Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

WELCOME to JAPAN AND KOREA FORUM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

O noua potiune de micsorare

Go down 
AuthorMessage
Alethia Spitz
Asistent
Asistent

Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 6726
Puncte Puncte : 21605
Reputatie Reputatie : 19
Varsta Varsta : 32
Localizare Localizare : Braila

PostSubject: O noua potiune de micsorare   Mon Feb 05, 2018 4:28 pm

Sanara:

Era o zi de primavara. Matusile mele erau plecate si eu eram acasa asteptand-o pe prietena mea pentru a ne distra. Ii lasasem un bilet prietenei mele si nist bani pe masa atat bancnote cat si monede iar eu bausem o potiune de micsorare mai concentrata care ma micsora mult. Zburand pe masa constat ca ajunsesem mai mica decat o moneda, atat de mica incat o moneda era ca un pat pentru mine.
-Se pare ca am reusit. O voi astepta aici pe prietena mea. Gandesc eu stand intinsa pe moneda de 1 yen.
Pe bilet era scris:

"Salut, draga mea prietena. Ti-am lasat bani aici pe birou langa aceasta nota sa mergem la cumapraturi la mall. Daca te intrebi unde sunt, ei bine am experimentat o potiune noua si ma aflu pe una dintre monede asa ca sa te uiti bine. Si cand vei lua banii in portofel sa ma bagi si pe mine. Stiu ca pana acum am mai avut experimente in care ma micsoram si mergeam in poseta ta pe langa ruj, telefon si portofel, dar azi m-am micsorat suficient de mult incat sa pot calatori in interiorul portofelului"

Back to top Go down
View user profile http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum Online

O noua potiune de micsorare
Back to top 
Page 1 of 1