibile. Vrajitorii pot vedea fantomele asa cum vad si oamenii alti oameni. In fapt pentru un copil vrajitor e greu sa faca distinctia intre un om sau animal sau o fantoma de om sau de animal. Dar cand mai creste si poate vedea aura isi da seama din citirea aurei daca fiinta e carnala sau spirit.
Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
×Silver ×Silver : 2881
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Sat 14 Oct - 17:31

-Eu tind sa cred ca si oamenii normali pot avea aceste capacitati, insa sunt neexplorate. Sunt multi copii si adulti care vad aceste lucruri, dar nu le spun. Iti vine a crede?
Pe mibe ma impresionasera aceste cazuri, insa ma luasera si o adevarata foame de toata frumusetea.
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Sat 14 Oct - 17:43

-Eu am o altă teorie. Oamenii paranormali ar fi putut fi comuni dar acest ADN diferit a fost eradicat de către Inchiziție. Oricine prins că acea acest ADN, că avea puteri, era ars pe rug. Natura nu a mai putut duce mai departe evoluția în acest sens și ce a rămas e numit de geneticieni ADN gunoi dau "junk DNA" în engleză.
Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
×Silver ×Silver : 2881
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Sat 14 Oct - 17:49

Cand am auzit aceste lucruri, m-am cutremurat. Era sa cad din picioare din cauza socului. Incepeam sa imi fac griji asupra mea.
-Si daca acest adn a mai supraviețuit si a fost trimis in secret de la generatie la alta. A supravietuitorilor si celor care au fugit in munti si in pesteri?
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Sat 14 Oct - 18:10

-Pai fix așa s-a întâmplat. Dar acești indivizi care i-am putea numi "moștenitori" și a căror ADN diferit e într-o formă bună, nu știu cum să își folosească și controleze puterile așa că ele stau in stare latenta in corpul lor. Din fericire nu suntem in filme unde superputerile necontrolate o iau razna.
Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
×Silver ×Silver : 2881
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Sat 14 Oct - 18:17

Am inceput sa rad pentru ca avea chiar foarte mare dreptate. Asa si era, se puteau controla sau cine le detinea, prefera sa faca pe prostu. Insa ceva ma fecea sa merg mainrepede in bucatarie. Ca si cum ma cheama cineva.
-Aa, pana la urma mai mergem la bucatarie?
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Sat 14 Oct - 18:56

-Desigur. Spun eu si il conduc la bucatarie.
Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
×Silver ×Silver : 2881
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Sat 14 Oct - 19:49

Ma plimbam linistit cu ea pana la bucatarie. Insa in fata mea aparu o fata care plangea de zor ca si cum ar cauta sau ar pierde pe cineva. Era imbracata intr-o rochie specifica sfarsituluisecolului 19, inceput de secol 20. O auzeam si o vedeam.
-Dar ce are colega ta de locuinta? Sta in bucatarie si plange in hohote. Pare sa caute ceva sau sa o nemultuneasca. Haide sa o linistim, imi rupe sufletul cand o vad asa plangand in hohote. ...ma uitam asa neputincios la ea incat mi se rupea sufletul. Voiam sa o ajut cu ceva sau macar sa ii alin suferinta.
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Sat 14 Oct - 21:35

-Eu nu am colega de locuință. Se pare că poți vedea fantome. Poți vorbi cu ea. Apropo faptul că poți vedea fantome, îmi amintește despre o carte pe care am citit-o despre un psiholog pentru fantome.
Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
×Silver ×Silver : 2881
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Mon 16 Oct - 14:51

-Exista asa ceva? Cine a scris aceasta carte? Vreau sa o caut in biblioteca. Eram interesat de cartea ei si voiam sa o citesc. Mi se pparea interesanta si chiar practica pentru ceea ce am eu nevoie.
-Vrei, sa zici ca nu e vecina ta? Dar o vad si o aud cum plange in hohote..
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Mon 16 Oct - 15:00

-Am cartea in biblioteca mea din dormitor. E scrisă de un fost parapsiholog care a luat-o pe calea de a deveni psiholog și psihoterapeut pentru fantome. Le ajuta să își găsească liniștea iar în carte povestește experiențele lui și își împărtășește din meserie.
Colega mea de camera nu e in carne și oase. E doar spirit. Dar da mă înțeleg cu ea destul de bine atunci când nu e in criza de plâns.

Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
×Silver ×Silver : 2881
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Wed 18 Oct - 11:20

-Te rog sa ma duci acolo ca sa o citesc, ma va ajuta foarte mult sa am grija si de acel spirit suparat. Daca o va tine asa, va ajunge demon si nu cred ca este roza. Situatia in sine ma ingrijora destul de tare si nu voiam ca sa apara alte complicatii. Mai ales ca am inceput sa ma indragostesc de acea paienjanoaica. Mi se parea si extrem de sexi si voiam sa ii descopar corpul ei minunat.
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Wed 18 Oct - 11:57

-Stii, cred că dacă o vom ajuta fie va merge in astral, fie ar rămâne aici dar nu vom mai fi obligați să ascultăm vaietele. Deși sunt cam rare cazurile când un spirit care s-a eliberat de blestemul Deva fi prind între două lumi, să aleagă sa trăiască că fantoma pe Pământ. Și ceva îmi zice că fata asta ar putea fi una dintre nepoatele contelui.
Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
×Silver ×Silver : 2881
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Wed 18 Oct - 13:44

-Nu este nevoie sa mergem in astral, este suficient sa ne facem treaba de aici. Acum te invit sa ma conduci in biblioteca plina de surprize. Voi cauta eu cartea respectiva. Poate ma vor ajuta capacitatiile mele paranormale. Tu ce zici? Iar acum eram gata sa o iau inaintea ei, insa trebuia sa am respect fata de ea si de conacul ei.
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Wed 18 Oct - 17:27

-Nici nu am spus sa mergem noi in Astral. Vorbeam doar ca fantomele care își găsesc liniștea, pleacă în Astral unde își așteaptă următoarea reincarnare. Dar eu nu as vrea sa o pierd. Chiar daca își va găsi liniștea, sper să rămână cu noi. Știi, a fi considerată monstru și a sta izolata e destul de greu pentru mine. Ea cel puțin a fost singura ființă care îmi mai ținea de urât până și apărut tu. Deși nu o pot considera o colega de camera fiindcă nu e in carne și oase.
Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
×Silver ×Silver : 2881
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Wed 18 Oct - 18:14

-Poate sunt fantome care mai vor sa stea pe aici si pe urma sa plece. Dar cum spuneam, hai sa nu ne lasam pe tanjeala si sa actionam.Chiar daca eram nerabdator, asteptam sa punem in practica, ca pe urma sa stau cu ea. Sa ma bucur de acele clipe ca sa oncunosc mai bine.
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Wed 18 Oct - 18:28

Mergem sa cautam cartea in biblioteca dar nu o gaseam nicaieri.
-Ah stai cred ca am lasat-o intr-unul dintre dormitoare, dupa ce am citit-o. Spun eu.
Mergem apoi si ii arat cartea care era aruncata pe jos printre alte carti iar pe masuta de sticla din dormitor erau ceva cani de cafea nespalate, pahare prafuite si camera plinade panza de paianjen.
-Vai ce dezordonata sunt. Ah uite aici cartea.
Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
×Silver ×Silver : 2881
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Wed 18 Oct - 18:47

Am fugit cat am putut si am luat cartea. Era toata plina de praf si mi se parea cam ponosita. Eram fericit ca o gasisem, incat am luat cartea si i-am dat o imbratisare.
-Oare ti-a mai spus cineva ca esti grozava Sammy?
O tineam strans in brate de bucurie. Insa cand imi ridic privirea si ma uit in ochii ei, raman ca si hipnotizat. Ma las purtat de val si imi inchid ochii. Insa imi las ușor capul  pe pieptul ei, simtind caldura si apropiere fata de ea.
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Wed 18 Oct - 19:56

