Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

WELCOME to JAPAN AND KOREA FORUM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Personajele mele~☆

Go down 
AuthorMessage
ByaLuna
wizard
wizard

Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1878
Puncte Puncte : 14184
Reputatie Reputatie : 2
Varsta Varsta : 22
Localizare Localizare : 000

PostSubject: Personajele mele~☆   Wed Jan 06, 2016 4:27 am

Nume: Takeshu
Prenume: Serena
Varsta: 16
Rasa: om
Descriere: Este pasionata de moda, dans si gatit. Adora sa gateasca dulciuri in special. Este o fire zambareata si energica. Mereu da tot ce are mai bun in orice face.
Poza:

~*~

Nume: Takira
Prenume: Mangle
Varsta: 19
Specie: demon-vulpe
Hobby: enervatul oamenilor, cantatul
Scurt istoric(minim 5 randuri): Orfana de cand s-a nascut. A crescut singura intr-un cartier periculos din Tokyo. Si-a pierdut un ochi si o mana cand s-a luptat pentru viata ei cu niste golani. Si-a pierdut complet increderea in oameni. Incearca mereu sa para vesela si sigura pe sine, dar cand ramane singura plange.
Poza personajului

~*~

Nume: Mitsukami
Prenume: Nate
Varsta: 20
Specie: exorcist
Hobby: cititul, plimbatul
Scurt istoric(minim 5 randuri): Este fratele mai mare al Tianei. A plecat sa studieze in strainatate. Tine la mama si sora lui enorm si e in stare sa faca orice pentru ele. E foarte matur si cu capul pe umeri. Fiind exorcist, e gata sa sara in ajutorul oricui. Nu e genul care sa zambeasca si nici nu vorbeste prea mult. Chiar daca pare fara sentimente are o latura sensibila, dar de care nu stie multe persoane.
Poza personajului

~*~

Nume:Mitsukami
Prenume:Tiana
Varsta:18
Specie:Demon
Hobby:desenatul, plimbatul si privitul stelelor
Scurt istoric(minim 5 randuri):Nu si-a cunoscut niciodata tatal. Traieste impreuna cu mama sa. Mai are un frate mai mare plecat din tara care e exorcist. Chiar daca ea e demon si el exorcist, tin unul la celalalt enorm si sunt in stare sa-si dea viata unul pentru celalalt fara ca macar sa clipeasca. Este mereu cu zambetul pe buze si incearca sa-i ajute mereu pe cei din jurul ei. La inceput pare timida si tacuta, dar daca ajungi s-o cunosti, o s-o implori sa taca. Familia e cel mai important lucru pentru ea. A facut scoala acasa, dar recent s-a inscris la un liceu de arte si doreste sa traiasca ca un copil normal.
Poza personajului

Nume: Eyeless
Prenume: Jack (E.J pe scurt)
Varsta: 19-20 (aparent)
Rasa: necunoscuta
Descriere: Foarte rar este vazut afara pe timpul zilei. Iese in mod normal noaptea la vanatoare de rinichi. In general ucide doar pentru rinichi, dar o face si de plictiseala. A fost un baiat normal pana ce s-a imprietenit cu cine nu trebuia, iar greseala asta i-a schimbat viata pentru totdeauna. Regreta ce a facut dar stie ca nu are cum sa dea timpul inapoi asa ca a invatat sa isi accepte noua viata.
Poza:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Back to top Go down
View user profile

Personajele mele~☆
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Personajele mele
» Personajele mele~☆