Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!
Unstoppable Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO OUR COMMUNITY!
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Berbec
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Purple12Today at 1:47 am by Survivor

» Taur
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Purple12Today at 1:47 am by Survivor

» Gemeni
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Purple12Today at 1:46 am by Survivor

» Rac
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Purple12Today at 1:46 am by Survivor

» Fecioara
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Purple12Today at 1:45 am by Survivor

» Leu
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Purple12Today at 1:45 am by Survivor

» Balanta
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Purple12Today at 1:45 am by Survivor

» Scorpion
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Purple12Today at 1:44 am by Survivor

» Sagetator
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Purple12Today at 1:44 am by Survivor

Recent members
See more
Visitators
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Flags_0
Our allies
WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM
Top posting users this month
Rogue
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO EmptyPozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO I_back_titlePozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Empty 
Survivor
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO EmptyPozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO I_back_titlePozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Empty 
dominic
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO EmptyPozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO I_back_titlePozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Empty 
Nacht.
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO EmptyPozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO I_back_titlePozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Empty 
Xiphion.
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO EmptyPozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO I_back_titlePozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Empty 
portal Rpg
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO EmptyPozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO I_back_titlePozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Empty 
mindfreak.
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO EmptyPozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO I_back_titlePozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Empty 
Akiko
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO EmptyPozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO I_back_titlePozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Empty 
Wakanda
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO EmptyPozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO I_back_titlePozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Empty 
Midori
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO EmptyPozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO I_back_titlePozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Empty 

Post new topicReply to topicShare

Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO

Roxana H.
××Fondator××
Roxana H.
❥ Army: ❥ Army: : nazzy
×Sex ×Sex : Female
×Gold ×Gold : 27356
xSilver xSilver : -30150
×Reputation ×Reputation : 38
❥×Enrolment Date : 2014-11-08
×Age ×Age : 28
×Location ×Location : Ατενος, Ελλαδα
×Mood ×Mood : (⊙ω⊙)
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO Wed Sep 28, 2016 12:37 am

Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO IMG_3579
Fanii grupului NCT au dezvăluit poze din trecut care sugerează faptul că EXO trebuia să debuteze cu 13 membrii.
Acest idol, Johnny, a început să se antreneze la SM Entertainment în 2008. Acum tânărul de 22 de ani va debuta în grupul NCT, cel mai nou proiect de la SM. Johnny a fost născut în anul 1995 și a semnat cu agenția SM Ent. când avea 14 ani. Acesta este din Chicago și se pricepe foarte bine la rap, dans și la pian.
După cum se vede în pozele de mai jos, Johnny a obișnuit să se antreneze cu membrii EXO!
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO IMG_3570-650x366
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO IMG_3571
Dacă ar fi debutat în EXO, Johnny ar fi fost singurul membru coreean-american din trupă. Mulți fani ai companiei SM abia așteaptă debutul acestuia și, de asemenea, să vadă cum s-a pregătit de-a lungul celor 9 ani de antrenamente!
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO IMG_3572
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO IMG_3574
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO IMG_3575-650x975
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO IMG_3577-650x975
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO IMG_3578
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO IMG_3576-650x650
Sursa: koreaboo


●▬●۞ ۞▬▬●

Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO 02111
Pozele care dovedesc că acest membru din NCT trebuia să fie al 13-lea membru din EXO
View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
Similar topics
-
» Suzy din miss A va debuta solo în acest an?
» Care sunt alimentele cu reputatie proasta, dar care topesc grasimile
» Miopia – boala care limitează orizonturile, dar care privește către generațiile următoare
» 5 semne prin care partenerul tau iti arata ca te iubeste si 5 semne care ii pun sentimentele la indoiala
» B.A.P., GOT7 și TWICE printre nominalizații din acest an la MTV EMA ‘Best Korean Act’

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Unstoppable Mind :: ❇️Other countries❇️ :: ⚜️SOUTH KOREA :: ⚜️ Korean music :: ⚜️Idol place-
Post new topicReply to topicJump to: