Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Anitta
An alien project for protection(with Kamelya)  Purple12Today at 8:27 am by Rogue

» Achiziții
An alien project for protection(with Kamelya)  Purple12Today at 1:17 am by mindfreak.

» Hell Bet (with Sccubus)
An alien project for protection(with Kamelya)  Purple12Yesterday at 11:59 pm by Levona Incandesor

» Vot Ban Alethia Spitz
An alien project for protection(with Kamelya)  Purple12Yesterday at 11:30 pm by Yobi

» Condica de prezenta
An alien project for protection(with Kamelya)  Purple12Yesterday at 6:21 pm by Xiphion.

» Anne's GFX Shop
An alien project for protection(with Kamelya)  Purple12Yesterday at 4:39 pm by Survivor

» Accesory of the day
An alien project for protection(with Kamelya)  Purple12Yesterday at 4:27 pm by Rogue

» The food of the day
An alien project for protection(with Kamelya)  Purple12Yesterday at 4:27 pm by Rogue

» Drink of the day
An alien project for protection(with Kamelya)  Purple12Yesterday at 4:26 pm by Rogue

Recent members
See more
Visitators
An alien project for protection(with Kamelya)  Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
An alien project for protection(with Kamelya)  EmptyAn alien project for protection(with Kamelya)  I_back_titleAn alien project for protection(with Kamelya)  Empty 
Survivor
An alien project for protection(with Kamelya)  EmptyAn alien project for protection(with Kamelya)  I_back_titleAn alien project for protection(with Kamelya)  Empty 
Rogue
An alien project for protection(with Kamelya)  EmptyAn alien project for protection(with Kamelya)  I_back_titleAn alien project for protection(with Kamelya)  Empty 
Nacht.
An alien project for protection(with Kamelya)  EmptyAn alien project for protection(with Kamelya)  I_back_titleAn alien project for protection(with Kamelya)  Empty 
portal Rpg
An alien project for protection(with Kamelya)  EmptyAn alien project for protection(with Kamelya)  I_back_titleAn alien project for protection(with Kamelya)  Empty 
Akiko
An alien project for protection(with Kamelya)  EmptyAn alien project for protection(with Kamelya)  I_back_titleAn alien project for protection(with Kamelya)  Empty 
Xiphion.
An alien project for protection(with Kamelya)  EmptyAn alien project for protection(with Kamelya)  I_back_titleAn alien project for protection(with Kamelya)  Empty 
Alethia Spitz
An alien project for protection(with Kamelya)  EmptyAn alien project for protection(with Kamelya)  I_back_titleAn alien project for protection(with Kamelya)  Empty 
mindfreak.
An alien project for protection(with Kamelya)  EmptyAn alien project for protection(with Kamelya)  I_back_titleAn alien project for protection(with Kamelya)  Empty 
Wakanda
An alien project for protection(with Kamelya)  EmptyAn alien project for protection(with Kamelya)  I_back_titleAn alien project for protection(with Kamelya)  Empty 

Post new topicReply to topicShare

An alien project for protection(with Kamelya)

Go to page : 1, 2  Next
Esperanza
××FANTASY RPG××
Esperanza
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
×Silver ×Silver : 2253
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-07
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : Etheria
An alien project for protection(with Kamelya) Sun Oct 15, 2023 11:26 am

Planeta Etheria era frumoasa și plină de viață, undeva într-o galaxie atât de îndepărtata încât era situată dincolo de universul observabil. Era a 5-a planeta de la Steaua sa, mare și albastra și fusese situata in zona Gold Luck.
Inteligența rațională de dezvoltase din cai, apărând Homo Ecvinus care mai erau numiți și Antro-horse. Erau 8 rase:
Antro-horse, Antro-unicorn, Antro-Pegasus, centauri, uni-centauri, pegatauri, licorno-centauri și Anthro-Licornocentauri.

Dar într-o zi industrializarea excesiva, poluarea și războaiele, distruseră planeta, facand-o aproape de nelocuit.

Și iata-ma, în spațiu în nava mea spațială in forma de potcoava, zburând cu viteza superluminica, spre Terra. Oprind doar din când în când pe câte un meteorit sa extrag combustibil pentru nava.

Îmi fusese încredințată misiunea de a împiedica aceasta planeta sa urmeze aceeași cale greșită.

