Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Condica de prezenta
Daca am fi ticalosi Purple12Today at 8:51 am by Nacht.

» Berbec
Daca am fi ticalosi Purple12Today at 8:50 am by Nacht.

» Taur
Daca am fi ticalosi Purple12Today at 8:49 am by Nacht.

» Gemeni
Daca am fi ticalosi Purple12Today at 8:48 am by Nacht.

» Rac
Daca am fi ticalosi Purple12Today at 8:48 am by Nacht.

» Leu
Daca am fi ticalosi Purple12Today at 8:47 am by Nacht.

» Fecioara
Daca am fi ticalosi Purple12Today at 8:46 am by Nacht.

» Balanta
Daca am fi ticalosi Purple12Today at 8:45 am by Nacht.

» Scorpion
Daca am fi ticalosi Purple12Today at 8:45 am by Nacht.

Recent members
See more
Visitators
Daca am fi ticalosi Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Daca am fi ticalosi EmptyDaca am fi ticalosi I_back_titleDaca am fi ticalosi Empty 
portal Rpg
Daca am fi ticalosi EmptyDaca am fi ticalosi I_back_titleDaca am fi ticalosi Empty 
Survivor
Daca am fi ticalosi EmptyDaca am fi ticalosi I_back_titleDaca am fi ticalosi Empty 
Nacht.
Daca am fi ticalosi EmptyDaca am fi ticalosi I_back_titleDaca am fi ticalosi Empty 
Akiko
Daca am fi ticalosi EmptyDaca am fi ticalosi I_back_titleDaca am fi ticalosi Empty 
Xiphion.
Daca am fi ticalosi EmptyDaca am fi ticalosi I_back_titleDaca am fi ticalosi Empty 
Alethia Spitz
Daca am fi ticalosi EmptyDaca am fi ticalosi I_back_titleDaca am fi ticalosi Empty 
mindfreak.
Daca am fi ticalosi EmptyDaca am fi ticalosi I_back_titleDaca am fi ticalosi Empty 
Wakanda
Daca am fi ticalosi EmptyDaca am fi ticalosi I_back_titleDaca am fi ticalosi Empty 
Sharma Sanara
Daca am fi ticalosi EmptyDaca am fi ticalosi I_back_titleDaca am fi ticalosi Empty 

Share

Daca am fi ticalosi

Guest
Guest
Anonymous
Daca am fi ticalosi Thu Feb 02, 2023 12:41 am

Daca am fi ticalosi 2060010403-0-240
Descriere
Oliver Marks tocmai a terminat de ispăşit zece ani pentru uciderea unuia dintre prietenii săi cei mai apropiaţi – o crimă pe care nu se ştie dacă el a comis-o. În ziua eliberării, este întâmpinat de detectivul care l-a trimis după gratii. Detectivul Colborne iese la pensie, dar, înainte de asta, vrea să ştie ce s-a întâmplat cu adevărat cu zece ani în urmă.

Ca tânăr actor care studiază teatrul lui Shakespeare la un conservator de artă de elită, Oliver a observat că talentaţii săi colegi par să joace aceleaşi roluri atât pe scenă, cât şi în afara ei – ticălos, erou, tiran, seducătoare –, deşi el s-a simţit condamnat să fie întotdeauna un personaj secundar în povestea altcuiva. Dar, atunci când profesorii schimbă distribuţia, o rivalitate amicală ia o întorsătură urâtă, iar piesa se revarsă periculos în viaţa reală.

Când loveşte tragedia, unul dintre cei şapte prieteni este găsit mort. Ceilalţi se confruntă cu cea mai mare provocare actoricească de până atunci: să convingă poliţia, şi pe ei înşişi, că sunt nevinovaţi.

M.L. Rio a fost actriţă, iar acum este profesoară. Are un masterat în Studii shakespeariene la King’s College, Londra, şi Shakespeare’s Globe. Este doctorandă la Universitatea din Maryland şi locuieşte la Washington, D.C., cu multe cărţi, multe discuri şi câinele ei loial, Marlowe.

„O poveste bogat stratificată de iubire, prietenie şi obsesie.”

Cynthia D’Aprix Sweeney, autoarea bestsellerului New York Times Moştenirea

„Un thriller literar plin de suspans, a cărui întorsătură finală şi şocantă de situaţie nu o veţi uita curând.”

Miranda Beverly-Whittemore, autoarea bestsellerelor New York Times Vacanţă în paradis şi June

„Un roman rar şi extraordinar. Un thriller care îţi taie răsuflarea.”
Emily St. John Mandel
Survivor
××Administrator××
Survivor
❥ Army: ❥ Army: : ❥Falun Gong, Reiki & Qigong
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 19033
×Silver ×Silver : 36121
×Reputation ×Reputation : 37
❥×Enrolment Date : 2020-03-16
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : ❥ Aldebaran
×Mood ×Mood : ❥ 幸せな猫
Re: Daca am fi ticalosi Sat Feb 04, 2023 10:16 am

Daca am fi ticalosi Water___f2u_divider___by_cosmik_junky_dbimrrv-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTQiLCJwYXRoIjoiXC9mXC9kYWM2NTUyNy1mYWVlLTQ3MWYtOWJkNS02MjZjODUyOGU2YWRcL2RiaW1ycnYtZDA2ZTA5NjAtYzdkZi00MjhhLWJjZjctM2NiMjQ4MWEwNDdlLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
pare o carte super interesanta si te pune p gandit continutul ei


Daca am fi ticalosi F6b717efbceeaca142fd5be5f380a929
Daca am fi ticalosi
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» Oare ce s-ar intampla daca ar fi inventata masina timpului?
» Dacă ți-e frică de DENTIST, înseamnă că te regăsești în situațiile astea
» 5 lucruri pe care să le faci dacă îți este dor de fostul partener. Sfaturi utile pentru a trece mai ușor peste o despărțire

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ❇️More you know❇️ :: ⚜️Book-
Jump to: