Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

Unstoppable Mind

WELCOME TO OUR COMMUNITY!

HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Marina, a special mermaid
The Stash - Page 2 I_icon_minitimeToday at 10:03 pm by Cristina H.

» Anunţ în legătură cu mine, Selima.
The Stash - Page 2 I_icon_minitimeToday at 10:00 pm by Cristina H.

» Condica de prezenta
The Stash - Page 2 I_icon_minitimeToday at 9:58 pm by Cristina H.

» A pegataur in city
The Stash - Page 2 I_icon_minitimeToday at 9:35 pm by Dr. Kang

» A mermaid story
The Stash - Page 2 I_icon_minitimeToday at 8:41 pm by Alethia Spitz

» Chat topic2
The Stash - Page 2 I_icon_minitimeToday at 2:03 pm by Cristina H.

» Trinket and party
The Stash - Page 2 I_icon_minitimeToday at 2:00 pm by Cristina H.

» A Dinotaur in modern world
The Stash - Page 2 I_icon_minitimeToday at 1:53 pm by RHM τατουάζ

» Bilanțul pandemiei
The Stash - Page 2 I_icon_minitimeToday at 1:37 pm by RHM τατουάζ

Visitators
The Stash - Page 2 Flags_0
Top posting users this month
Dr. Kang
The Stash - Page 2 I_vote_lcapThe Stash - Page 2 I_voting_barThe Stash - Page 2 I_vote_rcap 
Casydy
The Stash - Page 2 I_vote_lcapThe Stash - Page 2 I_voting_barThe Stash - Page 2 I_vote_rcap 
Cristina H.
Alethia Spitz
Selima
Stephanie
Roxana H.
RHM τατουάζ
Kode G.
Kuroo

The Stash

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Bug
om
om
Bug

Sex Sex : Male
Zodiac chinezesc : Tiger
Gold Gold : 8
Silver : 15568
Reputatie Reputatie : 1
Varsta Varsta : 21
Localizare Localizare : Lat.: 44.9118218, Lon.: 25.455827399999976

The Stash - Page 2 Empty
PostSubject: The Stash   The Stash - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 12:44 pm

First topic message reminder :

Îmbrăcat în uniforma școlară și cu ghiozdanul greu in spate încercam să îmi reglez gulerul care mă strangulase toată ziua. Mă înfățisasem în dreptul depozitului meu unde deschisem ușa masivă de tabla și intrasem înăuntru. Înainte să ajung la vault, bag mâna după ușă și dezactivez detonatorul cu mercur înainte să îmi bubuie în față toată pilitura de explozibil plastic pusă în anticameră. Aprind luminile și vad lazile de explozibil, display-ul de cutite și săbii alături de arcurile pe care le modificam pentru diverși indivizi. Mă așez pe canapea și ridic perna de unde trag o folie de aluminiu cu „ler” să o fumez. Iau un cutit de pe masă și tai filtrul tigării. Pachetul de tigări gol îl udasem ușor și scoasem foița în care urma să rulez amestecul. Cu jumatate din gramul din foița de aluminiu, tutunul din țigară și un filtru improvizat din cardul de tren am reușit să fac un joint aproape perfect. Nu aveam încă skill-ul necesar să mă numesc maestru dar erau destul de bune. Now R E L A X..

The Stash - Page 2 QyDkwUp
Lemmy:

Back to top Go down

AuthorMessage
psychotic.bitch
Membru VIP
Membru VIP
psychotic.bitch

Sex Sex : Female
Zodiac chinezesc : Dog
Gold Gold : 2083
Silver : 18232
Reputatie Reputatie : 5
Varsta Varsta : 25
Localizare Localizare : ❥Craiova

The Stash - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The Stash   The Stash - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 4:19 pm

ooc: no probs =) desi nu cred că am priceput exact

”Adică ...ce?” ridică ea dintr-o sprânceană.

