Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

Unstoppable Mind

WELCOME TO OUR COMMUNITY!

HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Chat topic2
Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeToday at 10:40 pm by Dr. Kang

» Dr. Love
Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeToday at 10:39 pm by Dr. Kang

» Chatul staff-ului
Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeToday at 10:37 pm by Casydy

» Hazardul Inimii
Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeToday at 10:30 pm by Cristina H.

» O încercare literară...
Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeToday at 10:26 pm by Dr. Kang

» La taclale cu mine – Selima
Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeToday at 10:23 pm by Dr. Kang

» Private world
Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeToday at 9:31 pm by Cristina H.

» Anunţ în legătură cu mine, Selima.
Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeToday at 9:30 pm by Cristina H.

» Vulpita și Viorel
Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeToday at 9:28 pm by Cristina H.

Visitators
Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 Flags_0
Top posting users this month
Dr. Kang
Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_vote_lcapVampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_voting_barVampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_vote_rcap 
Casydy
Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_vote_lcapVampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_voting_barVampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_vote_rcap 
Cristina H.
Alethia Spitz
Selima
Stephanie
Roxana H.
RHM τατουάζ
Kode G.
Kuroo

Vampiri,Varcolaci si Oameni

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Shadow Cross
Membru VIP
Membru VIP
Shadow Cross

Sex Sex : Male
Zodiac chinezesc : Cat
Gold Gold : 2006
Silver : 10007
Reputatie Reputatie : 2
Varsta Varsta : 20
Localizare Localizare : Buzescu

Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 Empty
PostSubject: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeWed Aug 01, 2018 6:18 pm

First topic message reminder :

Un Mare razboi intre cele trei rase avea loc multi oameni murise in acel razboi atit de multi incat oamenilor le era frica sa mai iasa din case. Pana intro zi cand un om a facut un pact cu un Demon. Acel demon dandu-i puterea de a se lupta cu Vampiri dar pretul care-l platea era mare. Sufletul lui va ajunge in iad cand acel om va muri. Acel om nu va vedea niciodata lumina Raiului. Omul a acceptat si a reusit sa isi apere oamenii. Imediat dupa acel om au mai venit alti oameni care aveau puteri de la Demoni asa se formase Cavalerii Demonici protectorii rasei oamenilor. Dupa multi morti de la toate rasele liderii celor trei rase s-au adunat si au semnat un tratat de pace in care cele trei rase vor trai impreuna din acest tratat au aparut vampiri pe jumatate, rasele se combinase intre ele existnd oameni cu abilitati de varcolac, vampiri pe jumate oameni si asa mai departe.
Povestea noastra o are ca personaj principal pe Litzy un Vampir dar ia nu-i un vampir normal e si pe jumatate Varcolac ea e fica Regelui vampir Kane si a Reginei Varcolac Carolin.
Litzy statea in camera ei din castel cand aude zgomot afara nu stia ce se intampla dar tot a iesit afara. Cand a iesit a vazut-o pe mama ei cum era omorta de un barbat cu o gluga neagra si pe tatal ei ne putand sa se miste fiind blocat de o umbra ciudata.
Kane:
Fiica mea fugi repede de aici si nu te uita in spate fugi cat de repede poti fugi odata fugi, fugi.
Litzy nu vrea sa fuga dar vazand cat de speriat era tatal ei se transforma in liliac si pleaca ne stiind unde sa se duca. Singura ramasa fara parinti la doar 16 ani nu cunostea pe nimeni in afara castelului zbura ne stind unde sa se duca. Dupa cateva minute de zbor gaseste un pod unde se se transforme la loc si sa se adaposteasca de ploaia de afara imediat ce se ascunsese sub pod incepe sa planga.

Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 Tokyo-11
Back to top Go down
http://fairy.forumgratuit.ro/

AuthorMessage
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

Zodiac chinezesc : Tiger
Gold Gold : 11138
Silver : 32176
Reputatie Reputatie : 24
Varsta Varsta : 33
Localizare Localizare : Braila

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 03, 2018 7:53 pm

-Deci tu ca jumatate varcolac jumate vampir, te poti transforma atat in lup cat si in liliac. Ei bine, tu crezi poate ca ai fi urata dar cred ca esti frumoasa. Eu cred ca se poate aranja sa ai o forma mai frumoasa. Primele mele transformari nu au fost grozave.
Am o poza de cand am fost intr-o haita de varcolaci dar pe care intre timp am parasit-o ca nu era de mine astfel am devenit un lup singuratic. Spun eu si scot o poza in care aveam o infatisare infricosatoare ca orice varcolac si mai mult eram imbracata in ceva ca niste tipi si tipe pusi pe rele.
-Intre timp am invatat sa am grija de infatisarea mea de varcolac. Aveam doar o noapte pe luna la dispozitie pana azi pentru a fi varcolac asa ca imi facusem un obicei ca in loc sa ies din casa acea noapte decat sa stau degeaba, sa o petrec in baie. Am niste sampon special pentru caini pentru blana mea de lup.

Uite asa aratam inainte. Fata de acum. Am facut o schimbare radicala de stil de atunci.

Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 B0l6v4vIYAAcvZE

Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 Original
Back to top Go down
http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum
Shadow Cross
Membru VIP
Membru VIP
Shadow Cross

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 03, 2018 8:04 pm

Nu seamana deloc cu tine, sigur esti tu? Uau ce schimbare mare aia chiar esti tu? Nu-mi vine sa cred.

Back to top Go down
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 03, 2018 8:15 pm

-Da, eu sunt. Deci iti spun ca daca iti dai silinta se poate. Daca vrei pot incerca sa te aranjez. Am ceva stiluri in minte. Ii spun eu.

Back to top Go down
Shadow Cross
Membru VIP
Membru VIP
Shadow Cross

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 03, 2018 11:25 pm

Erik:
Deci ratatul ala vrea sa-mi prind surioara a ce naiba repede ca sunt hei Ratati naibi ce credeti ca sunt nu sunt potaia voastra nu puteti face ce vreti cu mine aaaa la naiba cu porcaria asta de zgarda credeti ca voi face ce vreti voi doar daca ma electrocutati un pic vedeti voi cand scap de aici o sa va rup in bucati firati voi sa fiti de nemernici.
Nicolas:
Zgarda aia nu doar te electrocuteaza daca nu faci ce-ti spunem ai uitat ca-i facuta din puterile mele, nu? O sa te controlez ca pe o papusa haaa haaa. Singura problema e ca e o durata de timp dar nu conteaza te pot aduce inapoi aici asa ca azi fi baiat bun vampiras maine mergi s-o cauti pe surioara ta iubita a da si o sa-ti omori surioara.

Back to top Go down
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 04, 2018 12:20 am

Intre timp ii spun:

-Daca ai fugit de ascasa ca sa nu fii ucisa, e clar ca ei nu cred ca s-au lasat asa usor. Ar trebii sa plecam din zoona si cam am ideie unde am putea incercas dar se impune intai o schimbare de stil si o deghizare. Ce zici de asta? O intreb eu si ii arat poza unei fete varcolac

Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 Sea_by_2078-dccvijl

Back to top Go down
Shadow Cross
Membru VIP
Membru VIP
Shadow Cross

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 04, 2018 9:30 am

Sunt de acord sa-mi schimb stilul daca ma ajuta sa scap dar esti sigura ca nu o sa isi dea seama cine sunt?
In acelasi timp la castelul din padure.
Erik:
Chiar daca mai controla esti un fraier chiar asa de mare stii doar ca vampirii nu rezista ziua, nu? Voi muri inainte s-o gasesc planul tau e de tot rasul.
Nicolas:
Erik fiul regelui Vampir si a reginei Vrcolac desi are sange de varcolac nu are puterea mamei lui de a se transforma in varcolac dar datorita mamei lui a dobandit o rezistenta la soare desi e vampir poate rezista razelor soarelui am facut ceva cercetari despre familia ta de mostri jegosi.
Erik:
Tot voi scapa eu de zgarda asta si atunci te voi rupe in bucati nemernicule. O sa platesti inzecit pentru ce i-ai facut mamei.
Nicolas:
Da da tu pregateste-te sati omori draga ta surioara haaa haaa.

Back to top Go down
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 04, 2018 10:33 am

-Am un plan care va merge sigur. Cel putin temporar pana isi vor da seama ca ii punem pe o pista gresita. Iti voi schimba stilul iar ca varcolac iar cand vor veni tu va trebui sa te transformi repede in lup. Eu una voi fi la infatisarea umana. Va trebui sa pretindem doar ca aici locuieste o tanara fata iar ca tu esti cainele de paza. Si cand vor intreba de tine vom spune ca te-am vazut ca ai fugit si le aratam o directie gresita. De fapt as putea lua legatura cu seful fostei mele haite si sa vedem pe unde isi mai fac veacul si sa ii trimitem pe netrebnici intracolo pentru a fi atacati de o haita intreaga de lupi. Ce crezi?

Back to top Go down
Shadow Cross
Membru VIP
Membru VIP
Shadow Cross

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 04, 2018 11:26 am

Fratele lu Litzy era in drum spre ei si lundu-i urma ajungnd la Casa unde se afla acum Litzy
Erik:
Hm Deci aici te-ai ascuns surioara.
Apoi se duce chiar in fata casei acolo era Litzy iar ei cand il vedea nu-i venea sa creada.
Litzy:
Frate chiar tu esti slava cerului ca traiesti. Tata si fratele nostru sunt bine?
Dar Erik nu zice nimic
Litzy:
Hei totul e bine, nu? Hei te rog spune ceva. Sunt eu Litzy sora ta.
Erik:
Ha haaa. Am venit sa te omor, tarfa nemernica ce esti.
Litzy:
Frate ce ai? Nu mai glumi.
Erik incepe sa atace lovind-o si aruncand-o intr-un copac care imediat se rupe apoi râde ca nebunul.

Back to top Go down
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 04, 2018 2:52 pm

-Felicitări ca ai stricat toată străduința mea. Fratele tau nu e el însuși. Are o zgarda magica de control a mintii ce nu poate fi data jos de nimeni decât cel ce a pus-o. Si nu poate fi distrusa fizic. Insa va dispare singura daca cel ce a pus-o va fi ucis astfel magia lui încetând si tot ce a vrăjit in toată viața lui, va reveni la normal daca vrăjile nu au reușit inca sa devina permanente. Ii spun eu. Apoi încep sa ma lupt cu fratele ei.

Last edited by Alethia Spitz on Sun Aug 05, 2018 4:55 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Shadow Cross
Membru VIP
Membru VIP
Shadow Cross

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2018 4:54 pm

Eu nu puteam face nimic nu vream sami ranesc fratele ce doi se Bateau se raneau unul pe altul cnd deodata ma trezesc intro camera intunecata inijlocul camerei era o persoana ce statea pe un scaun deodata persoana aia se ridica nui puteam vedea prea bine fata dar avea aceas inaltime ca mine incepe sa vorbeasca si apoi realizez cine era eram eu dar eram o ieu pe care nu vream so mai vad vrodata
?:
Iti place ce se intmpla Fratele si prietena ta se ranesc intreiei ce osa faci daca unul din ei mor mai incis aici doar ca tie frica de puterea ta nu te frica de mine dar te intreb uare e mai bine sa stai si sa te uiti cum Fratele tau inceara sati omoare singura ta prietena
Litzy:
Lasama in pace eu nu sunt tu nu sunt ca tine
?:
Ai dreptate tu esti slabiciunea mea tu ai fost creiata cnd niam ranit fratele mai mic am fost asa de speriata si nia fost frica de putere mea si mia parut asa de rau ca miam ranit fratiuorul inct tu teai nascut
Litzy:
Si atunci am prokis sa nu imi mai folosesc puterile daca asta inseamna cosa ranesc oameni mam scinbat atit de mult inct frati si parinti mei nu mau mai recunoscut ciar mau intrebat cine sunt

Back to top Go down
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2018 4:56 pm

Scuze daca te-am luat prea tare sa te cert. Trebuia întâi sa ms lași sa ma asigur chiar daca era fratele tau. Oricum nu îți fa griji. Nu il voi ucide. Doar vreau sa il înving sa plece înapoi la cine la trimis.

Back to top Go down
Shadow Cross
Membru VIP
Membru VIP
Shadow Cross

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2018 5:20 pm

Intimp ce cealalta eu imi arate parti din trecutul meu vorbim si incep sami dau seama ct de proasta am fost
?:
Imi pare rau ca team creat si ca nu ai avut niciun prieten se pare ca nu mai trebue sa stam separate
Litzy:
Am fost o proasta nu creznd ca pot trai in lumea asta sa numi folosesc puterile da ai dreptate nu mai trebuie sa stam separate
?:
Se pare ca e timpul sami iau adio deacum vom fi doar una
In jurul lui Litzy apar lilieci uni din snge si alti din umbra
Imi pare rau Koul ini pare rau ca a trebui sa te bati cu Fratimi scuze daca tea ranit dar acum e rndul meu tu stai in spate si relaxeazate

Back to top Go down
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2018 5:29 pm

-Nu te voi lăsa sa te lupti singura. Sunt alaturi de tine. De asta sunt prietenii. Ii spun eu.

Back to top Go down
Shadow Cross
Membru VIP
Membru VIP
Shadow Cross

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2018 5:46 pm

De fapt nu esti prietena cu mine tu esti prietena cu Litzy cea timida si patetica nu ma cunosti pe mine si pe fosta Litzy dar as vrea sa te cunosc eu sunt Litzy Printesa Vrcolacilor si a Vampirilor si cum imi esti prietena te rog sa nu te bagi in lupta asta. Fratimi-o doar sa jucat cu tine pana acum. Te rog eu sa nu te bagi. Nu vreau sa-mi pierd singura prietena.

Back to top Go down
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2018 6:45 pm

-Bine. Spun eu si stau undeva deoparte ca sa privesc lupta celor doi.

Back to top Go down
Shadow Cross
Membru VIP
Membru VIP
Shadow Cross

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2018 7:01 pm

Erik:
Hm uite cine a redevenit fosta ea nu team mai vazut de mult Litzy
Litzy:
Si iauite pe cine vad eu fratele meu idiot ce-mi ataca prietena lipsesc si eu ceva timp si ma trezesc cu o prietena si cu fratele meu idiot care isi bate joc de ea.
Erik:
Si ce ai de gand sa faci ai curaj sa-ti ranesti fratiorul tau drag si iubit?
Litzy:
Cu-n zmbet pe fata il ataca cu toti liliecii deodata. Cusca de lilieci.
Ce zici de asta frate idiot miscarea e o miscare de aparare dar si de atac tu nu poti iesi si nici sa ataci dar eu pot sa te atac. Sa te vad cum iesi din asta.

Back to top Go down
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2018 7:25 pm

-Frumoasa miscare Litzy. Ii spun eu.

Back to top Go down
Shadow Cross
Membru VIP
Membru VIP
Shadow Cross

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2018 7:47 pm

Erik:
Frumos sunt cumva cei mai puternici lilieci pe care-i pot invoca vampirii nu-i asa? Poate nu te pot ataca dar nu o sa fiu asa de ranit incat sa nu mai pot lupta deoarece voi iesi voi avea nevoie de un numar triplu de lilieci sa ies de aici dar tot voi iesi. Lilieci vanatori
Litzy:
Duc cusca de lilieci cat de sus pot apoi spun: Cunoasteti Locul Nemernicule apoi o arunc in pamant.
Erik:
Nen....no...ro...cito mi-ai rupt o coasta ma faci sa folosesc atita magie pentru a ma vindeca Ghiara de Sange
Litzy:
Ghiarele de sange. Cu mana stnga ma apar de atacul fratelui meu si cu dreapta il atac si il arunc trecandul prin 4 copaci.
Sigur tata a vrut sa-ti dea tie tronul? De ce ar vrea sa puna un ratat ca rege al Vampirilor? Esti o gluma frate.

Back to top Go down
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2018 8:17 pm

E clar ce se intampla aici. Regina Varcolacilor a fost ucisa de fratele tau iar Regele Vampirlor a imbatranit prea mult. Voi doi sunteti singurii printri mostenitori ambii cu sange al ambelor rase. Tu Litzy vei mosteni tronul regatului varcolacilor asa ca de aia fratele tau vrea tronul regatului vampirilor. Asta ar fi in mod normal. Doar ca nu e asa. Fratewle tau e controlat de cineva care vrea sa puna mana pe regatul vampirilor pentru el si fratle tau e atat de idiot incat ar putea fi manipulat cu usurinta din postura lui de rege al vampirilor de un alt rege din umbra. Sigur cel ce isi doreste puterea din umbra a organizat totul. Dar ii putem sabota planurile. Tu trebuie sa il invingi pe fratele tau intr-o lupta si apoi la randul meu, eu sa te inving pe tine intr-o lupta atat in fata vampirilor cat si a varcolacilor. Chiar daca sunt doar cu sange de varcolac. Apoi eu as deveni conducatoare dar nu voi dori sa pastrez puterea decat pana va fi descoperit si ucis cel din spatele tuturor planurilor marsave. Apoi putem avea o noua lupta unde o vom incheia la egal si tu vei avea control asupra vampirilor si eu a vasrcolacilor. Ce crezi despre asta?
Sau ai tu un plan mai bun?

Back to top Go down
Shadow Cross
Membru VIP
Membru VIP
Shadow Cross

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2018 9:01 pm

Erik:
Nemernica mica cum indraznesti sa-mi zici chestiile alea. O sa te omor nenorocito se pare ca data vitoare, trebuie sa plec.
Litzy:
Asa pleaca si du-mi animalutul acolo.
Si prietena mea am o ideie mai buna dar va trebui sa vedem ceva prin regatul oamenilor. Imi aduc aminte ca am vazut ceva acolo va trebui sa ma ascund sa nu-si dea seama cine sunt nu sunt sigura daca nemernicul ala e acolo sau nu.

Back to top Go down
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2018 9:25 pm

-Pai nu stiu daca va mai funcționa deghizarea de vârcolac care ți-am facut-o. Sa ne gândim la altceva. Si am o idee. Nu e azi cumva in regatul oamenilor zi de târg? Daca e înseamnă ca ar trebui sa vina si caravana de teatru. Știi vorba aia? Cel mai bun loc sa te ascunzi e la vedere? Așa ca ne vom da drept actori ambulanti. Ne vom înscrie pentru piesa Scufița Roșie.

Back to top Go down
Shadow Cross
Membru VIP
Membru VIP
Shadow Cross

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeMon Aug 06, 2018 6:41 pm

O ideie geniala ca toate de pana acuma sa mergem chiar vreau sa ma conving de ceva si cred ca o sa am dreptate. Parca am mai vazut hainele tipului care mi-a omorat mama si acel simbol de pe ele dar nu-s sigura ce insemna acel simbol.

Back to top Go down
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeMon Aug 06, 2018 7:38 pm

-Bine. Daca e sa jucam in piesa una din noi va trebui sa fie fetita si cealalta lupul. Cum amandoua putem deveni lup cred ca va trebui sa aruncam cu banul sa vedem care din noi va fi lupul.

Back to top Go down
Shadow Cross
Membru VIP
Membru VIP
Shadow Cross

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeMon Aug 06, 2018 8:01 pm

Bine atunci aleg cap apoi arunca moneda si asteptam sa vedem ce va cadea

Back to top Go down
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitimeMon Aug 06, 2018 8:30 pm

-mie nu imi ramane decat sa aleg pajura. Sa vedem ce va cadea. Spun eu. Moneda dadu ceva emotii ca cazu pe muchie si se rostogolea indelung parca indecisa pe ce parte sa pice.

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Vampiri,Varcolaci si Oameni   Vampiri,Varcolaci si Oameni - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down

Vampiri,Varcolaci si Oameni
Back to top 
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next