Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Condica de prezenta
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Purple12Today at 8:51 am by Nacht.

» Berbec
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Purple12Today at 8:50 am by Nacht.

» Taur
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Purple12Today at 8:49 am by Nacht.

» Gemeni
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Purple12Today at 8:48 am by Nacht.

» Rac
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Purple12Today at 8:48 am by Nacht.

» Leu
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Purple12Today at 8:47 am by Nacht.

» Fecioara
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Purple12Today at 8:46 am by Nacht.

» Balanta
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Purple12Today at 8:45 am by Nacht.

» Scorpion
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Purple12Today at 8:45 am by Nacht.

Recent members
See more
Visitators
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! EmptySM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! I_back_titleSM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Empty 
portal Rpg
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! EmptySM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! I_back_titleSM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Empty 
Survivor
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! EmptySM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! I_back_titleSM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Empty 
Nacht.
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! EmptySM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! I_back_titleSM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Empty 
Akiko
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! EmptySM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! I_back_titleSM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Empty 
Xiphion.
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! EmptySM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! I_back_titleSM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Empty 
Alethia Spitz
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! EmptySM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! I_back_titleSM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Empty 
mindfreak.
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! EmptySM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! I_back_titleSM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Empty 
Wakanda
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! EmptySM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! I_back_titleSM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Empty 
Midori
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! EmptySM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! I_back_titleSM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Empty 

Post new topicReply to topicShare

SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO!

Roxana H.
××Fondator××
Roxana H.
❥ Army: ❥ Army: : nazzy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 27356
×Silver ×Silver : 66947
×Reputation ×Reputation : 38
❥×Enrolment Date : 2014-11-08
×Age ×Age : 28
×Location ×Location : Ατενος, Ελλαδα
×Mood ×Mood : (⊙ω⊙)
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! Thu Oct 06, 2016 4:22 pm

SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! EXO_1475638657_af_org
SM Entertainment tocmai ce a dezvăluit pentru OSEN că în curând va avea loc debutul primului sub-grup de la EXO!
Membrii care vor forma sub-grupul sunt BaekhyunChen și Xiumin, iar debutul lor este programat undeva la finalul lunii octombrie. De asemenea, agenția a anunțat că cei trei vor participa la filmările unui MV în această săptămână.
Deși totul este confirmat, detalii despre numele sub-grupului și data exactă a debutului nu au fost încă dezvăluite.
Cr.: Allkpop.


●▬●۞ ۞▬▬●

SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO! 02111
SM anunță formarea primului sub-grup de la EXO!
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» KBS anunţă producerea dramei „School 2017”
» Se7en anunţă data comeback-ului!
» BTS anunță data noului comeback!
» Illionaire Records anunță un sub-label al agenției
» Trupa B1A4 anunță data revenirii

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ❇️Other countries❇️ :: ⚜️SOUTH KOREA :: ⚜️ Korean music :: ⚜️News-
Post new topicReply to topicJump to: