Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

WELCOME to JAPAN AND KOREA FORUM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Sanara, o papusa vie

Go down 
AuthorMessage
Alethia Spitz
Asistent
Asistent

Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 7080
Puncte Puncte : 22599
Reputatie Reputatie : 19
Varsta Varsta : 32
Localizare Localizare : Braila

PostSubject: Sanara, o papusa vie    Wed Feb 07, 2018 2:43 pm

Sanara:

Era o zi de primavara. Eram micsorata si stateam pe etajera langa cateva papusi. imbracata cu o rochita de printesa a unei papusi. Urma sa vina in vizita verisoarele prietenei mele. Verisoarele prietenei mele erau 2 surori gemene de 8 anisori. Prietena ma pusese intentionat pe etajera printre papusi ca eu sa fiu luata de verisoarele ei drept una dintre papusile ei. In timp ce stateam acolo pe etajera ma gandeam la porerclele adunate de mine: Dolly, Barbie iar mai nou era chibi chan. Acestea fiind datorate faptului ca imi placea ca in majoritatea timpului sa fiu micsorata. Iar eu constatasem ca preferasem astfel de porecle in detrimentul celor provenite de la numele meu care era Sana sau Sana chan. Deasemenea imi placea foarte mult sa ma aflu printre papusi si sa fiu tratata ca una dintre papusi. Si de data aceasta speram la o diversitate a jocurilor cu papusi in care sa fiu inclusa, nu doar servitul ceaiului.

Back to top Go down
View user profile http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum Online

Sanara, o papusa vie
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sharma Sanara