Zambesc. Apoi il imbratisez. Apoi putin timida, ii dau un scurt sarut pe obraz.
Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
×Silver ×Silver : 2881
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Wed 18 Oct - 20:02

Acel sarut pe obraz ma facea sa am si mai mult curaj sa actionez si mai mult. Ma apropii de ea și mai mult, imi ridic capul si o ating cu mainile pe fata. Ii prind suav capsorul ei fin in palmele mele si incep sa ma apropii de buzele ei. Trag aer in piept si incep sa o sarut pe buze fin si usor apasat. Sarutul meu fiind plin de romantism si senzualitate. Una din maini aluneca pe parul ei moale in timp ce o sarutam. Ma indepartez usor de buzele ei ca sa ii dau ragaz sa isi revina dupa acel sarut.
-Scuze, m-a luat valul.
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Wed 18 Oct - 21:01

-Stii, ma bucura daca ai sentimente pentru mine. Pana sa vii tu, eu nu eram decat un experiment esuat bun de aruncat la gunoi care trebuia ucis si care a evadat din laborator si a trait in izolare in aceasta casa bantuita. Insa in ciuda aspectului, sunt o fiinta rationala.
Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
×Silver ×Silver : 2881
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Fri 20 Oct - 22:48

Cand aud ce cuvinte spune despre ea si ce soarta avea, am inceput sa ma uit la ea si sa lacrimez. Am luat-o in brate si am strans-o tare la piept ca si un semn de protectie.
-Gata gata, sunt aici si promit sa te apar de orice. De astazi te voi considera iubita mea. O sarut pe frunte si continui sa o tin in brate lasand sa imi curga o lacrima pe obraz. Acum doream cu toata inima ca nimeninsa nu se mai atinga de ea nici cu o frunza.
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Sat 21 Oct - 0:43

Îl îmbrățișez și eu.

-Multumesc. Spun eu, curgandu-mi și mie o lacrimă.
Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
×Silver ×Silver : 2881
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Sat 21 Oct - 19:44

Aspectul ei deja devenea la fel de normal ca sincum arnfi un corp uman. Insa acum asteptam sa ma anunte cand s-a calmat ca sa putem sa ne continuam treaba noastra cu acea carte. Ca doar acea fantomita trebuia rezolvata si aceasta era misiunea noastra.
Sammy
××ANIME RPG ××
Sammy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 70
×Silver ×Silver : 2851
×Reputation ×Reputation : 0
❥×Enrolment Date : 2023-08-14
×Age ×Age : 18
×Location ×Location : Hoia Baciu Forest
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Sat 21 Oct - 20:16

Ma bucuram ca se obisnuise cu aspectul meu si ma bucuram ca ma considera iubita lui. Ma calmasem.

-Stii, era o lacrima de fericire. Sunt fericita ca pentru prima data, cineva tine la mine. Acum hai sa vedem cum ajutam fantoma. Eu am citit cartea de 3 ori si nu mi-am dat inca seama. Degeaba am stiinta din carte daca nu am si talent de psiholog.
Brad Miller
××ANIME RPG ××
Brad Miller
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 107
×Silver ×Silver : 2881
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-08-13
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Osaka Anime
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad) Sat 21 Oct - 20:21

-Eu te voi astepta aici, cartea este la doar 3 metrii de noi. Promit sa nu fac nimic rau. Si mai am putin si ma ia somnul. O eliberam azi sau maine? Ce era sa zic? Nu era ea atata de nu stiu cum si nu stiu ce, dar noi trebuia sa ne facem treaba ca sa avem o noapte linistita doar pentru noi doi.
Sponsored content
Re: O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)

O arachne in padurea Hoia Baciu(with Brad)
View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Similar topics
-
» Poveste din padurea Hoia Baciu VAMPIRUL din HOIA BACIU
» Padurea Horia-Baciu
» Decoratiuni pentru brad, din turta dulce
» Padurea Radovan
» Padurea Lunganilor

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ♦ RPG♦ :: ⚜️Haunted RPG-
Jump to: