Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

WELCOME to JAPAN AND KOREA FORUM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Throne of Fairytopia

Go down 
AuthorMessage
Alethia Spitz
Asistent
Asistent

Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 7077
Puncte Puncte : 22594
Reputatie Reputatie : 19
Varsta Varsta : 32
Localizare Localizare : Braila

PostSubject: Throne of Fairytopia    Tue Oct 02, 2018 10:17 am

In acest topic povestea este despre printesa zanelor Sanara care la implinirea varstei de 21 ani va trebui sa se casatoreasca. Principalul pretendent este un print elf Kailas a carui mama e insasi Maleficent. Sanara stia ca aceasta planuieste sa uneasca cele doua regate iar apoi sa stapaneasca ea intreg tinutul. Sanara se indragostise de un om simplu, sofer pe autobuz care trecea prin fata casei matusilor ei si pe langa portalul magic din padure, de 3 ori pe zi.
Vazand acestea Maleficent incepu sa ameninte toate cele 3 lumi: Cea a zanelor, a elfilor si a oamenilor.

Sanara

Sosise ziua cea mare iar petrecerea aniversara era in pregatiri. Eu il asteptam pe prietenul meu un baiat simplu din lumea oamenilor insa inaintea lui sosise printul elf. Desi il uram protocolul nu imi permitea sa ii fac un vant pe usa afara. Ii spun doar ca ma mai gandesc la propunerea lui asa ca pleca. In curand sosi baiatul din lumea oamenilor iar eu il primesc.
-Salut! Te-am asteptat. Mi-a fost dor de tine. Ii spun eu.

Back to top Go down
View user profile http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum

Throne of Fairytopia
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nuclear Throne Custom! (Need Mutations!)
» Throne of Power
» Light Finger On The New Throne - The New And Best Connection [Invite From ME Only]