Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Condica de prezenta
Magic Circus(with Cherry Minaj)  Purple12Today at 4:10 pm by Survivor

» Berbec
Magic Circus(with Cherry Minaj)  Purple12Today at 8:50 am by Nacht.

» Taur
Magic Circus(with Cherry Minaj)  Purple12Today at 8:49 am by Nacht.

» Gemeni
Magic Circus(with Cherry Minaj)  Purple12Today at 8:48 am by Nacht.

» Rac
Magic Circus(with Cherry Minaj)  Purple12Today at 8:48 am by Nacht.

» Leu
Magic Circus(with Cherry Minaj)  Purple12Today at 8:47 am by Nacht.

» Fecioara
Magic Circus(with Cherry Minaj)  Purple12Today at 8:46 am by Nacht.

» Balanta
Magic Circus(with Cherry Minaj)  Purple12Today at 8:45 am by Nacht.

» Scorpion
Magic Circus(with Cherry Minaj)  Purple12Today at 8:45 am by Nacht.

Recent members
See more
Visitators
Magic Circus(with Cherry Minaj)  Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Magic Circus(with Cherry Minaj)  EmptyMagic Circus(with Cherry Minaj)  I_back_titleMagic Circus(with Cherry Minaj)  Empty 
Nacht.
Magic Circus(with Cherry Minaj)  EmptyMagic Circus(with Cherry Minaj)  I_back_titleMagic Circus(with Cherry Minaj)  Empty 
portal Rpg
Magic Circus(with Cherry Minaj)  EmptyMagic Circus(with Cherry Minaj)  I_back_titleMagic Circus(with Cherry Minaj)  Empty 
Survivor
Magic Circus(with Cherry Minaj)  EmptyMagic Circus(with Cherry Minaj)  I_back_titleMagic Circus(with Cherry Minaj)  Empty 
Akiko
Magic Circus(with Cherry Minaj)  EmptyMagic Circus(with Cherry Minaj)  I_back_titleMagic Circus(with Cherry Minaj)  Empty 
Xiphion.
Magic Circus(with Cherry Minaj)  EmptyMagic Circus(with Cherry Minaj)  I_back_titleMagic Circus(with Cherry Minaj)  Empty 
Alethia Spitz
Magic Circus(with Cherry Minaj)  EmptyMagic Circus(with Cherry Minaj)  I_back_titleMagic Circus(with Cherry Minaj)  Empty 
mindfreak.
Magic Circus(with Cherry Minaj)  EmptyMagic Circus(with Cherry Minaj)  I_back_titleMagic Circus(with Cherry Minaj)  Empty 
Wakanda
Magic Circus(with Cherry Minaj)  EmptyMagic Circus(with Cherry Minaj)  I_back_titleMagic Circus(with Cherry Minaj)  Empty 
Sharma Sanara
Magic Circus(with Cherry Minaj)  EmptyMagic Circus(with Cherry Minaj)  I_back_titleMagic Circus(with Cherry Minaj)  Empty 

Share

Magic Circus(with Cherry Minaj)

Wyndrunner
××FANTASY RPG××
Wyndrunner
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 2
×Silver ×Silver : 2992
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-07-19
×Age ×Age : 38
×Location ×Location : Centorus
Magic Circus(with Cherry Minaj) Fri Apr 05, 2024 1:49 pm

Era o zi călduroasă de Aprilie. Eu îmi găsisem o slujbă la circ. Fiind o extraterestra cu înfățișare ciudata de centaur înaripat era singurul loc unde găsisem acceptare și o slujbă buna pentru a îmi asigura traiul pe Pământ și a strânge bani pentru reparațiile foarte costisitoare ale navei spațiale cu care mă prăbușisem aici.
Pe langa slujba de pe scenă de artist de circ, in afara scenei eram prompter. Adică împărțeam flayere prin orașele pe unde ajungea circul.
Cherry Minaj
××REAL RPG××
Cherry Minaj
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 27
×Silver ×Silver : 3009
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-07-19
×Age ×Age : 24
×Location ×Location : Rusia
Re: Magic Circus(with Cherry Minaj) Sat Apr 06, 2024 7:42 pm

Era o zi ca și oricare alta, eu stand și făcând o pauza de la numerele mele de acrobație. Imi placea sa am timp de respiro pentru ca asa știam eu ca este necesar și plăcut corpului nostru omenesc. Prea multa munca nu era bună, producea oboseala și accidentare.



La vie en rose
c18777c981773c9c23a9e6e39be9035dee41ebc8r1-500-281_hq.gif37da7cdc91be2b19f187715bb44584c6.gif
Wyndrunner
××FANTASY RPG××
Wyndrunner
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 2
×Silver ×Silver : 2992
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-07-19
×Age ×Age : 38
×Location ×Location : Centorus
Re: Magic Circus(with Cherry Minaj) Sat Apr 06, 2024 9:11 pm

-Cherry, stii, am o superidee pe care sa o propunem domnului director dar nu stiu daca va fi de acord cu ea. Din moment ce s-ar putea spune ca copiem oarecum ceva ce am vazut la alt circ. Doar ca aducem un foarte mic plus de noutate. Deci sansele sa aprobe ar fi cam 50% parerea mea.

Ideea mea e ca tu sa executi o acrobatie la trapez iar la finalul numarului tau iti dai drumul de la inaltime si vin eu in zbor si te prind in timp ce execut un triplu axel in zbor.

Ideea e inspirata ca am vazut la un circ acum cativa ani un numar in care o acrobata la trapez si-a dat drumul de la inaltime si a intrat in scena un cal, ea a aterizat direct pe spatele calului si calul a dat cateva ture de scena cu ea in timp ce ea isi tinea echilibru stand in piciaore pe cal.

Ar mai fi o idee sa incerci si sa stai in picioare pe mine in timp ce zbor dar pentru asta va fi nevoie de mult antrenament.


Sponsored content
Re: Magic Circus(with Cherry Minaj)

Magic Circus(with Cherry Minaj)
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» Nicki Minaj
» Nicole Cherry
» My Cherry Lady
» Nicole Cherry
» The Gazette 『THE SUICIDE CIRCUS』

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ♦ RPG♦ :: ⚜️In the future-
Jump to: