Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Condica de prezenta
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Purple12Today at 7:53 pm by Xiphion.

» Berbec
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Purple12Today at 8:50 am by Nacht.

» Taur
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Purple12Today at 8:49 am by Nacht.

» Gemeni
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Purple12Today at 8:48 am by Nacht.

» Rac
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Purple12Today at 8:48 am by Nacht.

» Leu
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Purple12Today at 8:47 am by Nacht.

» Fecioara
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Purple12Today at 8:46 am by Nacht.

» Balanta
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Purple12Today at 8:45 am by Nacht.

» Scorpion
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Purple12Today at 8:45 am by Nacht.

Recent members
See more
Visitators
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” EmptyRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” I_back_titleRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Empty 
Nacht.
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” EmptyRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” I_back_titleRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Empty 
portal Rpg
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” EmptyRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” I_back_titleRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Empty 
Survivor
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” EmptyRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” I_back_titleRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Empty 
Akiko
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” EmptyRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” I_back_titleRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Empty 
Xiphion.
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” EmptyRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” I_back_titleRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Empty 
Alethia Spitz
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” EmptyRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” I_back_titleRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Empty 
mindfreak.
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” EmptyRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” I_back_titleRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Empty 
Wakanda
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” EmptyRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” I_back_titleRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Empty 
Sharma Sanara
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” EmptyRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” I_back_titleRavi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Empty 

Post new topicReply to topicShare

Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb”

Roxana H.
××Fondator××
Roxana H.
❥ Army: ❥ Army: : nazzy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 27356
×Silver ×Silver : 66947
×Reputation ×Reputation : 38
❥×Enrolment Date : 2014-11-08
×Age ×Age : 28
×Location ×Location : Ατενος, Ελλαδα
×Mood ×Mood : (⊙ω⊙)
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Mon Jan 09, 2017 12:53 pm

Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Ravi-3
Ravi din VIXX şi-a cerut scuze pentru controversatele scene din noul său MV, „Bomb„.

Pe 9 ianuarie, acesta a scris: „Bună ziua. Sunt Ravi. Am văzut că au apărut controverse din cauza clipului meu, „Bomb”, mulţi spunând că unele scene fac aluzii la misoginism şi obiectivizarea femeii.”

Quote :


 Urmărește
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” KbMZPUQn_normalVIXX_Ravi 

@AceRavi
[ltr]안녕하세요. 라비입니다. 제 타이틀곡 'BOMB' 뮤직비디오 속 특정 장면에서 여성 혐오 및 상품화에 대한 논란이 있음을 확인하였습니다. 여러분들께 불편함을 드릴 수 있는 부분을 인지하지 못한 제 자신을 반성 하며 불편함을 느끼신 모든 분들과 팬분들께[/ltr]
03:24 - 9 ian 2017




  •  


  •  10.64710.647 de retweeturi
     


  •  8.0148.014 aprecieri






Idolul a continuat: „Regret că nu am realizat că aceste scene vor crea disconfort şi îmi cer scuze fanilor şi celorlalţi care s-au simţit incomod urmărind clipul. De acum înainte, voi fi mult mai atent şi voi munci mai mult să creez evoluţii şi muzică bună. Îmi cer scuze.”

Quote :


 Urmărește
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” KbMZPUQn_normalVIXX_Ravi 

@AceRavi
[ltr]진심으로 사과드립니다. 앞으로 더 주의하여 더 좋은 음악과 무대를 만들기위해 노력하고 고민하겠습니다. 죄송합니다.[/ltr]
03:24 - 9 ian 2017




  •  


  •  9.7809.780 de retweeturi
     


  •  8.0558.055 de aprecieri






De asemenea, şi Jellyfish Entertainment a lansat o declaraţie oficială pe fan cafe-ul trupei VIXX:
„Jellyfish îşi asumă întreaga responsabilitate pentru neatenţia în crearea acestui clip şi pentru că am cauzat disconfort multor fani. Vom continua să lucrăm din greu şi vom asculta de sfaturile şi preocupările publicului mai atent.”
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” Jellyfish-Entertainment-VIXX-Ravi
Agenţia a dat jos MV-ul şi a încărcat o versiune nouă, pe 9 ianuarie, cu scenele date omise.

sursă: soompi


●▬●۞ ۞▬▬●

Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb” 02111
Ravi din VIXX îşi cere scuze pentru scenele misogine din „Bomb”
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» Ravi cere ajutor de la oricare idol în afară de colegii săi de trupă
» CHAD FUTURE / VIXX RAVI - ROCK THE WORLD
» Japonezii isi cer scuze pentru nimicuri
» GTA 5 MOD - Samsung Galaxy (BIGGER Bomb Explosion)
» Vreau să-mi cer scuze și să-mi repar

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ❇️Other countries❇️ :: ⚜️SOUTH KOREA :: ⚜️ Korean music :: ⚜️News-
Post new topicReply to topicJump to: