Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Bancuri cu bula
House MD Purple12Today at 11:04 am by Alethia Spitz

» Familia Melimi Fanclub
House MD Purple12Thu Apr 25, 2024 6:41 pm by Survivor

» Condica de prezenta
House MD Purple12Thu Apr 25, 2024 6:24 pm by Luminița Lumi

» Berbec
House MD Purple12Thu Apr 25, 2024 2:36 pm by Nacht.

» Taur
House MD Purple12Thu Apr 25, 2024 2:36 pm by Nacht.

» Gemeni
House MD Purple12Thu Apr 25, 2024 2:35 pm by Nacht.

» Rac
House MD Purple12Thu Apr 25, 2024 2:34 pm by Nacht.

» Leu
House MD Purple12Thu Apr 25, 2024 2:34 pm by Nacht.

» Fecioara
House MD Purple12Thu Apr 25, 2024 2:33 pm by Nacht.

Recent members
See more
Visitators
House MD Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
House MD EmptyHouse MD I_back_titleHouse MD Empty 
Nacht.
House MD EmptyHouse MD I_back_titleHouse MD Empty 
Akiko
House MD EmptyHouse MD I_back_titleHouse MD Empty 
Survivor
House MD EmptyHouse MD I_back_titleHouse MD Empty 
Alethia Spitz
House MD EmptyHouse MD I_back_titleHouse MD Empty 
Xiphion.
House MD EmptyHouse MD I_back_titleHouse MD Empty 
Me&You
House MD EmptyHouse MD I_back_titleHouse MD Empty 
Ratonu'
House MD EmptyHouse MD I_back_titleHouse MD Empty 
mindfreak.
House MD EmptyHouse MD I_back_titleHouse MD Empty 
Midori
House MD EmptyHouse MD I_back_titleHouse MD Empty 

Share

House MD

Andu' Allah
××REAL RPG××
Andu' Allah
❥ Army: ❥ Army: : all my puppets
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 2470
×Silver ×Silver : 33554
×Reputation ×Reputation : 5
❥×Enrolment Date : 2015-12-07
×Age ×Age : 29
×Location ×Location : ❥ Hell
×Mood ×Mood : ❥ evil
House MD Sun Jan 03, 2016 1:14 am

House MD 200px-House_logo.svg

House, sau House, M.D. este un serial american de tip dramă medicală, ce a debutat pe canalul FOX la data de 16 noiembrie 2004. Serialul a fost creat de către David Shore și a fost produs de Shore și regizorul de film Bryan Singer. Serialul se învârte în jurul Dr. Gregory House (interpretat de actorul britanic Hugh Laurie), un geniu medical nonconformist care conduce o echipă de diagnosticieni în spitalul fictiv Princeton-Plainsboro Teaching Hospital (PPTH) în New Jersey.

Dr. House se contrazice des cu șefa sa, administrator al spitalului și decan la Medicină, Dr. Lisa Cuddy (Lisa Edelstein), și cu echipa sa medicală pentru că multe dintre ipotezele despre bolile pacienților sunt bazate pe o intuiție controversată. Singurul prieten al lui Gregory House este Dr. James Wilson (Robert Sean Leonard), șeful Departamentului de Oncologie. De-a lungul primelor trei sezoane, echipa medicală a lui House este alcătuită din Dr. Robert Chase (Jesse Spencer), Dr. Allison Cameron (Jennifer Morrison) si Dr. Eric Foreman (Omar Epps). La sfârșitul celui de-al treilea sezon această echipă se desființează. Repliat de Foreman, House selectează, treptat, trei noi membrii ai echipei: Dr. Remy "Thirteen" Hadley (Olivia Wilde), Dr. Chris Taub (Peter Jacobson), and Dr. Lawrence Kutner (Kal Penn);

House este aclamat de critici și are o audiență mare în rândul spectatorilor. A fost în top zece show-uri evaluate în Statele Unite de la al doilea până la al patrulea sezon. Distribuit în 66 de țări, House a fost cel mai urmărit program de televiziune din lume în 2008. Serialul a primit mai multe premii, incluzând premii precum People's Choice Award, Peabody Award, două Globuri de Aur și 4 premii Primetime Emmy. Finalul sezonului 6 al serialului a fost difuzat pe data de 21 mai, 2010. Al șaptelea sezon va avea premierea în luna septembrie a anului 2010.
Guest
Guest
Anonymous
Re: House MD Thu Feb 02, 2023 1:03 am

House MD Dblg7x9-ffdf93f2-1cc2-44aa-b4e8-ed31bee78928.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcL2IzMWIzMWE5LTFkZjEtNDdlMi05NTZiLWZiNjk5MzUyNzE5YVwvZGJsZzd4OS1mZmRmOTNmMi0xY2MyLTQ0YWEtYjRlOC1lZDMxYmVlNzg5MjgucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Nu le am cu medicina si am fost reticent cand m-am uitat la acest serial la televizor
Insa m-a captivat si m-a atras, are un final pe masura si este un serial foarte bun
House MD
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» House of the day
» Electro & House
» Deep house
» The 7th house and your relationship
» The last house on the left

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ✳️ TV ✳️ :: ⚜️Netflix series-
Jump to: