Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

Unstoppable Mind

WELCOME TO OUR COMMUNITY!

HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Hazardul Inimii
Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeToday at 22:47 by Cristina H.

» O încercare literară...
Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeToday at 22:38 by Cristina H.

» La taclale cu mine – Selima
Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeToday at 22:38 by Cristina H.

» Private world
Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeToday at 22:31 by Cristina H.

» Anunţ în legătură cu mine, Selima.
Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeToday at 22:30 by Cristina H.

» Vulpita și Viorel
Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeToday at 22:28 by Cristina H.

» Chat topic2
Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeToday at 22:22 by Cristina H.

» Chatul staff-ului
Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeToday at 22:21 by Cristina H.

» Windrunner the alien Pegataur
Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeToday at 22:16 by Alethia Spitz

Visitators
Magie avansata.  - Page 2 Flags_0
Top posting users this month
Dr. Kang
Magie avansata.  - Page 2 I_vote_lcapMagie avansata.  - Page 2 I_voting_barMagie avansata.  - Page 2 I_vote_rcap 
Casydy
Magie avansata.  - Page 2 I_vote_lcapMagie avansata.  - Page 2 I_voting_barMagie avansata.  - Page 2 I_vote_rcap 
Cristina H.
Alethia Spitz
Selima
Stephanie
Roxana H.
RHM τατουάζ
Kode G.
Kuroo

Magie avansata.

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

Sex Sex : Male
Zodiac chinezesc : Tiger
Gold Gold : 11138
Silver : 32176
Reputatie Reputatie : 24
Varsta Varsta : 33
Localizare Localizare : Braila

Magie avansata.  - Page 2 Empty
PostSubject: Magie avansata.    Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeMon 29 Jun - 11:22

First topic message reminder :

Eram impreuna cu Aiko in gradina la leaganele improvizate de bunicul ei. Eu eram la dimensiuni umane.
-Sti numerele de circ cand magicianul te taie cu ferestraul,si apoi te raface intreaga? Da, e un truc. Insa magia adevarata folosita de zane chiar functoneaza in acest fel fara a fi nevoie de trucuri. Ba chiar este mai avansata de atata. Am creat o potiune cu efect de 72 ore care are menirea ca atunci cand esti sub efectul ei, sa te mentina in viata, sub efectele vrajilor de despartire a trupului si transformare a partilor de corp in lucruri.
Deci ma gandeam cum ar fi sa imi creez o garderoba intreaga folosind magia pe tine. Departindu-te incatevazeci de bucatele si transformandu-te in toate articolele vestimentare de care asavea nevoie sa ma imbrac din cap panainpicioare. Desigur banuiesc ca iti va fi frica sa incerci asa ceva si nu vei fi atat de curajoasa pe cat credeam incat sa accepti acest experiment. Spun eu, folosind un truc de psihologie pe Aiko.

Magie avansata.  - Page 2 Original
Back to top Go down
http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum Online

AuthorMessage
psychotic.bitch
Membru VIP
Membru VIP
psychotic.bitch

Sex Sex : Female
Zodiac chinezesc : Dog
Gold Gold : 2083
Silver : 18232
Reputatie Reputatie : 5
Varsta Varsta : 25
Localizare Localizare : ❥Craiova

PostSubject: Re: Magie avansata.    Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeTue 5 Jan - 13:15

”Da, poftim” îi întinse una cu un zâmbet anonim pe buze.

Magie avansata.  - Page 2 Tumblr_inline_nz72118GGE1tds7vx_500 Magie avansata.  - Page 2 Tumblr_ny7kdrTise1s0imuno1_250 Magie avansata.  - Page 2 Tumblr_ny7kdrTise1s0imuno4_250
Back to top Go down
http://darkestwhisper.b1.jcink.com/index.php?
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Magie avansata.    Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeTue 5 Jan - 13:25

-Multumesc spun eu luand fisa si introducand-o in aparat apoi imi selectez o cafea cu lapte cu zahar la maxim si astept sa fie preparata.

Back to top Go down
psychotic.bitch
Membru VIP
Membru VIP
psychotic.bitch

PostSubject: Re: Magie avansata.    Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeTue 5 Jan - 15:17

Începu să se plimbe dintr-o parte în alta ca un leu în cușcă, avea impresia că nu se va termina bine, Alicia pierduse mult sânge.

Magie avansata.  - Page 2 Tumblr_inline_nz72118GGE1tds7vx_500 Magie avansata.  - Page 2 Tumblr_ny7kdrTise1s0imuno1_250 Magie avansata.  - Page 2 Tumblr_ny7kdrTise1s0imuno4_250
Back to top Go down
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Magie avansata.    Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeFri 8 Jan - 10:35

La un moment dat medicul anuna ca sansele sunt cam mici dar totusi ne permise sa ii facem o vizita. O data ajunsa in salon, e imi pun mana pe fruntea lui Alicia. Corpul meu incepu sa se lumineze de parca as fi fost cuprinsa de un fulger si acea lumina se intindea apoi care bratul meu si curgea spre fruntea lui Alicia, si incepu si ea sa fie cuprinsa de acea aura luminoasa, intrand in ea. La urma misteriorului transfer e energie, corpurile noastre revenira la normal, dar eu lesin. Dadusem din energia mea vitala foarte mult.
Corpul lui Alicia ar fi trebuit sa inceapa sa se regenereze enorm de rapid daca totul ar fi functionat bine.

Back to top Go down
psychotic.bitch
Membru VIP
Membru VIP
psychotic.bitch

PostSubject: Re: Magie avansata.    Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeFri 8 Jan - 11:37

”De ce ai făcut asta? Nici nu o cunoșteai..” întrebă curios.

Back to top Go down
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Magie avansata.    Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeSat 9 Jan - 11:53

Eram lesinata si nu mai simteam nimic. Nu aveam cum sa il aud.

Back to top Go down
psychotic.bitch
Membru VIP
Membru VIP
psychotic.bitch

PostSubject: Re: Magie avansata.    Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeSat 9 Jan - 13:36

Isi puse degetul pe fruntea ei sa isi revina, de cand bause sangele lui Vero era foarte puternic, insa energia lui mergea doar pe fiinte supranaturale, nu si pe oameni.

Back to top Go down
Alethia Spitz
Hufflepuff
Hufflepuff
Alethia Spitz

PostSubject: Re: Magie avansata.    Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitimeSat 9 Jan - 18:24

Dupa vreo 5 minute imi revin.
-Deci ce s-a intamplat cu fata? Isi revine? Intreb eu mai mult interesata de fata pe care o ajutasem, ca si cum de propria persoana nu imi pasa deloc.

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Magie avansata.    Magie avansata.  - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down

Magie avansata.
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2