Într-o zi, când navigam prin Calea Lactee, computerul de bord îmi dăduse atenționarea că ne apropiem de o planetă cu viața pe ea. Era Terra.
Kamelya
××sci-fic/supranatural××
Kamelya
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 47
×Silver ×Silver : 2197
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Russia
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Sun Oct 15, 2023 11:47 am

Stateam linistita si ma bucuram de frumusetea noptii. Din cand in cand ma mai uitam la stele si planete cu ajutorul telescopului meu minunat. Ma simteam in largul meu si eram bucuroasa ca putem sa profit de aceste lucruri minunate.
An alien project for protection(with Kamelya)  OIP
Esperanza
××FANTASY RPG××
Esperanza
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
×Silver ×Silver : 2253
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-07
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : Etheria
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Sun Oct 15, 2023 11:53 am

Mă hotărăsc să aterizez și după ce survolez zona și aleg locul de aterizare, dau niste flashuri alternative in culorile curcubeului, începând apoi procedurile de aterizare. Aterizez nava într-un luminiș dintr-o pădure.
Kamelya
××sci-fic/supranatural××
Kamelya
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 47
×Silver ×Silver : 2197
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Russia
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Sun Oct 15, 2023 11:57 am

Ma uitam atenta la cer, cand brusc vad un ozn. Era imens si parea a se indrepta spre pdure. Insa nu stiam de ce ne vizitase padurea. Cert e ca acel loc era destul de vizitat de nave tip UFO. Aproape in fiecare seara le vedeam facand cate o halta. Nici sa aiba lapte si miere.
Esperanza
××FANTASY RPG××
Esperanza
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
×Silver ×Silver : 2253
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-07
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : Etheria
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Sun Oct 15, 2023 12:04 pm

După ce bag nava spațială in parcarea subterană secreta pentru OZN-uri, imi iau cu mine un troller cu ceva bagaje și mă îndrept spre un cartier al orașului de lângă pădure. Fix către casa unde era telescopul cu care îmi fusese văzută nava.
Kamelya
××sci-fic/supranatural××
Kamelya
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 47
×Silver ×Silver : 2197
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Russia
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Sun Oct 15, 2023 12:18 pm

Vazand ca a plecat acel ozn, imi iau o cana de ceai si ma relaxez privind stelele de pe hamac. Nu stiam de ce, dar aveam o presimtire stranie, ca si cum urma sa fiu vizitata de fiinte extraterestre. Mai ales ca eu aveam si capacitatea invizibilitatii si a ochiilor de pisica. Puteam sa vad in intuneric ca si o felina.
Esperanza
××FANTASY RPG××
Esperanza
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
×Silver ×Silver : 2253
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-07
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : Etheria
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Sun Oct 15, 2023 1:27 pm

Ajung la ușa casei și bat la ușă.
Kamelya
××sci-fic/supranatural××
Kamelya
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 47
×Silver ×Silver : 2197
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Russia
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Sun Oct 15, 2023 1:30 pm

Ma ridic rapud sindeschid usa ca sa o intampin pe prietena mea cea mai buna. Era ca si o sora pentru mine si ma simteam foarte bine in prezenta ei. Mai ca imi venea sa ii propun sa se mute cu mine. "Salut draga mea, bine ai venit buna mea prietena draga."
Esperanza
××FANTASY RPG××
Esperanza
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
×Silver ×Silver : 2253
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-07
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : Etheria
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Sat Oct 21, 2023 10:27 pm

-Bine, te-am regasit. Din pacate nu am vesti prea bune. Planeta mea sta pe un butoi de pulbere gata sa explodeze. Tare mi-e teama ca va imprtasi soarta planetei Krypton si nu voi mai avea la ce sa ma intorc.
Fie se va imprastia in mii de asteroizi cum a patit Krypton, fie va ajunge inospitaliera vietii precum e Venus. Sunt aici sa caut un anumit care sa ne ajute. Insa ce caut nici eu nu stiu. Nu stiu daca caut ceva material sau ceva imaterial.
Kamelya
××sci-fic/supranatural××
Kamelya
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 47
×Silver ×Silver : 2197
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Russia
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Sat Oct 21, 2023 10:48 pm

Nu imi venea sa cred ce iminera dat sa auda urechiile mele. Speram din toata inima ca eu sa nu am parte de asa ceva vreodata. Mai ales ca planta Pământ era tare frumoasa asa cum era ea in habitatul ei natural. "Imi pare nespus de rau ca planeta ta trece printr-o mare catastrofa. Cu ce te-asi putea ajuta mai exact?"
Esperanza
××FANTASY RPG××
Esperanza
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
×Silver ×Silver : 2253
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-07
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : Etheria
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Sat Oct 21, 2023 11:02 pm

-Caut un material care ar ajuta la a fi antidotul pentru poluare și poluare nucleară.
Kamelya
××sci-fic/supranatural××
Kamelya
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 47
×Silver ×Silver : 2197
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Russia
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Sat Oct 21, 2023 11:18 pm

Imi casc gura aproape de un kilometru la auzul acestor probleme cu care se confrunta planeta ei. Mi se parea deja imposibilul imposibilului. "Vai Doamne, dar cum ati ajuns la nivelul acesta dezastruos de poloare? Si eu credeam ca doar Terra se confrunta cu acest probleme odioase."
Esperanza
××FANTASY RPG××
Esperanza
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
×Silver ×Silver : 2253
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-07
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : Etheria
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Sat Oct 21, 2023 11:41 pm

-Am luat-o pe o cale mai greșită a progresului tehnologic decât au luat-o oamenii.
Planeta Etheria e de aceeași dimensiune cu Pământul. Dar cu o rasa cabalină ca noi, cu instincte care domina peste rațiune, nu e prea greu de ghicit.
1. Suntem vegani dar nu ne-am mulțumit cu ce ne-a dat natura. Am creat fabrici de procesare. Fiind și amatori de dulciuri, am creat fabrici de dulciuri vegane. Însă a fi vegan implica costuri de producție mari și fabricile poluează mai mult decât fabricile obișnuite.
2. Nu ne-am mulțumit cu o viteză naturala care echivalează vitezele umane artificiale. Am creat mașini mai puternice. O mașină cu cât e mai puternica cu atât poluează mai mult. Ceva ce ne-am dat seama foarte recent.
3. Sistemul nostru de încălzire în anotimpul rece e cel nuclear.

4. Atât mașinile cat și aparatele din fabrici dar și sistemul de încălzire în anotimpul rece, funcționează pe baza de Protactiniu. Un element radioactiv care din păcate reacționează cu oxigenul și care elimina ceva toxic in aer. Pe perioade mici, e aparent inofensiv dar pe perioade lungi se aduna și se tot aduna, picătură cu picătură până se umple paharul și da pe afara.
Kamelya
××sci-fic/supranatural××
Kamelya
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 47
×Silver ×Silver : 2197
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Russia
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Mon Oct 23, 2023 11:13 am

"Staibasa, vreibsa zici ca pe plabeta ta e o soarta ca si la noi? Insa cu cai? Mi se pare absolut incredibil. Si cu ce te pot ajuta eu mai exact? Am intrebat-o in timp ce ma uitam socata spre ea. Si eu care credeam ca doar aici e dezastru ecologic.
Esperanza
××FANTASY RPG××
Esperanza
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
×Silver ×Silver : 2253
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-07
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : Etheria
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Mon Oct 23, 2023 5:41 pm

-Cam da. Si exista o profetie. Daca esti cumva fana a cristalelor magice, cred ca stii despre ce vorbesc. Se spune ca exista un grup de 7 cristale unice care unite pot invinge poluarea si restabili echilibru natural si armonia dar in acelasi timp daca pica in maini gresite, au puterea de a distruge universul. Cele 7 unite si plantate pe o planeta in decadere, intr-un loc ce trebuie pazit, pot da nastere Copacului Armoniei, un copac ce respira aer poluat si expira oxigen si ozon si care isi imporastie semintele si se imprastie pe toata planeta.
Kamelya
××sci-fic/supranatural××
Kamelya
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 47
×Silver ×Silver : 2197
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Russia
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Thu Oct 26, 2023 1:49 pm

Imi bulbuc ochii si in același timp ma uit socata si imi aduc aminte de descoperirea tatalui meu. "Exista 7 cristale impartite pe tot globul. Insa sunt in forma de craniu. Doar 2 au fost gasite si sunt securizate la NASA. Restu cristalelor in forma de cap de mort nu stie nimeni unde se afla. Dar daca se unesc, vor aduce pacea si ordinea pe Pământ. Iar oamenii vor fi aproape de divinitate"
Esperanza
××FANTASY RPG××
Esperanza
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
×Silver ×Silver : 2253
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-07
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : Etheria
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Thu Oct 26, 2023 2:01 pm

-E clar. Chiar dacă le găsim pe celelalte fara cele două de la NASA nu putem face nimic. De la NASA nu putem lua fara să riscăm arest pentru intrare prin efracție și furt. De bună voie nu o sa ni le dea.
Kamelya
××sci-fic/supranatural××
Kamelya
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 47
×Silver ×Silver : 2197
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Russia
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Thu Oct 26, 2023 3:53 pm

In acel moment iau telefonul si ii arat o poza cu scheletele legendare de care vorbeam eu. "Le vezi? Acestea sunt si sunt in numar de 7.6 le asezi in forma de cerc iar al 7-lea in centru cercului. "
An alien project for protection(with Kamelya)  R.20c75e11b5ce946c60360b9eae2f6f0b?rik=oopBEI62cM9Zcg&riu=http%3a%2f%2fwww.skullis.com%2fProductImage%2f4807896%2fQuartz-Rock-Crystal-Carved-Elongated-Mayan-Alien-Crystal-Skull-08
Era unul din cele mai frumoase cranii de cristal, cu o perfectiune si o puritate de 100%.
Esperanza
××FANTASY RPG××
Esperanza
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
×Silver ×Silver : 2253
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-07
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : Etheria
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Thu Oct 26, 2023 4:24 pm

-Sunt frumoase intradevar. Dar ma intreb daca cumva sunt destinate doar Terrei. Nu stiu daca sunt una si aceleasi cu cele din legendele noastre. Cred ca fiecare planeta are cristalele ei energertice.
Kamelya
××sci-fic/supranatural××
Kamelya
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 47
×Silver ×Silver : 2197
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Russia
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Fri Oct 27, 2023 8:10 am

"De fapt suntbdestinate universului nostru. Insa ca sa se activeze purificarea galaxiilor, trebuie sa il facem chiar aici. Pentru ca aici a fost facut si la imceputul inceputului." Insa stiam un lucru, trebuiau gasite inainte ca cineva odios sa puna mana pe ele.
Esperanza
××FANTASY RPG××
Esperanza
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
×Silver ×Silver : 2253
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-07
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : Etheria
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Tue Nov 07, 2023 7:28 pm

-Cred ca inteleg. Spun eu
Kamelya
××sci-fic/supranatural××
Kamelya
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 47
×Silver ×Silver : 2197
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Russia
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Thu Nov 09, 2023 4:28 pm

"Doar crezi ca intelegi? Cred ca glumesti, nu?" ...o intreb usor socata cand onaud ce spune. Mai ca iminvenea in cap ca acea fiinta cabalina avea iq-ul ca si al unui om. Nu ma asteptam sa inteleaga greut ceea ce i-am spus.
Esperanza
××FANTASY RPG××
Esperanza
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
×Silver ×Silver : 2253
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-07
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : Etheria
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Sat Dec 09, 2023 11:11 pm

Dau din cap aprobator.

In acelasi timp ma tot gandeam daca se va prinde ca cei ca mine au IQ-ul doar ca a unor oameni dar nu cu mult peste. In timp ce alta rasa din zona e mai superioara noua.

-Stii, in Galaxia mea exista o populatie numita DRK-Nequus nise fiinte jumate cai jumate reptilieni draconieni. Sunt niste fiinte destul de rele. Apoi chiar pe planeta mea mai avem pe uniidintre noi pe care natura i-ainzestratcucoarne si magie care au luat-o pe partea gresita utilizand magie neagra ceajunge sa ii controleze ea pe ei.


Kamelya
××sci-fic/supranatural××
Kamelya
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 47
×Silver ×Silver : 2197
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Russia
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Fri Dec 15, 2023 2:49 pm

Auzind una ca asta, inghit în sec pentru ca mi se parea infricosatoare apariția acelor fiinte. Numai când îmi imaginam, mi se făcea pielea de găină. "Vezi tu, eu una prefer sa stau departe de acele fiinte ciudate de care îmi spui. Nu ma încântă de loc."...dar ma bucuram ca imi spunea adevarata fata a acelor fiinte. Mai ales ca erau n planete, n galaxii, la fel si N specii extraterestre.
Esperanza
××FANTASY RPG××
Esperanza
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
×Silver ×Silver : 2253
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-07
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : Etheria
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Tue Dec 26, 2023 4:12 pm

-Stiu. Si eu prefer sa stau departe de acele fiinte.
Kamelya
××sci-fic/supranatural××
Kamelya
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 47
×Silver ×Silver : 2197
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Russia
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Wed Dec 27, 2023 4:00 pm

"Te cred pe cuvânt...." Insa ma gândeam ca avea sa îmi arate lucruri minunate și planete noi. Pentru ca si eu eram dornica sa aflu și sa cunosc specii noi extraterestre."Uite, asi vrea sa cunosc rasa venusiana și pleaiadina. Am auzit ca sunt ființe pajnice și iubitoare."
Esperanza
××FANTASY RPG××
Esperanza
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
×Silver ×Silver : 2253
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-07
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : Etheria
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Tue Jan 02, 2024 6:00 pm

-Intradevar asa este. Apropo facem party de Anu Nou Pleiadian. Cei de pe Alcyone una din stelele pleiade, urmeaza sa sarbatoreasca curand Anu Nou. Party va fi organizat pe Statia Spatiala Yorizons. Putem aunge acolo cu nava mea spatiala. Vor fi acolo si pleiadieni si venusieni. Apropo venusienii sunt prieteni buni cu pleiadienii.
Kamelya
××sci-fic/supranatural××
Kamelya
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 47
×Silver ×Silver : 2197
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Russia
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Sun Jan 07, 2024 6:09 pm

Auzind o asemenea veste buna, eram în culmea extazului de bucurie. Era una din cele mai bune vesti primite înainte de sfârșitul de an. "Normal ca asi vrea sa mergem acolo. Eu sunt gata gata de calatorie. *
Esperanza
××FANTASY RPG××
Esperanza
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 21
×Silver ×Silver : 2253
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-07
×Age ×Age : 17
×Location ×Location : Etheria
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Tue Jan 09, 2024 7:47 pm

O duc apoi sa ii arat nava

An alien project for protection(with Kamelya)  3dp-02

Living

An alien project for protection(with Kamelya)  65046bf150d1abb7e5911702_x-65046bcfdc4f0

An alien project for protection(with Kamelya)  3d-rendering-grand-luxury-hotel-reception-hall-entrance-lounge-restaurant-with-stair_105762-1668

An alien project for protection(with Kamelya)  Hotel-signage-How-to-Create-a-Reception-Area-to-Wow-Your-Visitors-blog-image

Dormitor:

An alien project for protection(with Kamelya)  485544815

Bucataria

An alien project for protection(with Kamelya)  Images?q=tbn:ANd9GcSvpGz8bcvESiYhxv8RMtYTE0xxF8WwD1cnDpy9itOcVlZysUjQPIAm7xmYERXFmQUvlqs&usqp=CAU

Baia care continea un dus si o toaleta pentru 0 G Ambele intr-un singur modul

An alien project for protection(with Kamelya)  0bathroomfut03

An alien project for protection(with Kamelya)  6807937d112bdbf5d1388661d41dcffc

Camera de oaspeti

An alien project for protection(with Kamelya)  PB122437

An alien project for protection(with Kamelya)  First-class-award-travel-12

Cala de bagaje

An alien project for protection(with Kamelya)  Aircraft-cargo-bay-600nw-705429358

Puntea superioara

An alien project for protection(with Kamelya)  2b5b0b3d6a3ef277d6caf43baea21770

Modulul de andocare si acces catre statii spatiale

An alien project for protection(with Kamelya)  Science-background-fiction-interior-rendering-sci-fi-spaceship-corridors-yellow-light

Cockpit:

An alien project for protection(with Kamelya)  Shutterstock_159428258 " />" />
Kamelya
××sci-fic/supranatural××
Kamelya
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 47
×Silver ×Silver : 2197
×Reputation ×Reputation : 1
❥×Enrolment Date : 2023-10-15
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : Russia
Re: An alien project for protection(with Kamelya) Tue Jan 09, 2024 8:48 pm

Nava era destul de mica de la distanta, insa cand ma apropiau de ea era cam de vreo 30 m în lățime și înălțime. Arata exact ca și o pisica de mare. Insa cand am intrat in nava, am ramas uimita de cât de luxoasa era nava. Dar cel mai mult îmi plăcea camera de oaspeți. Am preferat sa nu rămân în cockpit.
Sponsored content
Re: An alien project for protection(with Kamelya)

An alien project for protection(with Kamelya)
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
Similar topics
-
» Magical protection
» Kalachakra: The Most Powerful Protection From Natural Disasters
» Noutati Hello! Project
» Project Almanac
» The Adam Project

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ♦ RPG♦ :: ⚜️Alien life-
Post new topicReply to topicJump to: