Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

WELCOME to JAPAN AND KOREA FORUM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

On a ship

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
tymaakera
skeleton
skeleton

Army: Army: : BTS's Army
Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 312
Puncte Puncte : 1377
Reputatie Reputatie : 3
Varsta Varsta : 22
Localizare Localizare : Hmm... here and there

PostSubject: On a ship   Sat Jan 13, 2018 3:37 pm

First topic message reminder :

Elena nu este genul de fata care sa calatoreasca pe mare, dar cand trebuie, trebuie. Asa cum s-a intamplat si acum. Este nevoita sa ajunga la o conferinta in America, iar organizatorii le ofera transport gratuit numai pe mare. Ar fii preferat de zeci de ori mai mult sa mearga cu avionul din Londra pana in New York.

Back to top Go down
View user profile http://dreamland.forummagic.net/

AuthorMessage
Alethia Spitz
Asistent
Asistent

Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 6043
Puncte Puncte : 19522
Reputatie Reputatie : 17
Varsta Varsta : 32
Localizare Localizare : Braila

PostSubject: Re: On a ship   Sun Jan 28, 2018 8:23 pm

In cadere se parea ca ma zgariasem putin si superficial la coada. Acum ca eu eram in apa si era cam si ora mesei si probabil atrasi de mirosul sangelui meu isi facura aparitia si rechinii. Incercasera sa arunce un colac de salvare dar care rechinii in foamea lor il inhatasera imerdiat si il sparse, stiut fiind faptul ca rechinii rontaie orice fara sa le pese de nimic atunci cand le chioraie matele mai ales daca nu au mancat nimic de mult timp. Secundul capitanului un om care parea mai degraba un halterist sau unul care era bun de angajat ca paznic la silueta sa musculoasa fusee trimis de capitan in apa dupa mine. Era imbracat intr-un costum de cauciuc negru si care se parea ca era impregnat cu o substanta cu miros ciudat caci rechinii o zbughisera instantaneu. Dar oare ce era sa fac eu? Nu stiam ce decizie sa iau si eram derutata. Daca mi-as fi facut pierduta urma urma sa vina paza de coasta, politia, pompierii si alte autoritati sa faca cautari. Daca ieseam acum puteau vedea chiar acum ce sunt. Ma simteam prinsa la mijloc ca blocata din doua parti fara o cale de scapare.

Back to top Go down
View user profile http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum Online
tymaakera
skeleton
skeleton

Army: Army: : BTS's Army
Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 312
Puncte Puncte : 1377
Reputatie Reputatie : 3
Varsta Varsta : 22
Localizare Localizare : Hmm... here and there

PostSubject: Re: On a ship   Fri Feb 02, 2018 8:03 pm

Mă uit la ei nesigură. Nu știam ce să fac. Totuși, îmi vine o idee și sar în apă. Așa aș fii atras atenția asupra mea. Avea timp să plece și eu puteam juca pe beata, deși nu băuse așa de mult. Încep să mă zbat, făcând zgomot și stropind.

Sent from Topic'it App

Back to top Go down
View user profile http://dreamland.forummagic.net/
Alethia Spitz
Asistent
Asistent

Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 6043
Puncte Puncte : 19522
Reputatie Reputatie : 17
Varsta Varsta : 32
Localizare Localizare : Braila

PostSubject: Re: On a ship   Fri Feb 02, 2018 8:10 pm

Cand sarise in apa eu plec de acolo incat sa creada cei de pe vas ca ea fiusese fata care cazuse. Aveam oricum de gand sa urmez vasul sa mai vorbesc cu fata mai tarziu dupa ce se mai calmau spiritele. Plecasem insa nu departe ci doar la cativa zeci de metri in adancime. Observasem ancora ridicata care era insa tot pe exteriorul navei. Ma urc pe ancora folosind-o pe post de scaun, ancora fiind suficient de lata.

Back to top Go down
View user profile http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum Online
Sponsored content

PostSubject: Re: On a ship   

Back to top Go down

On a ship
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Who do you ship Odd with?
» possible online gummi ship designer