Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Isekai Story for Halloween (with Bahar)
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Purple12Today at 8:56 am by Sharma Sanara

» A Centaur prince (with Nacht.)
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Purple12Yesterday at 10:23 pm by Ηαρολδ

» An android with conscience (with Nude)
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Purple12Yesterday at 9:09 pm by Rita

» Rock star motorcycle Android (with Nude)
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Purple12Yesterday at 8:54 pm by Rita

» Experiența aproape personală
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Purple12Yesterday at 8:45 pm by Alethia Spitz

» I'm looking for rpg partner
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Purple12Yesterday at 8:33 pm by Alethia Spitz

» Berbec
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Purple12Yesterday at 7:30 pm by Nacht.

» Taur
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Purple12Yesterday at 7:30 pm by Nacht.

» Gemeni
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Purple12Yesterday at 7:29 pm by Nacht.

Recent members
See more
Visitators
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
dominic
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor EmptyPersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor I_back_titlePersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor Empty 
Nacht.
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor EmptyPersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor I_back_titlePersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor Empty 
Akiko
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor EmptyPersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor I_back_titlePersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor Empty 
Survivor
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor EmptyPersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor I_back_titlePersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor Empty 
Alethia Spitz
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor EmptyPersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor I_back_titlePersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor Empty 
Xiphion.
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor EmptyPersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor I_back_titlePersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor Empty 
Me&You
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor EmptyPersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor I_back_titlePersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor Empty 
Ratonu'
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor EmptyPersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor I_back_titlePersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor Empty 
mindfreak.
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor EmptyPersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor I_back_titlePersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor Empty 
Midori
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor EmptyPersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor I_back_titlePersonalitatea ta in functie de culoarea ochilor Empty 

Share

Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor

सिमोना - नई
××VIP MEMBER.
सिमोना - नई
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 2778
×Silver ×Silver : 37355
×Reputation ×Reputation : 3
❥×Enrolment Date : 2014-12-01
×Age ×Age : 28
×Location ×Location : Bucuresti
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Mon Dec 15, 2014 5:15 pm

Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Verzi
Ochii verzi

Ochii verzi apartin unor persoane foarte senzuale. Stiu sa flirteze si le este foarte usor sa seduca. Temperamentali si pasionali, persoanele cu ochi verzi vor reusi foarte usor sa ii atraga pe cei din jurul lor. Pun mare accent pe incredere si respect intr-o relatie, fie ea de prietenie sau de dragoste. Sunt constante si fidele atunci cand sunt convinse ca si-au gasit jumatatea. Au un apetit sexual foarte ridicat si pot fi destul de posesivi. Dragostea este pentru ele o prioritate si nu vor sta intr-o relatie daca aceasta nu va exista. Sunt persoane ce sunt foarte bine primite in grupurile sociale, indiferent de nivel, deoarece exprima mult optimism, veselie, emanand o atractie invisibila ca a unui magnet.
Sunt persoane profunde care admira chiar si lucrurile cele mai simple din viata. Au capacitatea de a vedea calitatea ce mai buna din oameni si ii apreciaza pentru ceea ce ei sunt si ceea ce ei reprezinta.

Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Albastri
Ochii albastri

Persoanele cu ochi albastri sunt atractive, am putea spune chiar adorabile. Idealuri de frumusete confera atat femeilor, cat si barbatilor cu ochi albastri un punctaj ridicat, si un sarm deosebit. Persoanele cu ochi albastri vor fi deosebit de romantice si de emotionale. Nu sunt in general prea sociabile si le este greu sa intretina relatii cu cei din jur intr-o prima faza. O data ce au inceput sa se obisnuiasca cu anturajul vor deveni mai calde, dar nu sunt totusi genul care sa lege prietenii de lunga durata. Familia si dragostea sunt foarte importante pentru ei si aceste domenii sunt singurele in care nu vor da in nici un caz dovada de superficialitate. Le face placere sa faca surprize placute, sa ofere lucruri speciale persoanelor care le sunt dragi. Tot timpul sunt alaturi de tine atunci cand lucrurile nu merg prea bine, te sprijina si harul de a te determina sa razi cu pofta. Fac orice pentru a le face placere persoanelor pe care le iubesc. Se bazeaza in situatii limita mai mult pe intuitie decat pe logica si sunt mai degraba impulsive decat cugetate si analitice.

Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Caprui1
Ochii caprui

Persoanele cu ochi caprui sunt deosebit de perseverente si ambitioase si fac totul pentru a obtine ceea ce isi doresc, fiind dotate cu o rabdare extraordinara. Sunt organizati, incapatanati si orgoliosi si rar renunta la convingerile lor. Sunt adevarati luptatori si se concentreaza foarte mult pe cariera si pe obtinerea bunastarii materiale. Sunt persoane analitice si rationale, care se bazeaza in viata si in confruntari pe analiza logica. Nu fug niciodata de responsabilitati sau de obstacolele ce le ies in cale.
In ceea ce priveste relatiile, sunt in general persoane extrovertite, sincere si generoase. Le place sa ofere, dar stiu sa si primeasca. Le place sa intretina relatii de durata si nu isi pierd timpul cu relatii superficiale, de pe urma carora vor ramane doar amintiri si nimic altceva. Se implica profund in relatii, le place sa faca persoana draga de langa ei sa se simta iubita si satisfacuta. Sunt persoane placute, incantatoare, adora sa isi faca noi prieteni si sa si largeasca orizonturile. Pentru persoana iubita sunt in stare sa faca orice, pentru a o impresiona, pentru a mentine pasiunea din ei, si ca relatia lor sa reziste. Le pace sa primeasca , dar sa si ofere. Sunt romantici si le place sa viseze; uneori devin confuzi pentru ca nu mai reusesc sa desluseasca realitatea de fantezie. Se supara usor, dar dupa ce le treceau capacitatea de a reveni si de a o lua de la capat. Cand sunt suparati sau tristi doresc liniste, sa fie singuri, pentru a se gandi cum sa rezolve situatia cat mai bine posibil.
Sunt persoane amabile, politetea mai intotdeauna e un princiupiu ce-l respecta cu strictete.


Love is composed of a single soul inhabiting two bodies.
love struck
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Az2u17 Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Untitled8tpp2t
Andu' Allah
××REAL RPG××
Andu' Allah
❥ Army: ❥ Army: : all my puppets
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 2470
×Silver ×Silver : 33474
×Reputation ×Reputation : 5
❥×Enrolment Date : 2015-12-07
×Age ×Age : 29
×Location ×Location : ❥ Hell
×Mood ×Mood : ❥ evil
Re: Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Sun Jan 03, 2016 3:03 pm

pentru negri nu sunt?
Roxana H.
××Fondator××
Roxana H.
❥ Army: ❥ Army: : nazzy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 27356
×Silver ×Silver : 66707
×Reputation ×Reputation : 38
❥×Enrolment Date : 2014-11-08
×Age ×Age : 28
×Location ×Location : Ατενος, Ελλαδα
×Mood ×Mood : (⊙ω⊙)
Re: Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Mon Jan 04, 2016 2:23 pm

se pare ca nu Sad


●▬●۞ ۞▬▬●

Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor 02111
Xiphion.
knight
Xiphion.
❥ Army: ❥ Army: : the GazettE
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 5535
×Silver ×Silver : 36211
×Reputation ×Reputation : 7
❥×Enrolment Date : 2015-12-17
×Age ×Age : 26
×Location ×Location : Ketterdam
×Mood ×Mood : Cutie marshmallow
Re: Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Wed Jan 20, 2016 5:17 pm

psychotic.bitch wrote:
pentru negri nu sunt?
Oamenii care au ochii negri sunt percepuți ca fiind lideri. Mai mult, aceste persoane sunt firi misterioase și secretoase. Oamenii au tendința de a cataloga persoanele cu ochii negri ca fiind mult mai agreabile și prietenoase.

Culoarea ochiului este dată de melanina care se află în corpul unui om. Melanina funcționează precum un izolator pentru conexiunile dintre celulele creierului. Cu cât are mai multă melanină corpul, cu atât mai mult creierul poate suncționa mai bine.

Persoanele cu ochii negri sunt foarte pasionale și temperamentale. În plus, ele adoră provocările. Uneori pot părea inabordabile și greu de cucerit. Oamenii care au ochii de culoarea aceasta au o răbdare infinită în relațiile cu cei din jur. Pot trece cu vederea multe, însă nu vor uita lucrurile care le-au rănit orgoliul. De asemenea, sunt perosoane care nu te lasă niciodată la greu.


Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor D5rtz1y-52848db4-2415-4ef8-aa5c-737658ceb71e
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor MvK8Xz0
Roxana H.
××Fondator××
Roxana H.
❥ Army: ❥ Army: : nazzy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 27356
×Silver ×Silver : 66707
×Reputation ×Reputation : 38
❥×Enrolment Date : 2014-11-08
×Age ×Age : 28
×Location ×Location : Ατενος, Ελλαδα
×Mood ×Mood : (⊙ω⊙)
Re: Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Thu Jan 21, 2016 10:41 pm

multumim pentru continuare


●▬●۞ ۞▬▬●

Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor 02111
Casydy
××VIP MEMBER.
Casydy
❥ Army: ❥ Army: : BTS's Army
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 2588
×Silver ×Silver : 25742
×Reputation ×Reputation : 6
❥×Enrolment Date : 2018-01-09
×Age ×Age : 29
×Location ×Location : Bucuresti
×Mood ×Mood : Lenesa :))
Re: Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Tue Mar 05, 2019 10:25 pm

Ochii caprui

Persoanele cu ochi caprui sunt deosebit de perseverente si ambitioase si fac totul pentru a obtine ceea ce isi doresc, fiind dotate cu o rabdare extraordinara. Sunt organizati, incapatanati si orgoliosi si rar renunta la convingerile lor. Sunt adevarati luptatori si se concentreaza foarte mult pe cariera si pe obtinerea bunastarii materiale. Sunt persoane analitice si rationale, care se bazeaza in viata si in confruntari pe analiza logica. Nu fug niciodata de responsabilitati sau de obstacolele ce le ies in cale.
In ceea ce priveste relatiile, sunt in general persoane extrovertite, sincere si generoase. Le place sa ofere, dar stiu sa si primeasca. Le place sa intretina relatii de durata si nu isi pierd timpul cu relatii superficiale, de pe urma carora vor ramane doar amintiri si nimic altceva. Se implica profund in relatii, le place sa faca persoana draga de langa ei sa se simta iubita si satisfacuta. Sunt persoane placute, incantatoare, adora sa isi faca noi prieteni si sa si largeasca orizonturile. Pentru persoana iubita sunt in stare sa faca orice, pentru a o impresiona, pentru a mentine pasiunea din ei, si ca relatia lor sa reziste. Le pace sa primeasca , dar sa si ofere. Sunt romantici si le place sa viseze; uneori devin confuzi pentru ca nu mai reusesc sa desluseasca realitatea de fantezie. Se supara usor, dar dupa ce le treceau capacitatea de a reveni si de a o lua de la capat. Cand sunt suparati sau tristi doresc liniste, sa fie singuri, pentru a se gandi cum sa rezolve situatia cat mai bine posibil.
Sunt persoane amabile, politetea mai intotdeauna e un princiupiu ce-l respecta cu strictete.


Doamne de unde le ei , ca le nimeresti perfect!!!!!!!!!!!!!!!



Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor 7o0WaaP
Vizitator
Guest
Anonymous
Re: Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Tue Mar 05, 2019 11:25 pm

Am ochii verzi dar habar nu am sa flirtez sau nu prea se vede ca as putea avea puterea de a seduce.

Pun mare accent pe incredere si respect intr-o relatie, fie ea de prietenie sau de dragoste. Aici este perfect asdevarat, mi se potriveste.

Cat despre partea de sex, la el nici nu ma gandesc.

Eu dupa cum am mai spus sunt un baiat cuminte nu sunt ca ceilalti care vd in fete doar aventuri sau partide bune de sex. Dupa mine fetele trebuie tratate cu respect.

Prioritar pentru mine e o relatie de prietenie cu o fata. Cum vad eu relatia asta:

Sa am o fata pe care sa o scot in oras, la film, sa facem lucruri impreuna, sa ne distram ca in vremurile adolescentei. Adica pe la parcurile de distractii, sa radem impreuna, sa ne alungam plictiseala unul altuia findca suntem impreuna.

Chestia cu sexul in opinia mea e pe "mai inspre ultimul plan"

In opinia mea sexul e ceva care divinitatea l-a facut pentru procreere dar oamenii au gasit si scopul placerii. Nu neg necesitatea [placerii dar sexul e ceva de care nu trebuie abuzat.
Trebuie sa fim ponderati.
Ratonu'
××VIP MEMBER.
Ratonu'
❥ Army: ❥ Army: : JC Fanclub
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 14229
×Silver ×Silver : 47057
×Reputation ×Reputation : 16
❥×Enrolment Date : 2015-07-25
×Age ×Age : 34
×Location ×Location : Bucuresti
×Mood ×Mood : ผู้หญิงมาก
Re: Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Wed Mar 06, 2019 12:18 am

Eh, tu ar trebuii sa-ti dai silinta. Man, te provoc sa-ti pui la avatar o poza cu tine.

Sent from Topic'it App


Pensez-vous que j’existe pour vous ?
______________________
 
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor KdTsNrbw_o
_______________________
<÷÷÷÷÷Love the ocean perfect blue÷÷÷÷¬
Casydy
××VIP MEMBER.
Casydy
❥ Army: ❥ Army: : BTS's Army
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 2588
×Silver ×Silver : 25742
×Reputation ×Reputation : 6
❥×Enrolment Date : 2018-01-09
×Age ×Age : 29
×Location ×Location : Bucuresti
×Mood ×Mood : Lenesa :))
Re: Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Wed Mar 06, 2019 5:46 am

Nu il provoca ca nu va face asta.
Ok. George Fa ce te-am rugat si va fii bine. Totus incearca cumva sa cauti si un loc de munca sa-ti găsești un colectiv. Colegii de munca. Eu am avut multii colegii care sau dat la mine Laughing)
Încearcă. Joacate cu ele. Vorbeste cucerestele.

Sent from Topic'it App



Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor 7o0WaaP
Ratonu'
××VIP MEMBER.
Ratonu'
❥ Army: ❥ Army: : JC Fanclub
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 14229
×Silver ×Silver : 47057
×Reputation ×Reputation : 16
❥×Enrolment Date : 2015-07-25
×Age ×Age : 34
×Location ×Location : Bucuresti
×Mood ×Mood : ผู้หญิงมาก
Re: Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Wed Mar 06, 2019 1:48 pm

El nu prea vrea sa isi caute loc de munca. Lucreaza pentru mama lui de acasa. Ii e cam frica sa interactioneze cu omul.

Sent from Topic'it App


Pensez-vous que j’existe pour vous ?
______________________
 
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor KdTsNrbw_o
_______________________
<÷÷÷÷÷Love the ocean perfect blue÷÷÷÷¬
Casydy
××VIP MEMBER.
Casydy
❥ Army: ❥ Army: : BTS's Army
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 2588
×Silver ×Silver : 25742
×Reputation ×Reputation : 6
❥×Enrolment Date : 2018-01-09
×Age ×Age : 29
×Location ×Location : Bucuresti
×Mood ×Mood : Lenesa :))
Re: Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Wed Mar 06, 2019 4:36 pm

Nu e in regula acest lucru. Eu lucrez pentru mine, dar o ajut si pe mama la muncă.

Sent from Topic'it App



Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor 7o0WaaP
Ratonu'
××VIP MEMBER.
Ratonu'
❥ Army: ❥ Army: : JC Fanclub
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 14229
×Silver ×Silver : 47057
×Reputation ×Reputation : 16
❥×Enrolment Date : 2015-07-25
×Age ×Age : 34
×Location ×Location : Bucuresti
×Mood ×Mood : ผู้หญิงมาก
Re: Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Thu Mar 07, 2019 12:54 pm

Degeaba ii explica lumea, ca el nu vrea sa priceapa. Si uite asa el ramane antisocial.

Sent from Topic'it App


Pensez-vous que j’existe pour vous ?
______________________
 
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor KdTsNrbw_o
_______________________
<÷÷÷÷÷Love the ocean perfect blue÷÷÷÷¬
Vizitator
Guest
Anonymous
Re: Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Thu Mar 07, 2019 4:15 pm

Nu e adevarat ca imi e frica de interactiunea cu oamenii. Caut loc de munca dar degeaba. Unde am pus CV-uri probabil ca nici nu s-au uitat pe ele. Braila e oras mic fara prea mari oferte de loc de munca si unde locul de munca inca se obtine pe pile si relatii. Am muncit o data timp de 6 luni ca operator introducere prelucrare date la o firma unde mama era contabil sef. Dupa aceea firma s-a inchis si mama nu isi gasea nici ea servici. A stat 3 ani acasa si s-a angajat apoi la Ocolul Silvic ca directorul e prieten vechi cu ea. De cand eram eu bebe.
Acum vreau sa pun bani deoparte sa imi iau si o mica garsoniera studenteasca in Bucuresti. Nu am pretentii. O camaruta in care sa ma loc de un pat, un birou care sa tina loc si de masa si de birou de laptop. un televizor pe o etajera si un minifrigider. Si apoi sa imi depun CV-uri pe la multinationalele din Bucuresti si asa o sa imi gasesc si servici.
Ratonu'
××VIP MEMBER.
Ratonu'
❥ Army: ❥ Army: : JC Fanclub
×Sex ×Sex : Male
×Gold ×Gold : 14229
×Silver ×Silver : 47057
×Reputation ×Reputation : 16
❥×Enrolment Date : 2015-07-25
×Age ×Age : 34
×Location ×Location : Bucuresti
×Mood ×Mood : ผู้หญิงมาก
Re: Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor Thu Mar 07, 2019 10:10 pm

Poti incerca la Bucuresti si Galati

Sent from Topic'it App


Pensez-vous que j’existe pour vous ?
______________________
 
Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor KdTsNrbw_o
_______________________
<÷÷÷÷÷Love the ocean perfect blue÷÷÷÷¬
Sponsored content
Re: Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor

Personalitatea ta in functie de culoarea ochilor
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» Culoarea fericirii
» 4 munţi ce redau culoarea toamnei în Coreea
» Ce spune culoarea parului despre tine?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ✳️ TV ✳️ :: ⚜️Celebrities :: ⚜️News vip :: ⚜️Beauty-
Jump to: