Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

WELCOME to JAPAN AND KOREA FORUM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

A girl from Mistyc Island

Go down 
AuthorMessage
Alethia Spitz
Asistent
Asistent

Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 7222
Puncte Puncte : 23099
Reputatie Reputatie : 19
Varsta Varsta : 32
Localizare Localizare : Braila

PostSubject: A girl from Mistyc Island    Fri Jun 29, 2018 1:17 pm

Nymphiss:

Intr-o seara pe când plecasem la vânătoare pe insula, ma prinse o furtuna puternica. Era întuneric bezna si rareori cate un fulger lumina pe o fracțiune de secunda. Insa ceea ce vedeam era doar apa peste tot in timp ce eram dusa de furtuna puternica, departe. Oricât ms zbăteam sa îmi recuperez controlul asupra aripilor era in zadar. Vântul era prea puternic. Fusesem prinsa intr-o tornada. După un timp, când furtuna se potolise constat ca ma aflam intr-un oraș. Constat ca eu nu puteam intra in cladiri ușile fiind prea mici si capul meu ajungea pana la a 3-a fereastra pe verticala a cladirilor. Era prima data când vedeam oameni de care doar auzisem. Niste ființe mici si ciudate pentru mine ce erau cat glezna mea. Plimbandu-ma prin oras, ajung insa la o clădire ce arata ca o casa enorma cu piscina, destul de comoda pentru mine insa probabil un adevărat lux pentru o ființă ce îmi venea doar până la glezna. Deja casa îmi stârnea curiozitatea sa vad cine locuiește acolo. Desi eram destul de mare încât puteam pasi fara probleme in curte, preferasem sa nu invadez spațiul privat a cuiva așa ca ma aplec ușor si cum degetele mele erau prea mari, îmi folosesc o gheara de la unul din degetele mâinii de dinozaur si sun la ușă.

Back to top Go down
View user profile http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum

A girl from Mistyc Island
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» A Farm Girl With Big Dreams. (Needing a boy)
» Alex (Orphan girl)
» Nicky Jones The Emo Girl
» Famous Boy plus Ordinary Girl equals... love? (O p e n)
» Serious: Prison Island Break Out ((Open to any and everyone))