Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Condica de prezenta
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 Purple12Today at 8:51 by Alethia Spitz

» Avatare made by mindfreak
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 Purple12Yesterday at 23:15 by Akiko

» Discuții despre seriale
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 Purple12Yesterday at 23:14 by Akiko

» Promisiunile lui Dumnezeu
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 Purple12Yesterday at 15:04 by dominic

» Bancuri diverse
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 Purple12Yesterday at 12:05 by Alethia Spitz

» Berbec
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 Purple12Tue 30 Apr - 22:57 by Nacht.

» Taur
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 Purple12Tue 30 Apr - 22:55 by Nacht.

» Gemeni
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 Purple12Tue 30 Apr - 22:54 by Nacht.

» Rac
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 Purple12Tue 30 Apr - 22:54 by Nacht.

Recent members
See more
Visitators
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 EmptyCe ţi se potriveşte? - Page 2 I_back_titleCe ţi se potriveşte? - Page 2 Empty 
Akiko
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 EmptyCe ţi se potriveşte? - Page 2 I_back_titleCe ţi se potriveşte? - Page 2 Empty 
Xiphion.
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 EmptyCe ţi se potriveşte? - Page 2 I_back_titleCe ţi se potriveşte? - Page 2 Empty 
Alethia Spitz
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 EmptyCe ţi se potriveşte? - Page 2 I_back_titleCe ţi se potriveşte? - Page 2 Empty 
Nameko
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 EmptyCe ţi se potriveşte? - Page 2 I_back_titleCe ţi se potriveşte? - Page 2 Empty 
Kizzy
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 EmptyCe ţi se potriveşte? - Page 2 I_back_titleCe ţi se potriveşte? - Page 2 Empty 
mindfreak.
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 EmptyCe ţi se potriveşte? - Page 2 I_back_titleCe ţi se potriveşte? - Page 2 Empty 

Share

Ce ţi se potriveşte?

Go to page : Previous  1, 2
Sue Nam
××sci-fic/supranatural××
Sue Nam
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 6151
×Silver ×Silver : 22638
×Reputation ×Reputation : 19
❥×Enrolment Date : 2019-11-17
×Age ×Age : 47
×Location ×Location : Nowere
Ce ţi se potriveşte? Mon 5 Apr - 23:17

First topic message reminder :

Ştiu că ceea ce postez are legătură cu zodiile, dar titlul topicului se potriveşte mai bine la discuţii, că poate are omu’ ce comenta!

Vă rog să-mi daţi voie să fac dublu sau multiplu post, în funcţie de articolele pe care le găsesc.

Țara care ți se potrivește, în funcție de zodie.

Berbec – Statele Unite

Nativul zodiei Berbec s-ar simți ca acasă în SUA. Independent, energic, pasionat, determinat și cu un simț al umorului extrem de dezvoltat, acest semn zodiacal s-a născut să trăiască în State.

Taur – Noua Zeelandă

Cei născuți sub semnul Taurului sunt puternici, perseverenți și răbdători și adoră să petreacă timp singuri, chiar dacă au această calitate de a fi prieteni foarte buni. Tocmai de aceea, Taurii ar fi fericiți să trăiască într-una dintre cele mai frumoase tări ale lumii: Noua Zeelandă.

Gemeni – Spania

Deși nativii zodiei Gemeni sunt independenți și iubesc libertatea, ei sunt deopotrivă sociabili și își fac prieteni noi foarte ușor. Le place să călătorească, să viziteze, să admire și să exploreze diferite locuri. De aceea, Spania este o ţară potrivită pentru spiritul lor cald şi generos.

Rac – Irlanda

Aventuroși și comozi, Racii sunt făcuți pentru a trăi în Irlanda. Acești nativi se simt cel mai bine în momentul în care sunt înconjurați de familie și de cei dragi, în locuri tradiționale.

Leu – Brazilia

Infatuați, curajoși, șarmanți și veșnic plini de energie, Leii s-ar simți foarte bine dacă ar locui în Brazilia. Nici o vacanță aici nu ar fi mai puțin bine venită.

Fecioară – Suedia

Calme și candide, dar conduse de dorința de îmbunătățire și perfecționare, Fecioarele s-ar simți excelent într-o țară precum Suedia.

Balanță – Franța

Nativii zodiei Balanță sunt plini de șarm și de eleganță, fapt pentru care ar trăi foarte frumos în Franța. Ei au un simț al dreptății și egalității, potrivindu-se perfect cu cea mai vizitată țară din lume.

Scorpion – Polonia

Pasionali, intenși și cu o voință de fier, nativii zodiei Scorpion ar duce un trai plăcut în Plolonia. De asemenea, ei sunt secretoși și plin de mister, lucru care îi face potriviți pentru a doua țară ca mărime din Europa.

Săgetător – India

Săgetătorii sunt optimiști și generoși, au o personalitate puternică și detestă sentimentul de plictiseală. Tocmai de aceea, ei au întotdeauna nevoie de un loc care să le întrunească toate cerințele, să le satisfacă nevoia de cunoaștere și curiozitatea. India este țara care le poate oferi ceea ce își doresc.

Capricorn – Japonia

Nativii zodiei Capricorn ar trăi așa cum visează în Japonia. Determinaţi, răbdători, şi întotdeuna dornici să înveţe și să se perfecționeze, aceștia s-ar simți minunat în Țara Soarelui Răsare.

Vărsător – Africa de Sud

Vărsătorii sunt inteligenți și au o minte ascuțită, dar și una poetică. Ei apreciază independeța, cu toate că adoră să fie înconjurați de oameni. Persoanele născute sub acest semn zodiacal s-ar simți ca acasă în Africa de Sud.

Pești – Mexic

Nu este un secret că nativii zodiei Pești sunt extrem de creativi, de energici și de pasionați. Vibrațiile pe care ei le transmit în orice aspect al vieții lor îi transformă în locuitori ideali pentru Mexic.

Comentariul meu - Deci trebuie să ochesc un târg din care să-mi cumpăr un sombero ca să mă integrez! rolling on the floor
Survivor
××Administrator××
Survivor
❥ Army: ❥ Army: : ❥Falun Gong, Reiki & Qigong
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 18894
×Silver ×Silver : 35869
×Reputation ×Reputation : 36
❥×Enrolment Date : 2020-03-16
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : ❥ Aldebaran
×Mood ×Mood : ❥ 幸せな猫
Re: Ce ţi se potriveşte? Sun 2 May - 21:01

Ce ţi se potriveşte? - Page 2 F2u_decor_lilac_by_mairu_doggy_dbk13ty-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcL2IzMWIzMWE5LTFkZjEtNDdlMi05NTZiLWZiNjk5MzUyNzE5YVwvZGJrMTN0eS0wMjA0NDBjNC0xOWQ0LTQzYWEtOTIyMy1hYWJlZWJkYTlkZTkucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4MyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
foarte tare Smile ma voi gandi la asta mai bine


Ce ţi se potriveşte? - Page 2 F6b717efbceeaca142fd5be5f380a929
Guest
Guest
Anonymous
Re: Ce ţi se potriveşte? Fri 5 Nov - 17:12

intr-adevar franta este una din tarile mele pereferate,sper sa pot intr-o buna zi sa-mi duc familia acolo in vacanta
Survivor
××Administrator××
Survivor
❥ Army: ❥ Army: : ❥Falun Gong, Reiki & Qigong
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 18894
×Silver ×Silver : 35869
×Reputation ×Reputation : 36
❥×Enrolment Date : 2020-03-16
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : ❥ Aldebaran
×Mood ×Mood : ❥ 幸せな猫
Re: Ce ţi se potriveşte? Sat 6 Nov - 7:46

eu am fost in Franta, insa nu iti recomand sa mergi in cartieru negrilor. E mai ceva ca si la tiganii nostrii de mizerie. 


Ce ţi se potriveşte? - Page 2 F6b717efbceeaca142fd5be5f380a929
Pisica
××YAKUZA××
Pisica
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 46
×Silver ×Silver : 9160
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2021-11-03
×Age ×Age : 22
×Location ×Location : :)
Re: Ce ţi se potriveşte? Sat 6 Nov - 11:56

Am fost in Polonia acum 3 ani si mi-a placut , dar nu pot spune ca este tara mea de suflet. Imi place foarte mult Egiptul si sper cat mai curand sa ajung iar acolo. A fost genial.


Demons don't play by the rules. ...
Ce ţi se potriveşte? - Page 2 Wallha11
Guest
Guest
Anonymous
Re: Ce ţi se potriveşte? Fri 30 Dec - 10:01

Apacha wrote:
eu am fost in Franta, insa nu iti recomand sa mergi in cartieru negrilor. E mai ceva ca si la tiganii nostrii de mizerie. 

Mercii de sfat, o să-l iau în considerare.
Sponsored content
Re: Ce ţi se potriveşte?

Ce ţi se potriveşte?
View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
Similar topics
-
» Toppingul de pizza care ti se potriveste in functie de zodie

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ❇️More you know❇️ :: ⚜️Horoscop⚜️ :: ⚜️About zodiac-
Jump to: