Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

Unstoppable Mind

WELCOME TO OUR COMMUNITY!

HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Chat topic2
Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_icon_minitimeToday at 22:06 by Casydy

» Anunţ în legătură cu mine, Selima.
Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_icon_minitimeToday at 22:06 by Selima

» Condica de prezenta
Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_icon_minitimeToday at 22:06 by Casydy

» Chatul staff-ului
Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_icon_minitimeToday at 22:05 by Casydy

» Marina, a special mermaid
Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_icon_minitimeToday at 22:03 by Cristina H.

» A pegataur in city
Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_icon_minitimeToday at 21:35 by Dr. Kang

» A mermaid story
Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_icon_minitimeToday at 20:41 by Alethia Spitz

» Trinket and party
Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_icon_minitimeToday at 14:00 by Cristina H.

» A Dinotaur in modern world
Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_icon_minitimeToday at 13:53 by RHM τατουάζ

Visitators
Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 Flags_0
Top posting users this month
Dr. Kang
Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_vote_lcapScoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_voting_barScoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_vote_rcap 
Casydy
Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_vote_lcapScoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_voting_barScoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_vote_rcap 
Cristina H.
Alethia Spitz
Selima
Stephanie
Roxana H.
RHM τατουάζ
Kode G.
Kuroo

Scoala fiinte mitice, magie

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35
AuthorMessage
Shadow Cross
Membru VIP
Membru VIP
Shadow Cross

Sex Sex : Male
Zodiac chinezesc : Cat
Gold Gold : 2006
Silver : 10007
Reputatie Reputatie : 2
Varsta Varsta : 20
Localizare Localizare : Buzescu

Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 Empty
PostSubject: Scoala fiinte mitice, magie   Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_icon_minitimeTue 21 Aug - 15:10

First topic message reminder :

Intr-o lume in care magia si fiintele mitice exista doi frati ce detineau cele doua abilitati ce se zvoneau inexistente ochiul Demonului si ochiul Zeilor, incepuse o lupta ce avea sa decida soarta lumii. Acei frati erau prea puternici chiar daca ar fi intervenit jumate din populatia planetei ar fi fost facuti praf intr-o secunda cei doi frati erau egali in putere nimeni nu putea spune cu sigurata cine va castiga. Cei doi frati erau considerati niste zei chiar daca erau doar oameni dar povestea noastra nu se petrece pe timpurile acelea ci in anul 2018 la o scoala de magie, personajul nostru principal e Daichi un copil ce a fost crescut la orfelinat de cand a fost mic impreuna cu fratele sau Jiro.
Daichi:
Sunt un elev normal la o scoala de magie unde invat magie cu colegii mei elfi si alte creaturi magice dar eu nu prea stiu sa folosesc magia sunt cel mai slab elev din clasa mea am reusit sa intru din cauza ochiului meu drept dar oricat as invata nu pot folosi decat vraji de baza desi mai am decat doua-trei saptamni si trec in anul al doilea. O trebuie sa ma duc la orele de antrenament, am plecat.

Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 Tokyo-11
Back to top Go down
http://fairy.forumgratuit.ro/

AuthorMessage
Brad Miller
Membru VIP
Membru VIP
Brad Miller

Army: Army: : wizard
Sex Sex : Male
Zodiac chinezesc : Horse
Gold Gold : 2872
Silver : 6748
Reputatie Reputatie : 6
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Ungaria

Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 Empty
PostSubject: Re: Scoala fiinte mitice, magie   Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 I_icon_minitimeFri 7 Jun - 11:21

acesta il putem folisii pentru sugestii rpg

Trimis de pe aplicatia Topic'it

Scoala fiinte mitice, magie - Page 35 Tumblr_mvp9ba4ZEP1rb1x3ao1_500
Back to top Go down
http://majesticworld.forumgratuit.ro/forum

Scoala fiinte mitice, magie
Back to top 
Page 35 of 35Go to page : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35