The Stash - Page 2 Tumblr_inline_nz72118GGE1tds7vx_500 The Stash - Page 2 Tumblr_ny7kdrTise1s0imuno1_250 The Stash - Page 2 Tumblr_ny7kdrTise1s0imuno4_250
Back to top Go down
http://darkestwhisper.b1.jcink.com/index.php?
Bug
om
om
Bug

The Stash - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The Stash   The Stash - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 4:35 pm

- Ce să „greșesc”?

Lemmy:

Back to top Go down
psychotic.bitch
Membru VIP
Membru VIP
psychotic.bitch

The Stash - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The Stash   The Stash - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 4:44 pm

”Să bei din sângele meu, să guști direct sursa păcatului.”

The Stash - Page 2 Tumblr_inline_nz72118GGE1tds7vx_500 The Stash - Page 2 Tumblr_ny7kdrTise1s0imuno1_250 The Stash - Page 2 Tumblr_ny7kdrTise1s0imuno4_250
Back to top Go down
Bug
om
om
Bug

The Stash - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The Stash   The Stash - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 5:06 pm

- Prefer să savurez păcatul în timp.

Lemmy:

Back to top Go down
psychotic.bitch
Membru VIP
Membru VIP
psychotic.bitch

The Stash - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The Stash   The Stash - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 6:52 pm

"Alaturi de micuta cantareata? Ea e clienta mea fidela, sper sa nu ne certam pe ea."

Back to top Go down
Bug
om
om
Bug

The Stash - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The Stash   The Stash - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 8:22 pm

Înghiți sec apoi întinse mâna după Mossberg-ul dintre perne.

- Ha!..

Păpușa deja știa prea multe ceea ce nu prea îi surâdea. Pe tubul cu munitie rula un candy cane load care începea cu muniție de autoaparare pe țeavă, urmat un glonț de păsări, venind din urmă muniția de căprioare și proiectil, urmând un flachette făcut de el din materiale reciclate și nu în ultimul rând muniția cu pilitură de magneziu făcută să ardă armura și pielea fiind ultima lui aparare.

- Cred că ți-ai terminat treaba aici.

Matt trase shotgun-ul dintre perne și ciclă direct în munitia de păsări făcând glontul lessthenlethal să zboare prin cameră. Degetul lui actionă trăgaciul încolăcindu-se în jurul acestuia cu forță. Arma își descarcă forța masivă în ficatul ei, piperându-l cu alice făcând-o să dispară, iar pe Matt îl scoase din poziția de tragere. Cu o mâna pe shotgun și cu degetul înafara gărzii trăgaciului și cealaltă manevrând țigara se apropie de locul unde trase focul să cerceteze. O lovitură slabă într-un punct vital, suficient cât să omoare un ofițer îmbrăcat în vestă standard de protecție IIA, Matt era convins că rezolvă problema. Liniștit ciclă glonțul pe care îl prinse în aer și îl așeză pe masă pentru a fi reciclat.

- Asshole..

Lemmy:

Back to top Go down
psychotic.bitch
Membru VIP
Membru VIP
psychotic.bitch

The Stash - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The Stash   The Stash - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 10:10 pm

”Ai grijă că poate mă răzbun pe mica ta prințesă” îl avertiză și tuși sec, fiind acum plină de sângele ei movulie înainte de a dispărea într-un nor de fum la fel de mov.

Back to top Go down
Bug
om
om
Bug

The Stash - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The Stash   The Stash - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 11:52 pm

Matt puse piedica armei şi o aruncă ca pe un proiectil în perete. Fuck!.., spuse acesta cu ambele mâini duse la ochi.

În scurt timp Matt intra in baie si isi varsa toate matele in toaleta fizic ranit de spusele manechinului. Ceva nu era in regula.. Parca era otravit. Asta nu era dragoste, devenise o obsesie.

Now I have another waste of ammo..

Lemmy:

Back to top Go down
Sponsored content

The Stash - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The Stash   The Stash - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down

The Stash
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2