Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

WELCOME to JAPAN AND KOREA FORUM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Concursul pentru papusi

Go down 
AuthorMessage
Alethia Spitz
Asistent
Asistent

Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 6232
Puncte Puncte : 20089
Reputatie Reputatie : 17
Varsta Varsta : 32
Localizare Localizare : Braila

PostSubject: Concursul pentru papusi    Mon Feb 05, 2018 9:48 pm

Sanara:

In oras se organiza un concurs de frumusete pentru papusi unde fetitele veneau cu niste papusi care raspundeau la comenzi vocale.
Ma gandisem impreuna cu prietena mea ca sa ne inscriem in concurs. Sa ma inscrie pe post de papusa ei. Speram sa nu se prinda nimeni ca o zana reala se da drept papusa. Si nu prea avea cum fiindca nimeni nu cunostea existenta zanelor. Inscrierile se facusera cu cateva zile inainte. Acum sosind ziua cea mare eu eram inscrisa in competitie asa ca beau potiunea de micsorare si dupa ce ma micsorasem, o rog pe prietena mea sa ma pregateasca pentru concurs. Cum concursul era dupa amiaza, aveam toata dimineata la dispozitie pentru pregatiri: Facut parul, facuta manichiura si pedichiura, ales rochia, facut machiajul.
Acum stateam pe scaunelul unei masute de toaleta pentru papusi in timp ce prietena mea folosind ustensile pentru papusi, imi facea parul.
-Se simte asa bine sa fiu tratata ca o papusa. Ustensilele astea din trusa pentru papusi sunt asa grozave. Spun eu

Back to top Go down
View user profile http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum

Concursul pentru papusi
Back to top 
Page 1 of 1