Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

WELCOME to JAPAN AND KOREA FORUM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Riposta sau poate nu.

Go down 
AuthorMessage
Alethia Spitz
Asistent
Asistent

Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 7224
Puncte Puncte : 23101
Reputatie Reputatie : 19
Varsta Varsta : 32
Localizare Localizare : Braila

PostSubject: Riposta sau poate nu.    Sat Jul 04, 2015 4:16 pm

Era o zi de scoala si ma aflam pe coridorul scolii in pauza impreuna cu Aiko. Antenele mele o luara razna sidetectez un mic pericol din spatele lui Aiko. Batausul scolii se strecura agil in spatele lui Aiko cu un briceag si nu puteam sa o avertizez fiindca am fi incurcat-o amandoua. Nu puteam nici sa ma folosescde magie de atac fiindca era interzisa in scoala. Aveam la gat un colier cu inimi de rubine. Imi ating colirul si din piatra centrala iesi o lumina roz orbitoare, apoi Aiko fu trimisa in interiorul colierului meu. In interiorul pietrei centrale. Eu imi iauzborullasandu-l pe bataus sa injuresisa blsteme. Apoi candajung in siguranta in Centru orasului, intru in toaleta unui restaurant si fac vrajacare o elibereaza pe Aiko.
-Te-amalvat de batausul scolii. Nu stiu ce incercasa faca cu briceagul care ilaveaasupra lui. Stiu doar ca atunci cand mi-amluat zborula inceput sa injure si sa ma blesteme. Ca ii esuase planul.

Back to top Go down
View user profile http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum Online
Leviathan
Membru exclus
Membru exclus

Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 506
Puncte Puncte : 11318
Reputatie Reputatie : 1
Varsta Varsta : 22
Localizare Localizare : nu ma gasesc pe harta

PostSubject: Re: Riposta sau poate nu.    Sun Jan 10, 2016 6:53 pm

..::!C.C.!::..

De ce esti atat de sigura ca vroia sa o raneasca?
Back to top Go down
View user profile

Riposta sau poate nu.
Back to top 
Page 1 of 1