Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Condica de prezenta
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Purple12Today at 4:10 pm by Survivor

» Berbec
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Purple12Today at 8:50 am by Nacht.

» Taur
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Purple12Today at 8:49 am by Nacht.

» Gemeni
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Purple12Today at 8:48 am by Nacht.

» Rac
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Purple12Today at 8:48 am by Nacht.

» Leu
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Purple12Today at 8:47 am by Nacht.

» Fecioara
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Purple12Today at 8:46 am by Nacht.

» Balanta
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Purple12Today at 8:45 am by Nacht.

» Scorpion
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Purple12Today at 8:45 am by Nacht.

Recent members
See more
Visitators
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici EmptyVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici I_back_titleVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Empty 
Nacht.
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici EmptyVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici I_back_titleVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Empty 
portal Rpg
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici EmptyVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici I_back_titleVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Empty 
Survivor
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici EmptyVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici I_back_titleVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Empty 
Akiko
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici EmptyVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici I_back_titleVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Empty 
Xiphion.
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici EmptyVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici I_back_titleVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Empty 
Alethia Spitz
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici EmptyVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici I_back_titleVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Empty 
mindfreak.
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici EmptyVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici I_back_titleVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Empty 
Wakanda
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici EmptyVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici I_back_titleVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Empty 
Sharma Sanara
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici EmptyVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici I_back_titleVreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Empty 

Share

Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici

Nexus Rallia
××sci-fic/supranatural××
Nexus Rallia
❥ Army: ❥ Army: : RPG
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 1456
×Silver ×Silver : 10131
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2022-01-04
×Age ×Age : 33
×Location ×Location : Galati
×Mood ×Mood : spirit RPG
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Fri Dec 02, 2022 3:52 pm

Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Vreau-sa-stiu-de-ce---marile-intrebari-ale-celor-mici---charlotte-grossetete

Marile intrebari ale celor mici
„Vreau sa stiu de ce” ofera raspunsuri clare si inspirate la cele mai dificile intrebari pe care ni le pun copiii.
Cei mici au obiceiul de a-si exersa curiozitatea nascocind intrebari complicate despre ei insisi, despre ceilalti oameni si despre viata in general. „De ce nu pot face intotdeauna ce vreau eu? Parintii care au mai multi copii ii iubesc pe toti la fel? De ce exista razboaie? Fiecare dintre noi moare intr-o zi?” Iar daca oamenii mari nu gasesc mereu cuvintele potrivite pentru a le raspunde, „Vreau sa stiu de ce” reuseste sa ofere explicatii complete pe un ton prietenos. Nu numai ca vor intelege mai bine lumea care ne inconjoara, dar, cu ajutorul acestui volum, copiii isi vor dezvolta imaginatia si spiritul creativ. Informatiile sunt insotite de ilustratii pline de farmec si sunt organizate in patru sectiuni:
Eu!
Familia mea!
Si viata merge mai departe…
Lumea se invarte si se invarte…
Shop:
https://www.librariadelfin.ro/carte/vreau-sa-stiu-de-ce-marile-intrebari-ale-celor-mici-charlotte-grossetete--i25419


Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici Ac6f682650502a83df15dd391b8bb856
Vreau sa stiu de ce. Marile intrebari ale celor mici
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» Un ocean nemarginit de Constiinta. Raspunsuri simple la marile intrebari ale vietii
» Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar
» Mici de casă
» Visul involburat al celor noua
» Mici indemnuri spre mantuire

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ❇️More you know❇️ :: ⚜️Book-
Jump to: