Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

Unstoppable Mind

WELCOME TO OUR COMMUNITY!

HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Hazardul Inimii
On a ship - Page 3 I_icon_minitimeToday at 10:47 pm by Cristina H.

» O încercare literară...
On a ship - Page 3 I_icon_minitimeToday at 10:38 pm by Cristina H.

» La taclale cu mine – Selima
On a ship - Page 3 I_icon_minitimeToday at 10:38 pm by Cristina H.

» Private world
On a ship - Page 3 I_icon_minitimeToday at 10:31 pm by Cristina H.

» Anunţ în legătură cu mine, Selima.
On a ship - Page 3 I_icon_minitimeToday at 10:30 pm by Cristina H.

» Vulpita și Viorel
On a ship - Page 3 I_icon_minitimeToday at 10:28 pm by Cristina H.

» Chat topic2
On a ship - Page 3 I_icon_minitimeToday at 10:22 pm by Cristina H.

» Chatul staff-ului
On a ship - Page 3 I_icon_minitimeToday at 10:21 pm by Cristina H.

» Windrunner the alien Pegataur
On a ship - Page 3 I_icon_minitimeToday at 10:16 pm by Alethia Spitz

Visitators
On a ship - Page 3 Flags_0
Top posting users this month
Dr. Kang
On a ship - Page 3 I_vote_lcapOn a ship - Page 3 I_voting_barOn a ship - Page 3 I_vote_rcap 
Casydy
On a ship - Page 3 I_vote_lcapOn a ship - Page 3 I_voting_barOn a ship - Page 3 I_vote_rcap 
Cristina H.
Alethia Spitz
Selima
Stephanie
Roxana H.
RHM τατουάζ
Kode G.
Kuroo

On a ship

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Crystal Snow
vampir
vampir
Crystal Snow

Army: Army: : BTS's Army
Sex Sex : Female
Zodiac chinezesc : Pig
Gold Gold : 355
Silver : 8523
Reputatie Reputatie : 3
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : Hmm... here and there

On a ship - Page 3 Empty
PostSubject: On a ship   On a ship - Page 3 I_icon_minitimeSat Jan 13, 2018 3:37 pm

First topic message reminder :

Elena nu este genul de fata care sa calatoreasca pe mare, dar cand trebuie, trebuie. Asa cum s-a intamplat si acum. Este nevoita sa ajunga la o conferinta in America, iar organizatorii le ofera transport gratuit numai pe mare. Ar fii preferat de zeci de ori mai mult sa mearga cu avionul din Londra pana in New York.

On a ship - Page 3 Dbmodco-568e07f4-76a0-4cdd-b5f8-4be4bad135c8.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzE0ZjkzMzg5LWYwYzgtNGYxYy1hNzMyLTJhOGVmYjRhODg2N1wvZGJtb2Rjby01NjhlMDdmNC03NmEwLTRjZGQtYjVmOC00YmU0YmFkMTM1YzguZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Back to top Go down
http://rpcdreams.forumz.ro/

AuthorMessage
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

Sex Sex : Male
Zodiac chinezesc : Tiger
Gold Gold : 11138
Silver : 32176
Reputatie Reputatie : 24
Varsta Varsta : 33
Localizare Localizare : Braila

On a ship - Page 3 Empty
PostSubject: Re: On a ship   On a ship - Page 3 I_icon_minitimeSun Jan 28, 2018 8:23 pm

In cadere se parea ca ma zgariasem putin si superficial la coada. Acum ca eu eram in apa si era cam si ora mesei si probabil atrasi de mirosul sangelui meu isi facura aparitia si rechinii. Incercasera sa arunce un colac de salvare dar care rechinii in foamea lor il inhatasera imerdiat si il sparse, stiut fiind faptul ca rechinii rontaie orice fara sa le pese de nimic atunci cand le chioraie matele mai ales daca nu au mancat nimic de mult timp. Secundul capitanului un om care parea mai degraba un halterist sau unul care era bun de angajat ca paznic la silueta sa musculoasa fusee trimis de capitan in apa dupa mine. Era imbracat intr-un costum de cauciuc negru si care se parea ca era impregnat cu o substanta cu miros ciudat caci rechinii o zbughisera instantaneu. Dar oare ce era sa fac eu? Nu stiam ce decizie sa iau si eram derutata. Daca mi-as fi facut pierduta urma urma sa vina paza de coasta, politia, pompierii si alte autoritati sa faca cautari. Daca ieseam acum puteau vedea chiar acum ce sunt. Ma simteam prinsa la mijloc ca blocata din doua parti fara o cale de scapare.

On a ship - Page 3 Original
Back to top Go down
http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum Online
Crystal Snow
vampir
vampir
Crystal Snow

Army: Army: : BTS's Army
Sex Sex : Female
Zodiac chinezesc : Pig
Gold Gold : 355
Silver : 8523
Reputatie Reputatie : 3
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : Hmm... here and there

On a ship - Page 3 Empty
PostSubject: Re: On a ship   On a ship - Page 3 I_icon_minitimeFri Feb 02, 2018 8:03 pm

Mă uit la ei nesigură. Nu știam ce să fac. Totuși, îmi vine o idee și sar în apă. Așa aș fii atras atenția asupra mea. Avea timp să plece și eu puteam juca pe beata, deși nu băuse așa de mult. Încep să mă zbat, făcând zgomot și stropind.

Sent from Topic'it App

On a ship - Page 3 Dbmodco-568e07f4-76a0-4cdd-b5f8-4be4bad135c8.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzE0ZjkzMzg5LWYwYzgtNGYxYy1hNzMyLTJhOGVmYjRhODg2N1wvZGJtb2Rjby01NjhlMDdmNC03NmEwLTRjZGQtYjVmOC00YmU0YmFkMTM1YzguZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Back to top Go down
http://rpcdreams.forumz.ro/
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

Sex Sex : Male
Zodiac chinezesc : Tiger
Gold Gold : 11138
Silver : 32176
Reputatie Reputatie : 24
Varsta Varsta : 33
Localizare Localizare : Braila

On a ship - Page 3 Empty
PostSubject: Re: On a ship   On a ship - Page 3 I_icon_minitimeFri Feb 02, 2018 8:10 pm

Cand sarise in apa eu plec de acolo incat sa creada cei de pe vas ca ea fiusese fata care cazuse. Aveam oricum de gand sa urmez vasul sa mai vorbesc cu fata mai tarziu dupa ce se mai calmau spiritele. Plecasem insa nu departe ci doar la cativa zeci de metri in adancime. Observasem ancora ridicata care era insa tot pe exteriorul navei. Ma urc pe ancora folosind-o pe post de scaun, ancora fiind suficient de lata.

On a ship - Page 3 Original
Back to top Go down
http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum Online
Sponsored content

On a ship - Page 3 Empty
PostSubject: Re: On a ship   On a ship - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down

On a ship
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3