Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Condica de prezenta
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Purple12Today at 8:51 am by Nacht.

» Berbec
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Purple12Today at 8:50 am by Nacht.

» Taur
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Purple12Today at 8:49 am by Nacht.

» Gemeni
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Purple12Today at 8:48 am by Nacht.

» Rac
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Purple12Today at 8:48 am by Nacht.

» Leu
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Purple12Today at 8:47 am by Nacht.

» Fecioara
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Purple12Today at 8:46 am by Nacht.

» Balanta
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Purple12Today at 8:45 am by Nacht.

» Scorpion
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Purple12Today at 8:45 am by Nacht.

Recent members
See more
Visitators
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ EmptyMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ I_back_titleMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Empty 
Nacht.
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ EmptyMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ I_back_titleMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Empty 
portal Rpg
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ EmptyMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ I_back_titleMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Empty 
Survivor
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ EmptyMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ I_back_titleMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Empty 
Akiko
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ EmptyMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ I_back_titleMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Empty 
Xiphion.
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ EmptyMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ I_back_titleMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Empty 
Alethia Spitz
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ EmptyMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ I_back_titleMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Empty 
mindfreak.
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ EmptyMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ I_back_titleMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Empty 
Wakanda
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ EmptyMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ I_back_titleMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Empty 
Sharma Sanara
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ EmptyMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ I_back_titleMark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Empty 

Post new topicReply to topicShare

Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’

Roxana H.
××Fondator××
Roxana H.
❥ Army: ❥ Army: : nazzy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 27356
×Silver ×Silver : 66947
×Reputation ×Reputation : 38
❥×Enrolment Date : 2014-11-08
×Age ×Age : 28
×Location ×Location : Ατενος, Ελλαδα
×Mood ×Mood : (⊙ω⊙)
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Mon Jan 09, 2017 12:53 pm

Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ Mark-nct-nct-u-nct-127-nct-dream_1483939631_af_org
A fost confirmat că Mark din NCT va apărea în noua emisiune de pe Mnet, „School Rappers„!

Mark e singurul membru NCT care, până acum, face parte din toate subgrupurile trupei – NCT U, NCT 127 şi NCT Dream. Probabil că asta vorbeşte de la sine despre cât de talentat este, dar are de gând să arate mai mult într-un nou show de supravieţuire având în prim-plan rapperi.
A fost confirmat că acesta a participat la preliminarii pentru zona din Seul. Show-ul alege câte un reprezentant din fiecare zonă pentru a participa şi ţine audiţii în întreaga Coree de Sud.
sursă: allkpop


●▬●۞ ۞▬▬●

Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’ 02111
Mark din NCT va apărea în ‘School Rappers’
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» KBS anunţă producerea dramei „School 2017”
» Myungji University Students Started Petition to Refuse iKON Coming to Their School's Festival in Light of YG Entertainment's Ongoing Controversies
» The Roleplaying School
» Old school visual kei
» KBS anunţă producerea dramei „School 2017”

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ❇️Other countries❇️ :: ⚜️SOUTH KOREA :: ⚜️ Korean music :: ⚜️News-
Post new topicReply to topicJump to: