Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Achiziții
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Purple12Today at 12:50 am by mindfreak.

» Informare
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Purple12Today at 12:33 am by mindfreak.

» Eiza Gonzales
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Purple12Today at 12:21 am by Rogue

» Candice Swanepoel
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Purple12Today at 12:17 am by Rogue

» You are stuck on me like a tattoo (Open RPG)
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Purple12Today at 12:14 am by Enrique

» I wish I had an angel (Open RPG)
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Purple12Today at 12:06 am by Robert Pattern

» Emily Didonato
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Purple12Today at 12:02 am by Rogue

» Elsa Hosk
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Purple12Yesterday at 11:48 pm by Rogue

» Tonight I will be your naughty girl (+18 open rpg)
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Purple12Yesterday at 11:36 pm by Michael Bright

Recent members
See more
Visitators
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
Rogue
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  EmptyInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  I_back_titleInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Empty 
Survivor
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  EmptyInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  I_back_titleInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Empty 
dominic
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  EmptyInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  I_back_titleInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Empty 
Nacht.
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  EmptyInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  I_back_titleInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Empty 
Xiphion.
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  EmptyInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  I_back_titleInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Empty 
portal Rpg
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  EmptyInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  I_back_titleInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Empty 
Akiko
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  EmptyInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  I_back_titleInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Empty 
mindfreak.
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  EmptyInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  I_back_titleInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Empty 
Wakanda
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  EmptyInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  I_back_titleInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Empty 
Midori
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  EmptyInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  I_back_titleInimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Empty 

Share

Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut

Survivor
××Administrator××
Survivor
❥ Army: ❥ Army: : ❥Falun Gong, Reiki & Qigong
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 19625
xSilver xSilver : 1544
×Reputation ×Reputation : 37
❥×Enrolment Date : 2020-03-16
×Age ×Age : 16
×Location ×Location : ❥ Aldebaran
×Mood ×Mood : ❥ 幸せな猫
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut Wed Jan 18, 2023 1:40 pm

Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  Inimi-zbuciumate-volumul-1-primul-sarut-daniela-hurts

Urmandu-si visul de a deveni psiholog, ca mama ei, Anne se impiedica de fiorii primelor sentimente de dragoste si de doi ochi albastri precum adancul oceanului.

Dupa o ciocnire ce a lasat scantei in urma si replici acide, il cunoaste pe Vincent fara sa-si fi planuit asta.

El, pe de alta parte, nu are vreo intentie sa umble dupa fusta unei fete, singurele lui griji fiind fratele sau mai mic si sa aduca paine pe masa.

Dar destinul nu-i asculta nicidecum si ii pune in cele mai imprevizibile circumstante doar ca ei sa fie aproape unul de celalalt.

Nu este floare la ureche, insa. Destinul se intalneste cu un dusman temator: trecutul. Oare va fi soarta mai puternica decat secretele, minciunile si ranile sufletului sau cei doi se vor scufunda pe fundul oceanului ca doua corabii uitate de dragoste?

shop:
https://www.librariadelfin.ro/carte/inimi-zbuciumate-volumul-1-primul-sarut-daniela-hurts--i119336


Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut  F6b717efbceeaca142fd5be5f380a929
Online
Inimi zbuciumate, Volumul 1, Primul sarut
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» Inimi zbuciumate, Volumul 2, Nu te indragosti de Vincent
» Inimi zbuciumate, Volumul 4, Tenebrele adevarului
» Studii Liturgice Contemporane. Volumul 1
» Exploratorii. Muntele de fum, Volumul III
» Tehnologie farmaceutica Volumul I

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ❇️More you know❇️ :: ⚜️Book-
Jump to: